Makšķerēšana jūrā

Veči, pietiek :D
Labāk pastāstiet, kas Jūrā notiek un vai pirmdien būs man spainis pilns ar paltusiem?
15.novembris 2014, 22:39 | links
 
Krāsainais olīti(AV). Tu maigonīt atbildi uz jautānumiem nevis mucjņas ripini.
15.novembris 2014, 22:36 | links
 
Da ne par zivīm ,es pa tām meitenēm...:)

Tonis, 15.novembris 2014, 22:29


TONIS nu meitenes vel vairak !
15.novembris 2014, 22:32 | links
 
plesīgais- ja Tu esi reāls cilvēks, nevis trollis, tad Tev jautājums: Vai "normāla atskaite" par copi var pastāvēt bez "mes--liem", kā raksti? Jūraszāles arī dēvē par mēsliem...
15.novembris 2014, 22:30 | links
 
zivis savejos pazist un ciena !
15.novembris 2014, 22:30 | links
 
Da ne par zivīm ,es pa tām meitenēm...:)
15.novembris 2014, 22:29 | links
 
Plēsīgais...
Tāpēc jau es te sen jau par copi ne ko nesaku, ienāku palasu u.t.t
Bet čomiem(paziņām) braukt augumā neļaušu, goda kodeks neļauj.
15.novembris 2014, 22:27 | links
 
Toni a zivis viņam pāšas kastē salec jo cieņu izrāda...:) a mums viņas vēl tā neciena jo nēsot tāds stāžš:D
15.novembris 2014, 22:24 | links
 
Imi- Tu smagi kļūdies! Dīvaina ir ne tikai trijotne, bet visa kompanī, es tai skaitā! Ar ko arī lepojos, vo!
P.s. Jo Tu par mums visu zini, kamēr mēs par Tevi tikai minam- maliķis, pakaļālīdējs vai citādāks s-s.
P.p.s. Tas ir mans personīgais, nevis kluba viedoklis.
15.novembris 2014, 22:23 | links
 
Vispār jau, Kļavas kungs pats sačakarēja zelta vērtu ziņu - ka esmu lietojis alkoholu, būdams tiesnesis
(ko es nenoliedzu), pārspīlējot to līdz pasakai par smagu reibumu un alkoholismu.

Gājiens ir īpaši muļķīgs, jo mani taču visi redzēja līdz vakaram - kluba biedri, citi tiesneši, pārējie dalībnieki. Jā, lasītājiem no malas tas var nostrādāt, ja nu vienīgi.

Bet vienīgais reālais, ko tā var panākt, ir alkometrs visiem pie finiša nākamgad, kas nekādi neiegriezīs man. Mazs stabiņš, tā teikt.
Un imations ieraksts man liekas tikpat pretīgs kā jums, lai gan ar dažiem novērojumiem korelē, tā teikt.

Interesanti, ka nevienam citam Latvijā nav bijusi drosme pateikt, ka startē uz padomi. Tur laikam ir kāds noslēpums.

Arlabunakti visiem!
15.novembris 2014, 22:23 | links
 
čAU VECIT ( NE ASAKAS ) ! tapec jau normali copmaņi te iegriežas tikai garam ejot ! it normalas atskaites par sacenem un copi jura - un paris dir--ju deļ viss vienos mes--s !
15.novembris 2014, 22:21 | links
 
Tagadiņ man ir skaidrs,ko tas Urmaas taj jūs pusē vislaik daar...:)
15.novembris 2014, 22:18 | links
 
Čau veco zēn.:) Nevar jau te daudz lieki rakstīt, tūdaļ nories ka ne tā sadaļa:D
15.novembris 2014, 22:16 | links
 
adrenalins 2 ! + UN SKAļI APLAUSI !
15.novembris 2014, 22:12 | links
 
Sveiki Vīri.
Urmasu es pazīstu jau labu laiku. Tas ir cilvēks ar kuru var i cepummā iekost i meitenes samīlēt i gailis pakaļ nedziedātu, URMAS čpoks:)
Guntarskl ir cilvēkas ar humora izjūtu un kompānijā nekad ar copējot var iegūt jaunas iemaņas, jo viņš māk savu zivi paņemt:)
Toni es satiku pagājušo gad Jūrkalnē, Un pēc dzērāja nemaz nevelk. Un strādājot tālu prom no ģimenes ir brīži jeb kuram kad gribās pieliet tā mūli ka suns muti mazgā. Tā ir arī man jo ne jau mēs te esam ai vieglas dzīves, neba tāpēc mēs esam alkoholiķi..... Tā kā vīri nemetiet ar cirvi tiem kamēr nēsat nēsājuši viņu dzīves kurpes......
15.novembris 2014, 22:05 | links
 
Sveiki Vīri.
Urmasu es pazīstu jau labu laiku. Tas ir cilvēks ar kuru var i cepummā iekost i meitenes samīlēt i gailis pakaļ nedziedātu, URMAS čpoks:)
Guntarskl ir cilvēkas ar humora izjūtu un kompānijā nekad ar copējot var iegūt jaunas iemaņas, jo viņš māk savu zivi paņemt:)
Toni es satiku pagājušo gad Jūrkalnē, Un pēc dzērāja nemaz nevelk. Un strādājot tālu prom no ģimenes ir brīži jeb kuram kad gribās pieliet tā mūli ka suns muti mazgā. Tā ir arī man jo ne jau mēs te esam ai vieglas dzīves, neba tāpēc mēs esam alkoholiķi..... Tā kā vīri nemetiet ar cirvi tiem kamēr nēsat nēsājuši viņu dzīves kurpes......
15.novembris 2014, 22:05 | links
 
Nu vot kā vienmēr ,atnāca Imis un nolika visu pa plauktiem...:)
15.novembris 2014, 21:57 | links
 
Tik tiešām tiem makšķernieku „pārstāvjiem” vajadzētu vismaz izziņu, ka ar galvu ir OK, kaut vai ņemot par piemēru - MRK jo, vadības trijotne ir stipri dīvaina:
Viens - no darboņiem no alkohola nopampis rūķa auguma vīrelis ar rūķa intelektu;
Otrs - botāniķis, kas sagrābstījis gudras frāzes un atziņas un ar tām pontojas, kaut gan pats īsti nezina, ko zina;
Trešais - reāli slims cilvēks ar šizofrēniju un personības regresu.
Pats interesantākais, ka šie trīs klauni tagad taisās taisīt makšķernieku revolūciju, bet vairāk par taisīšanu biksēs tur nav sanācis.
15.novembris 2014, 21:18 | links
 
Urmaas?
15.novembris 2014, 21:15 | links
 
Usis
Man jau nedaudz ir pieriebušies kautkāda tizleņa komentāri. Mīzals olītis ari āfrikā ir mīzals olītis.
15.novembris 2014, 21:09 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager