Makšķerēšana jūrā

Ja no Rīgas vēl būtu kāds dullais bušotājs ,varētu no rīta uz to Kolk' arī aizmaukt...Kas i ko ?:)
14.novembris 2014, 22:17 | links
 
Šodien uz ziemeļmola cope pašvaka, 5 gb tādas standarta. Uz vakaru tik sāka parādīties cope. Vakar esot bijis krietni labāk.
14.novembris 2014, 21:33 | links
 
Uztaisīju grafiku no Jūrkalnes rezultātiem. Nu tā vizuāli interesanti paskatīties salīdzināšanas pēc. Grafiks kā pa viļņiem. Uztaisīt Excelī jau vienkārši, tikai nav poņas kā to parādīt visiem

Domaataajs, 14.novembris 2014, 20:31

Super, tavas aktivitivitātes.. Ja Tu uztaisītu precīzu dziļuma karti katrai komandai, + -, 1cm robežās, tā būtu super infa. Un varbūt ar labāk to nemaz nerādīt vienkāršiem makšķerniekiem.
Jo pastāv jau tomēr tādas lietas, kā slepenās ēsmas, slepenās zives, un arī slepenās vietas mačos. DDD

uzgulis, 14.novembris 2014, 21:15

varētu jau aiz ņe.uj darīt, vajadzētu tikai jaunākos satelītu attēlus, datu apstrādes programmas, vēl šādus tādus loriņus par labiem cipariem :DDD
Zinu jau zinu kaut ko par slepenajām lietām vienkāršo makšķernieku skatījumā. :)

Ne asakas tiem, kas rīt Kolkā startē.
14.novembris 2014, 21:29 | links
 
Sezham Luzhnjas rajona, zale tuvaja distance daudz, butes nav (tikai lapinjas):( Ir kads vel shaja rajona shobrid?
14.novembris 2014, 21:29 | links
 
Uztaisīju grafiku no Jūrkalnes rezultātiem. Nu tā vizuāli interesanti paskatīties salīdzināšanas pēc. Grafiks kā pa viļņiem. Uztaisīt Excelī jau vienkārši, tikai nav poņas kā to parādīt visiem

Domaataajs, 14.novembris 2014, 20:31


Super, tavas aktivitivitātes.. Ja Tu uztaisītu precīzu dziļuma karti katrai komandai, + -, 1cm robežās, tā būtu super infa. Un varbūt ar labāk to nemaz nerādīt vienkāršiem makšķerniekiem.
Jo pastāv jau tomēr tādas lietas, kā slepenās ēsmas, slepenās zives, un arī slepenās vietas mačos. DDD
14.novembris 2014, 21:15 | links
 
Zēni ir problēma...izjūk skaitlis 60...viena komanda atkrīt...lai viņiem vieglas sm...tis. un viļņi. Brīva vakace, zvaniet jebkurā laikā 29323048.
P.S. Ēdiens un alus cik uziet:)
P.P.S. Cope jūrā ir forša!
14.novembris 2014, 21:04 | links
 
Starp citu - protokolā nav 63. sektora, ir 76. numurs 11.vietai. Var jau būt, ka es kaut ko nezinu, varbūt drukas kļūda.
14.novembris 2014, 20:39 | links
 
Uztaisīju grafiku no Jūrkalnes rezultātiem. Nu tā vizuāli interesanti paskatīties salīdzināšanas pēc. Grafiks kā pa viļņiem. Uztaisīt Excelī jau vienkārši, tikai nav poņas kā to parādīt visiem
14.novembris 2014, 20:31 | links
 
Imi. Tev nu gan visas štelles fiksi iet no rokas. ;)
14.novembris 2014, 18:50 | links
 
Kompanjons ir atrasts:)
14.novembris 2014, 18:45 | links
 
Šodien likām sektorus...mazjūrā pūš traki, bet lieljūrā viss ir bumbās, tākā mieru kungi un dāmas...rīt būs līdzīgi.
14.novembris 2014, 18:41 | links
 
mūsējie ziņo par DR, norvēģi rāda DA visas dienas. Norvēģi man liekas ir precīzāki, vismaz nekad nav mani pievīluši. paložņā pa šo linku, tur arī parādīts cikos, noi kurienes un cik stipri pūš. pats arī braukšu uz to krastu, izskatās, ka tieši mugurā pūtīs.
Ne asakas!

jurmalnieks, 14.novembris 2014, 14:01


Windguru arī rāda DA, dienas gaitā pamazām pieaug
14.novembris 2014, 18:36 | links
 
Sveiki bushmeni.
Ir viena vieta briva rit uz kolkas sacenem,ja ir kadam velesanas varam panemt no jurmalas puses.
Tiko uzmeta viens kompanjons mus.
14.novembris 2014, 17:58 | links
 
te links: http://www.yr.no/place/Latvia/Dundaga/Kolka/
14.novembris 2014, 14:02 | links
 
mūsējie ziņo par DR, norvēģi rāda DA visas dienas. Norvēģi man liekas ir precīzāki, vismaz nekad nav mani pievīluši. paložņā pa šo linku, tur arī parādīts cikos, noi kurienes un cik stipri pūš. pats arī braukšu uz to krastu, izskatās, ka tieši mugurā pūtīs.
Ne asakas!

jurmalnieks, 14.novembris 2014, 14:01
14.novembris 2014, 14:01 | links
 
mūsējie ziņo par DR, norvēģi rāda DA visas dienas. Norvēģi man liekas ir precīzāki, vismaz nekad nav mani pievīluši. paložņā pa šo linku, tur arī parādīts cikos, noi kurienes un cik stipri pūš. pats arī braukšu uz to krastu, izskatās, ka tieši mugurā pūtīs.
Ne asakas!
14.novembris 2014, 14:01 | links
 
DA Kolkā ir muguras vējš tas nozīmē aizvējš. Taka nekas briesmīgs nebūs jūra būs diezgan mierīga. Protams ja nomainīsies vēja virziens tad gan.

Janisardiviems, 14.novembris 2014, 12:01
14.novembris 2014, 13:58 | links
 
DA Kolkā ir muguras vējš tas nozīmē aizvējš. Taka nekas briesmīgs nebūs jūra būs diezgan mierīga. Protams ja nomainīsies vēja virziens tad gan.
14.novembris 2014, 12:01 | links
 
Rit laiks nebūs no tiem patīkamākajiem Kolkā , sola dienvidaustrumu vēju līdz 13 metriem sekundē , bet tas netraucēs copēt! :)
Piemērots apģērbs un viss būs bumbās!
14.novembris 2014, 09:46 | links
 
Sveiki kungi, varbut kads ir bijis Liepajas puse Saraikos vai Pavilosta?
14.novembris 2014, 08:45 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager