Makšķerēšana jūrā

Jūrkalnē gan gāja jautri, pirmā mēra bute bija 26 pēc skaita, no kopā ap 50-60 ķertajām mājā pēc sievasmātes pasūtījuma atbrauca 5 milzīgākās, visas ietlpa 27 cm pannā, labu apetīti:)
13.novembris 2014, 23:34 | links
 
Plānās butes ir bijušas vienmēr,vairāk vai mazāk,tās lomā ir.Ar svētdienu lietošu ,,kobras,,āķusnr.2 vai nr1.,liegums būs beidzies,spožie sēdīsies uz āķa ,plānie badakāši būs arī uz lieliem āķiem,tomēr mazāk.Šovakar atgriezos ļoti laicīgi mājās,ieguvu tikai pusi no vakardienas loma.Pāris copes bija ļoti izteiksmīgas,rezultāts izpalika,tāds iespaids,ka zivs ņem fosforizējošo pērlīti.
13.novembris 2014, 23:14 | links
 
ar sievasmāti,diez?
13.novembris 2014, 22:54 | links
 
Nu tak,90-jos tak pēc perestroikas bij plānie gadi,tik tagadiņ biezi palikām...:D
13.novembris 2014, 22:50 | links
 
Kā jūs domājat, ?
Kāpēc šogad tik daudz plānās butes, kaut kā neatceros ka iepriekšējos gados tādas būtu bijušas.
Man personīgi kāda ceturtā daļa, ja ne pat trešā, no visām šoruden noķertajām ir tādā paskatā. Gluži, tā kā, tiko pēc nārsta.

grumpijs, 13.novembris 2014, 18:10


Beidzot līdz ķeršanās izmēram ir izaugusi paaudze,kura ir piedzimusi krīzes laikos.Nepietiekošs uzturs bērnībā,trūcīga jaunība.....DD
13.novembris 2014, 22:40 | links
 
grumpijs
A es absolūti tā nedomāju: man kopš 90.-to gadu vidus rezultāti tikai uzlabojas gadu no gada.
Ak, jā - ir viena sāpju un bēdu ieleja: Jūrkalne. Par tādu nekādu vietu manā uztverē ir tikai viens ieteikums. NEBRAUCIET UZ TURIENI!
P.S. Beidzot ir publicēts sacensību protokols. Salīdzināju iespēto ar tuvākajiem sektoriem. Secinājums - mūsu komanda ir darbojusies lieliski.
13.novembris 2014, 22:04 | links
 
Kā jūs domājat, ?
Kāpēc šogad tik daudz plānās butes, kaut kā neatceros ka iepriekšējos gados tādas būtu bijušas.
Man personīgi kāda ceturtā daļa, ja ne pat trešā, no visām šoruden noķertajām ir tādā paskatā. Gluži, tā kā, tiko pēc nārsta.
13.novembris 2014, 18:10 | links
 
Sveiki vakar uz LIepājas mola tika nokertas 40 patikama izmera butes lielaka 650 gr un bonusiņā trāpijās lasis ap 2 kg un copeju no 12:00 pa dienu līdz 00:00 vakarā ķērās mola pašā galā un zale nebija straume liela nebija un copeja ik pec kadas pusstundas apsveriet laika apstākļus un rit brauciet! NE ASAKAS!
13.novembris 2014, 17:30 | links
 
Toni, arī pēc navodkas nav māksla aizbraukt un aplauzties :D

100x pārbaudīts, strādā :)
13.novembris 2014, 16:27 | links
 
Cienījamie,potenciālie sacensību dalībnieki,Jūs ,lūdzu ierodieties,bet mēs ļoti centīsimies,lai sacensības notiktu,neatkarīgi nolaika apstākļiem,kavētājiem un visa pārējā.Mēs esam demokrātiski noskaņoti.Vakar un aizvakar lomi bija vērā ņemami,kā būs sestdien,to tik zina jūra.
13.novembris 2014, 16:05 | links
 
Seedo,beidz ūdeni mutjīt,dod ziņu uz PM.
13.novembris 2014, 14:51 | links
 
Bušu festivāla rezultātu protokols pievienots sadaļā sacensības
13.novembris 2014, 14:41 | links
 
ja rezultāts ir tikai loma kilogrami, tad gandrīz (bet ne pilnīgi) droša vieta ir centrāltirgus. :)

Ja rezultāts ir diena svaigā gaisā, pie jūras, tusiņš ar draugiem, atziņas par copi un kāda zivs, ko jūrmalā uzgrillēt, tad nesaprotu, kā Tev pietrūka, ja nav rezultāta :))

kolkā 15.11. mači būs...
13.novembris 2014, 14:39 | links
 
Sveiki copmani.Kads var ko ieteikt uz kuru vietu labak braukt butes?Es te lasu,visiem keras labi,un nevaru izdomat kur braukt.Doma ir uz kolku,bet esmu tur biis 5reizes,a rezultata neka.A 300km tomer ir gabals.

serijss, 13.novembris 2014, 13:33

es ar lasu forumā ..nezinu kur braukt..līdz kolkai 376 km,aizsāvu uz Emmajogi 12.11.2014 pa dobro ..brekši ņjem.
13.novembris 2014, 13:38 | links
 
Sveiki copmani.Kads var ko ieteikt uz kuru vietu labak braukt butes?Es te lasu,visiem keras labi,un nevaru izdomat kur braukt.Doma ir uz kolku,bet esmu tur biis 5reizes,a rezultata neka.A 300km tomer ir gabals.
13.novembris 2014, 13:33 | links
 
Sen nebija būts pie jūras un nolēmām aizšaut uz melnajiem akmeņiem ! Cope kā jau cope šogad pa gaismu pa mazītei pieldījās milzīgais spainis:) , bet tad UZNĀCA TUMSA, un jūras mamma teica, kas tev tas pa smieklu toveri---kaut kas tāds sen nebija redzēts.... Iešu dalīt pa reizinātājiem, ko kūpiņam, ko pannai, ko kam citam. Ne asakas!
P.S.Ķērās uz dajebko, manuprāt, ja šī tur ir ar domu uzēst kaut kar...galā!
13.novembris 2014, 12:51 | links
 
Oho nujau no 40 komandam izaugusas 59 komandas:) Buss interesanti :)
Tiekamies 6dienen machos:)
Spunciema puikas ar pirmo gadu meiginas pacinities:)
13.novembris 2014, 09:34 | links
 
Tik piebildīšu, ka katram no mums bija vairāki eksemplāri, kuri pēc dažiem spoles roktura apgriezieniem nelokāmi kā stahanovieši atgriezās pie grunts un izlēma brutālā veidā konfiscēt mūsu mānekļus, vo.

mini_Me 12.novembris 2014, 20:43


Ar diegiem nav aršana, teica mans vectēvs... :)
13.novembris 2014, 09:11 | links
 
Pārinieks ir atrasts ,viss bumbās , jautājums organizatoriem, vai tiesneši būs pa sektoriem nolīgti, lai mačos viss būtu godīgi? :)

briedels, 12.novembris 2014, 23:21


Tiesneši būs visur...pat aiz sēkļa, lai nešmauktos:) Bet ja nopietni, tad cenšamies savākt labu brigādi.
13.novembris 2014, 09:10 | links
 
Ziemupes pusē 12.novembrī no plkst.14 -22:30 jūra kā spogulis,krasta vējš. 73 gb butes un viens mencas bērniņš,spainī 35 gb(8,5kg),pārējās peld tālāk.Izmērs labs.Ja tās būtu Jūrkalnes sacensības ,tad visas iet mērā.Vienu brīdi butēm garšoja garnele, tad brētliņa,citu brīdi jēlā tīģergarnele.Gaismā cope aktīvāka kā tumsā.Ne asakas pārējiem copmaņiem!
13.novembris 2014, 01:06 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager