Makšķerēšana jūrā

es pačakarēsies ar motili, ar būs lab
6.novembris 2014, 22:02 | links
 
šodien Ovišos no 8 līdz 17 7 kg,vislabāk ņēma uz mazsālītu karūsas filejas gabaliņu
6.novembris 2014, 21:48 | links
 
Lasu jūsu atskaites, dupleksi utt.. Bet neviens nerunā par izmēriem.. :)) Vakardien biju Lietuvā un Palangā uzgāju uz tilta, tur bij copmaņi un manīju kā sieviete izvelk dupleksu.. Smaids man pa pilnu seju, tik mazas butes es nebiju redzējis (līdz 10 cm)! :)) Un paskatos spainī tur visas tādas!!! :D Rodas man jautājums un ceru Latvijā tādas laiž vaļā!? vai tomēr šeit lomi tādi pat!? :)

mjuniors, 6.novembris 2014, 10:10


Nu ja braļukas lietuvieši brauc pie mums uz butēm, varbūt, ka tur nemaz lielāku nav.
6.novembris 2014, 19:10 | links
 
Aha - un septets, kad 7 gab uz āķa.
a ko izlaižam sextetu, vairs nav aktuāli ?
:)

usis, 6.novembris 2014, 12:47
6.novembris 2014, 13:54 | links
 
a ko izlaižam sextetu, vairs nav aktuāli ?
:)
6.novembris 2014, 12:47 | links
 
Rīt no rīta ar copes kolēģiem plānots būt pie jūras ierastajā vietā pl.05 00. Laiks solās labs, mākoņi un ik pa laikam neliels lietutiņš. Domāju,ka būs butēm aktivitāte. Ne asakas!
6.novembris 2014, 12:28 | links
 
četras butes- kvartets, piecas- kvintets........astoņas - oktets ;)

kuskis, 6.novembris 2014, 12:13


Nu nu ... Pa Tavam - divas butes duets, trīs trio, viena - solo
6.novembris 2014, 12:23 | links
 
četras butes- kvartets, piecas- kvintets........astoņas - oktets ;)
6.novembris 2014, 12:13 | links
 
Lasu jūsu atskaites, dupleksi utt.. Bet neviens nerunā par izmēriem.. :)) Vakardien biju Lietuvā un Palangā uzgāju uz tilta, tur bij copmaņi un manīju kā sieviete izvelk dupleksu.. Smaids man pa pilnu seju, tik mazas butes es nebiju redzējis (līdz 10 cm)! :)) Un paskatos spainī tur visas tādas!!! :D Rodas man jautājums un ceru Latvijā tādas laiž vaļā!? vai tomēr šeit lomi tādi pat!? :)


mjuniors, 6.novembris 2014, 10:10


Duplekss - ir printeriem iespēja drukāt uz abām papīra pusēm automātiski. Duplets - divas butes vai arī divi zaķi no divstobrenes.
Parasti visi mazās laiž. Tur laikam sievietei bija pirmās butes un viņa laikam nezina, ko nozīmē atlaist noķertu zivi ... Gan viņa ar laiku sapratīs, cerams ...

diametrs, 6.novembris 2014, 10:28
Paldies par izskološanu! :)) Daugavpilī ir ražotas lodes- Dupleks.. Tā ar var tikt pie diviem zaķiem.. :))

mjuniors, 6.novembris 2014, 11:24



Esmu redzējis un vilcis tripletus, bet neesmu redzējis, bet nezinu pat kā sauc - četras butes. Agrāk lika četrus āķus, tagad vairs ne
6.novembris 2014, 11:31 | links
 
Lasu jūsu atskaites, dupleksi utt.. Bet neviens nerunā par izmēriem.. :)) Vakardien biju Lietuvā un Palangā uzgāju uz tilta, tur bij copmaņi un manīju kā sieviete izvelk dupleksu.. Smaids man pa pilnu seju, tik mazas butes es nebiju redzējis (līdz 10 cm)! :)) Un paskatos spainī tur visas tādas!!! :D Rodas man jautājums un ceru Latvijā tādas laiž vaļā!? vai tomēr šeit lomi tādi pat!? :)

mjuniors, 6.novembris 2014, 10:10


Duplekss - ir printeriem iespēja drukāt uz abām papīra pusēm automātiski. Duplets - divas butes vai arī divi zaķi no divstobrenes.
Parasti visi mazās laiž. Tur laikam sievietei bija pirmās butes un viņa laikam nezina, ko nozīmē atlaist noķertu zivi ... Gan viņa ar laiku sapratīs, cerams ...

diametrs, 6.novembris 2014, 10:28

Paldies par izskološanu! :)) Daugavpilī ir ražotas lodes- Dupleks.. Tā ar var tikt pie diviem zaķiem.. :))
6.novembris 2014, 11:24 | links
 
Par jūru un butēm: Komanda 5 kungu sastāvā uzsāka ap 11 tiem strādāt kādu gabalu aiz Ventspils. Likās, ka pie jūras būsim daudzi, bet viena daļa jau meta plintes maisos un tinās uz citām vietām, jo ejot zāle un zivtiņas esot tikai pa retam. Tā arī bija , jo liekas, ka vējš paspēja uzpūst no visām pusēm, zāles pie krasta vairāk tālumā mazāk . Kāda bute šad un tad arī paņēma. Reizēm straume pat izmeta visus striķus . Bija tāda juška, ka zāle iet mazumā, bet uz vakaru palika taisni sulīgāka un vairāk. Ja par zivīm, tad kāds palika ar 3 , cits ar 40 un par ēsmu varēja likt visu no garneles līdz sliekai un slepenai "maizītei"....
Laiks gan labu labais un butes - nebija kaulainās. Tas tā tupot vienā vietā, bet meklējot. ko labāku nekas daudz labāks tāpat nesanāca.
6.novembris 2014, 11:23 | links
 
Lasu jūsu atskaites, dupleksi utt.. Bet neviens nerunā par izmēriem.. :)) Vakardien biju Lietuvā un Palangā uzgāju uz tilta, tur bij copmaņi un manīju kā sieviete izvelk dupleksu.. Smaids man pa pilnu seju, tik mazas butes es nebiju redzējis (līdz 10 cm)! :)) Un paskatos spainī tur visas tādas!!! :D Rodas man jautājums un ceru Latvijā tādas laiž vaļā!? vai tomēr šeit lomi tādi pat!? :)

mjuniors, 6.novembris 2014, 10:10



Duplekss - ir printeriem iespēja drukāt uz abām papīra pusēm automātiski. Duplets - divas butes vai arī divi zaķi no divstobrenes.
Parasti visi mazās laiž. Tur laikam sievietei bija pirmās butes un viņa laikam nezina, ko nozīmē atlaist noķertu zivi ... Gan viņa ar laiku sapratīs, cerams ...
6.novembris 2014, 10:28 | links
 
Lasu jūsu atskaites, dupleksi utt.. Bet neviens nerunā par izmēriem.. :)) Vakardien biju Lietuvā un Palangā uzgāju uz tilta, tur bij copmaņi un manīju kā sieviete izvelk dupleksu.. Smaids man pa pilnu seju, tik mazas butes es nebiju redzējis (līdz 10 cm)! :)) Un paskatos spainī tur visas tādas!!! :D Rodas man jautājums un ceru Latvijā tādas laiž vaļā!? vai tomēr šeit lomi tādi pat!? :)
6.novembris 2014, 10:10 | links
 
Maza atskaite no Sārnates (starp Jūrkalni un Užavu)
Sākām 20.00 līdz 24.00. Sākums bija daudzsološs-ik pa 10 min pa dupletam vai pa vienai, tad uzlēca čigānu saule un butēm mutes ciet. Pirms došanās prom mazliet apmācās-rezultātā arī butes aktivizējās. Bet kopumā, kā jau pie pilnmēnes-diezgan pašvaki....
6.novembris 2014, 09:13 | links
 
Tev vairāk patīk vannā...!?

vitenahemots, 5.novembris 2014, 22:39


mazgāties ziemā jā, copēt neesmu mēģinājis, laikam vēl nav attiecīgā garīgā līmeņa pakāpes, ceru gan, ka līdz tādai nenonākšu .:)
5.novembris 2014, 22:44 | links
 
Tev vairāk patīk vannā...!?
5.novembris 2014, 22:39 | links
 
Vēlos izmēģināt copi jūrā,varbūt kāds var pastāstīt kur ap Rīgu var pacopēt?

kirka, 5.novembris 2014, 18:06

nu aizej uz jūras malu un met iekšā. Citi vēl tā kā uz moliem kāpjot copēt.

Domaataajs, 5.novembris 2014, 21:32




Tu labi raksti, bet copēju ne pirmo gadu, daudz, ko Tu stāsti ir patiesi, bet tikuntā, baigā lotereja....!?

vitenahemots, 5.novembris 2014, 22:31

Jā, es tev piekrītu, bet tāpēc jau tā ir makšķerēšana ne jau vannasistabā.
Šādas tādas nianses jau laika gaitā izfiltrējas, bet izņēmumi gadās vienmēr, pats esmu labi pacopējis pilnmēnesī uz nakts copi, iegrābies zālēs pie nieka vēja utt.
5.novembris 2014, 22:35 | links
 
Vēlos izmēģināt copi jūrā,varbūt kāds var pastāstīt kur ap Rīgu var pacopēt?

kirka, 5.novembris 2014, 18:06

nu aizej uz jūras malu un met iekšā. Citi vēl tā kā uz moliem kāpjot copēt.

Domaataajs, 5.novembris 2014, 21:32





Tu labi raksti, bet copēju ne pirmo gadu, daudz, ko Tu stāsti ir patiesi, bet tikuntā, baigā lotereja....!?
5.novembris 2014, 22:31 | links
 
šodien starp Ventspili un Užavu no 7 līdz 11 cīnoties ar straumi uz zāli 7 ļoti laba izmēra butes + kādas 6 lapiņas atlaistas. jauna vieta --- laikam akmeņaina--- iestādīju divas sistēmas :D Runājot par laika ziņām -- pa piekrasti līdz šim nav nācies kļūdīties šajā saitā ( bet tas par piekrasti tikai --- vairākus gadus izmantoju tikai un vienīgi to) varbūt kādam noder

http://meteo.lt/skaitmenine_prog_lt_zem.php?skpt=lt_vej
5.novembris 2014, 22:15 | links
 
pagaidām uz sestdienu līdz pusdienlaikam Jūrkalnē solīts vilnis līdz metram un kļūst mazāks, un gar kraaaaaaaaastu ! bet pirms tam griežas no pretējās puses,ūdens tiek dzenāts turp atpakaļ..
5.novembris 2014, 21:43 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager