Makšķerēšana jūrā

Jāņem līdzi gaisene uz zveju
13.septembris 2021, 19:16 | links
 
edzuss2 [13.09.21]: Gar visu šauruma piekrasti vilki ir ļoti daudz. Z Kurzeme ir pārpildīta ar viņiem.
Gadus divus laikam atpkaļ bijām netālu no Irbes makšķerēt. Visa kompānija aizgāja uz mašīnām gulēt, bet es paliku jūras krastā teltī nakti pārlaist. No rīta pamostoties visa nometne un gar telti nostaigāts un pēc pēdām - vilks. Ja nemaldos man albumā bilde ir ar pēdu nospiedumiem.
No rīta secinot ka vilks staigāja man gar sāniem palika tīri nepatīkami :)))
Ja tas ir tagad pēdējos gados, tad šakāļi. Pēda kā vilkam, drusku mazāka. Vilki tik tuvu neiet
13.septembris 2021, 19:10 | links
 
xctaps [15:27]: No piektdienas uz sestdienu pitragā švaki, jūra bija kā peļķe, bezvējš tāds, ka tālumā esošo kuģu dzinējus labi varēja visas nakts garumādzirdēt, līmenis nekāds, katrs salasījām pa 3kg, izmērs ne visai, daudz atlaisto. Iesaku tajā galā būt uzmanīgiem, visu nakti tuvu un tālu vilki gaudoja, ik pa laikam pārlaižot lukturi uz kāpas pusi rēgojās pa kādam acu pārim, pirmo reizi tik neomulīga cope, nākamreiz izvelēšos citu copes vietu :))Ir daudz sanācis dzirdēt par vilku appēstiem makškerniekiem:)?

gonzalless, 13.septembris 2021, 18:35

Vai tad nesaproti, rakstīts skaidri un gaiši, ir vilki, var apēst. Ja lasa "kodēto" signālu savādāk, tad var saprast, ka negrib lai uz to vietu brauc, respektīvi labi ķērās :)
13.septembris 2021, 18:56 | links
 
Gar visu šauruma piekrasti vilki ir ļoti daudz. Z Kurzeme ir pārpildīta ar viņiem.
Gadus divus laikam atpkaļ bijām netālu no Irbes makšķerēt. Visa kompānija aizgāja uz mašīnām gulēt, bet es paliku jūras krastā teltī nakti pārlaist. No rīta pamostoties visa nometne un gar telti nostaigāts un pēc pēdām - vilks. Ja nemaldos man albumā bilde ir ar pēdu nospiedumiem.
No rīta secinot ka vilks staigāja man gar sāniem palika tīri nepatīkami :)))
13.septembris 2021, 18:54 | links
 
Braucot no būšu copes ir redzēti šosejas malā. Vispār tas gals starp Kolku un Vpili ir ļoti zvēriem bagāts.
13.septembris 2021, 18:46 | links
 
xctaps [13.09.21]: No piektdienas uz sestdienu pitragā švaki, jūra bija kā peļķe, bezvējš tāds, ka tālumā esošo kuģu dzinējus labi varēja visas nakts garumādzirdēt, līmenis nekāds, katrs salasījām pa 3kg, izmērs ne visai, daudz atlaisto. Iesaku tajā galā būt uzmanīgiem, visu nakti tuvu un tālu vilki gaudoja, ik pa laikam pārlaižot lukturi uz kāpas pusi rēgojās pa kādam acu pārim, pirmo reizi tik neomulīga cope, nākamreiz izvelēšos citu copes vietu :))
Ir daudz sanācis dzirdēt par vilku appēstiem makškerniekiem:)?
13.septembris 2021, 18:35 | links
 
Kādi ir priekšnosacījumi labai copei? Es butes ķeru no 1991-1992.gada, vnk būtu interesanti uzzināt.

Bebrs, 13.septembris 2021, 16:05

Salīdzinot ar 1991. gadu - brīvdienās, ciešamos laika apstākļos, vienkārši TIKT pie jūras, lai varētu kātus iemest un nav jāšpago 5km gar krastu :)

daddy_j, 13.septembris 2021, 16:15

Kad sāku braukt uz Pāvilsotas molu, tad vēl varēja auto atstāt pie radara un uz mola ļoti reti bez pāris vietējiem kādu varēja sastapt. Tad sāku braukt un meklēt vietas no krasta. Dažas mazāk apmeklētas ir palikušas, bet maz. Tā sacīt, vecajos, labajos laikos galvenais bija neuztrāpīt uz pamatīgām zālēm un labs loms neizpalika.
13.septembris 2021, 16:25 | links
 
Kādi ir priekšnosacījumi labai copei? Es butes ķeru no 1991-1992.gada, vnk būtu interesanti uzzināt.

Bebrs, 13.septembris 2021, 16:05


Salīdzinot ar 1991. gadu - brīvdienās, ciešamos laika apstākļos, vienkārši TIKT pie jūras, lai varētu kātus iemest un nav jāšpago 5km gar krastu :)
13.septembris 2021, 16:15 | links
 
Ta visur tagad kūmiņi un pelēči, drīz ķepainie ar būs vairāk mūsu pusē, meža cūkas sen jau pa pludmali staigā, vienam cope var rikīgi neomulīga sanākt...
13.septembris 2021, 16:12 | links
 
Nupat, pēc 40 stundu nosacītās copes (sāka piektdienas naktī) atgriezās paziņa, kas kopā ar sievu gaišajā diennakts laikā salasīja divus spaiņus ar sēnēm un tumšajās stundās saķēra ap 24 butēm (mājās pārveda 12 gab.). Meteo priekš atpūtas labs, atgriezušies teicami izvēdinājuši galvu, kaut gan sākumā vēja, viļņu vispār nav bijis. Pārējie divi vīri bija iespringuši un nedaudz īsākā laika periodā vairāk zivis nedabūja, taču aizbrauca norūpējušies. Jāprot lietderīgi pavadīt laiku, lai nepaliktu mieles par copi septembrī, pie kam mammu dabu vainot vispār nevar, par cik nebija priekšnosacījumu labam butes žoram.

Pravietis, 12.septembris 2021, 23:52

Kādi ir priekšnosacījumi labai copei? Es butes ķeru no 1991-1992.gada, vnk būtu interesanti uzzināt.
13.septembris 2021, 16:05 | links
 
No piektdienas uz sestdienu pitragā švaki, jūra bija kā peļķe, bezvējš tāds, ka tālumā esošo kuģu dzinējus labi varēja visas nakts garumādzirdēt, līmenis nekāds, katrs salasījām pa 3kg, izmērs ne visai, daudz atlaisto. Iesaku tajā galā būt uzmanīgiem, visu nakti tuvu un tālu vilki gaudoja, ik pa laikam pārlaižot lukturi uz kāpas pusi rēgojās pa kādam acu pārim, pirmo reizi tik neomulīga cope, nākamreiz izvelēšos citu copes vietu :))
13.septembris 2021, 15:27 | links
 

No sestdienas 18-24 un svētdienas 6-12 kopējais paņemto skaits 54 butes +3 ļoti labas vimbas .2/3 no visām ņēma agri no rīta līdz ar vēja un viļņu parādīšanos. Tas Jūrkalnē
13.septembris 2021, 08:58 | links
 
Nupat, pēc 40 stundu nosacītās copes (sāka piektdienas naktī) atgriezās paziņa, kas kopā ar sievu gaišajā diennakts laikā salasīja divus spaiņus ar sēnēm un tumšajās stundās saķēra ap 24 butēm (mājās pārveda 12 gab.). Meteo priekš atpūtas labs, atgriezušies teicami izvēdinājuši galvu, kaut gan sākumā vēja, viļņu vispār nav bijis. Pārējie divi vīri bija iespringuši un nedaudz īsākā laika periodā vairāk zivis nedabūja, taču aizbrauca norūpējušies. Jāprot lietderīgi pavadīt laiku, lai nepaliktu mieles par copi septembrī, pie kam mammu dabu vainot vispār nevar, par cik nebija priekšnosacījumu labam butes žoram.
12.septembris 2021, 23:52 | links
 
Kolēģi, ir tikai 12. septembris. Sep-tem-bris! Protams, ka kādam izdodas tikt pie razdačas arī vēl nepiemērotākā laikā, bet vēl nav tas īstais bušu laiks.
12.septembris 2021, 22:04 | links
 
Liepājas puse arī klusums, vējšliels, kātus rausta ne pa jokam… 4h 3 butes un viens bullītis :( kaut kā nelutina jūra ar gardumiem
12.septembris 2021, 21:12 | links
 
Vakar virs Pitraga no 11.30 līdz 22.00. Ņēma no 1200-13.00, tad no 21.00-22.00. Citā laikā kādas pāris butes, gan man, gan kolēģim. Ēsmai bija reņģe, brēča, abas garneles un vēl kolēģim naktstārpi. Pagaršoja no visa. Rezultāts - man 14, kolēģim arī apmēram tāpat. Laiks fantastisks, sestdiena super!
12.septembris 2021, 14:14 | links
 
Vakar no 17.00 līdz 1.00 apaļas 11 butes(ja tā var saukt) par butēm varēja saukt tikai 3 tas Liepenē garneles svaiga vārīta. brētliņa izmēģināju gan tūvajā gan tālajā distance mues ciet
12.septembris 2021, 12:18 | links
 
Sveiki visiem!

Tikko no šā gada izcilākās copes! Virs Ovīšiem laika apstākļi bija super-migla, apmācies, bez zāles un straumes. Izteikti ņēma jēlo tīģereni. Rezultātā - pa 6 stundām uz diviem apaļas trīsas butes!
Laicīgi notinamies-lietus nāca virsū.
11.septembris 2021, 22:57 | links
 
Mēness tūlīt būs norietējis, varbūt tad kas sāksies, bet varbūt, ka tikai no rīta. Negaiss arī solīts pa nakti. Var būt jautri īpaši tiem, kam grafīta kāti.
Kā tur izskatās vispār? Ir kādas bedres manāmas?
11.septembris 2021, 21:30 | links
 
Cik var izsecināt, tad vakar naktī aizvērās viņām mutes. Klusums laikam visur ir. Jācer tad ka drīzumā sāks ēst! Izturību jums kas pie ūdens. :)
11.septembris 2021, 21:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager