Makšķerēšana jūrā

Tā kā jātaupās priekš mačiem, tad 5dien un 6dien ar dažādiem domu biedriem biju iebraucis jūrjā padžigot mencas - uz katra metiena vairs neķerās (no katras enkurvietas maksimāli 7 mērnieces), bet joprojām šis copes veids tiešām aizrauj.
P.S. Un man ir pilnīgi PO par Ventas puskumpo asari un zandartu, lai gan no mājas durvīm līdz laivai ir 136 metri.
3.novembris 2014, 13:02 | links
 
Sveiki, copmaņi! Nedaudz par attieksmi, cieņu vai pofigismu!
Sestdienas vēlā pēcpusdienā nogruntējos Lūzņā, ~ 1km uz Miķeļa pusi. Viss būtu Ok, bet par darvas karoti copes izjūtām bija parūpējušies priekšgājēji no nakts vai priekšpusdienas - smiltīs vēl bija svaigas makšķeru turētāju - cauruļu bedres. Par copmaņiem viņus galīgi negribētos dēvēt, pārāk godpilni, labāk derētu jaunlaiku ieviestais - CŪKMENI! Tā kā bija bezvējš, tad viss ko šie biedri (biedrs) bija uzskatījuši par izmetamu turpat pie kātu bedrēm biezā slānī arī mētājās - sākot ar lukturīša iepakojumu, sistēmu iepakojumiem (ZEBCO), garneļu maisiņiem un beidzot pa smiltsērkšķu Arseniča un Līvu alus mizai. Pateicoties šādu, piedodiet, kretīnu viesizrādēm nav jābrīnās par vietējo attieksmi pret copmaņiem kā šķiru - un tam sekojošām atbildes akcijām - sadurtām riepām, izsistiem stikliem utt. Diemžēl cieš ne jau vainīgie. Ļoti lūdzu, ikviens, uzsveru - ikviens, dodoties prom palūkosimies apkārt un savāksim aiz sevis nerunājot par savām drazām, bet arī varbūt pat ko no svešo atstātā, jo nedzīvojam tikai vienai dienai. Ievērosim aicinājumu - "Ko atnesu - to aiznesu" un atstāsim aiz sevis tīru vidi.
P.S. Drazas - Maxima maiss piepildījās stipri pāri pusei savācu un aizvedu!
Tie precizējumi par kātu turētāju veidu, Zebco un Arseniču - vainīgajiem - varbūt sazīmēs sevi un labosies!
3.novembris 2014, 12:51 | links
 
Visi runā par attālumiem, inventāru, taču brauc uz jūru neņemot līdzi normālu ēsmu. Uz garneli ne visai ķeras, tomēr liela daļa ņem līdzi tikai garneli. Ja ņem uz reņģi, tad met garneli 100 vai 300 metrus, tāpat jēga nebūs
3.novembris 2014, 12:49 | links
 
120m...hmm...Vajadzētu Jūras mačos vienu disciplīnu-"Tālmešana".Viena svara svins,trīs āķu sistēma ar ēsmu virsū-kāts un aukla paša ziņā,un ta redzētu ,kuram cik ;)

Brikets, 1.novembris 2014, 07:19

Atbalstu!!!
Parastie copmaņi piemet zivij izmēru, butenieki mērās metros. Nekad neesmu īpaši atpalicis distancē no kaimiņiem, bet tie attālumi, kas figurē forumā, ir apbrīnojami.

tisrims, 1.novembris 2014, 10:29

Mani šī diskusija ieintriģēja. Man jau šķiet, ka esmu tālmetējs... Paņēmu 4,5 metru kātu, lielo spoli ar 0,35 auklu, 125 gr ūsaini un aizgāju līdz skolas sporta laukumam pamētāt. Bezvējš. Visi rezultāti no 60 līdz 70 metriem. A uz aci ta likās ka ir pie simta...

wimba, 1.novembris 2014, 18:10


Nu es jau saku, ka viss slēpjas inventārā, un nesaku, ka tie 100 metri + ir vajadzīgi, bet ir reizes, kad bute ir tālu un tas noder. Man ir 4.2 kāts, lielā jūras spole ar seklo kaseti, pītā aukla 0.14!!! ceturtā izmēra piramīda, 3 āķu (paša sieta) sistēma un arī šajās brīvdienās, kad bute vairs pie krasta neņēma, metu starp otro un trešo sēkli, kas arī bija, visas pītās auklas garums (135 metri, vai arī ražotāji ir d*** par auklas daudzumu) un nav runa par attāluma noteikšanu uz aci, bet gan par konkrētu faktu - auklas garums. Un man nevienam nekas nav jāpierāda...pateicu tik savas domas par 60 metriem.
3.novembris 2014, 11:42 | links
 
:)
3.novembris 2014, 10:03 | links
 
es laikam blonds :D
3.novembris 2014, 09:15 | links
 
sagittario pareizi saprata.

Pašam copēt vienalga labāk, pat neskatoties uz to ka pēc diennakts copes pie jūras ir sajūta, ka būtu piedalījies sporta spēlēs, kur visulaiku kosts.
3.novembris 2014, 08:55 | links
 
silpeiv, Tu arī uzķēries, ko? :D
3.novembris 2014, 08:28 | links
 
Dadzīt, esi vērīgs! :D Atslēgas vārdi ir "maksāja..."
P.s. Man gan patika Asgaarda doma! :)
3.novembris 2014, 08:27 | links
 
25kg butes apmēram stundas laikā

Asgaards, 3.novembris 2014, 00:24
Ne mana darīšana, un lai Tev labi garšo!
Bet es nesaprotu kā var stundas laikā pievilkt 25 kg!!??? Tas nozīmē ka vienas minūtes laikā spainī jādabū teju puskilograms loma! Pa kuru laiku tu uzliec ēsmu uz āķa? Ūdenī arī meti iekšā vai šīs pašas salec uz āķiem? Točna nesaprotu...

Dadziic, 3.novembris 2014, 08:08



Vai nu cepums vainīgs,vai pie zvejniekiem pirka!
3.novembris 2014, 08:26 | links
 
25kg butes apmēram stundas laikā

Asgaards, 3.novembris 2014, 00:24

Ne mana darīšana, un lai Tev labi garšo!
Bet es nesaprotu kā var stundas laikā pievilkt 25 kg!!??? Tas nozīmē ka vienas minūtes laikā spainī jādabū teju puskilograms loma! Pa kuru laiku tu uzliec ēsmu uz āķa? Ūdenī arī meti iekšā vai šīs pašas salec uz āķiem? Točna nesaprotu...
3.novembris 2014, 08:08 | links
 
0,86€ par kilogramu.
3.novembris 2014, 00:29 | links
 
Šodien 25kg butes apmēram stundas laikā, ieskaitot ceļu. Maksāja 0,86€. Sievai teicu ka lētākās butes, ko ēdīsim pēdējā laikā. Viņa atbildēja: jūs jau ne dēļ zivīm braucat makšķerēt.
3.novembris 2014, 00:24 | links
 
Šodien no 8.00 līdz 17.00 Mazirbes rajonā cope diezgan smaga, cīņa ar zālēm un straumi, rezultātā 31. bute, kolēģiem bik mazāk. Ņēma gan uz garneli, gan reņģi. Zivs bija atrodama tikai starp otro un trešo sēkli.
2.novembris 2014, 21:53 | links
 
Sveiki cienītie un cienītās :)
Dīvainākā cope no sestdienas uz svētdienu 01-02.11.2014. Pirmkārt, Jaunciemā gandrī vispār nebija naktī cilvēku ... Otrkārt - man ar čomu copēja no rīta nepārtraukti, izskatījās, ka citi vienkārši sēdēja vai vilka pa kādai vienai. Treškārt, reti kuram bija reņģes, lai gan te ir rakstīts, ka uz to aktīvi copē. Pa nakti bija pāris eķipāžas, kas no rīta evakuējās ar piekrautām ķerrām un ratiem, ziņoja, ka savilkts pietiekami.
Ņēma pārsvarā tikai uz reņģes fileju. Jau trešo reizi piekopju taktiku, ka griežu ar šķērēm pēc iespējas šaurāku filejas sloksnīti, lai nerausta aiz brīvajām malām, bet pieķeras. Manam kolēģim bija dupletu un tripletu diena, man pārsvarā pa vienai bet labi. Atļāvos nebrist nemaz un metu no krasta. No rīta braucām prom, lai gan intensīvi copēja - nu nevar būt alkatīgi un pēc tam uzdot jautājumus, kā nesen bija - kur likt ... Jā'jūt mēru un laikā jābrauc prom. Tik un tā butes kaimiņiem un draugiem tika.
2.novembris 2014, 20:20 | links
 
Domaataajs

Jap mēs.Kā jums veicās?

Bosiks12, 2.novembris 2014, 07:43


Viena pietrūka līdz jūsu kompānijas vidējam rādītājam :D un vēl čupiņa amnestētu lapiņu.
2.novembris 2014, 19:04 | links
 
kāds 6. datumā no Rīgas nebrauc? varētu piemesties uz astes par atlīdzību. vai ja savācas varam ar minivenu braukt :) viena brīvdiena tik un baigi gribas butēs :)
2.novembris 2014, 14:48 | links
 
Laimīgais...:)
2.novembris 2014, 14:12 | links
 
Normāli vīri pēc bairīša neskrien, tiem ledusskapī tas ir vienmēr. Tūlīt pogās kādu vaļā un smeķēs kopā ar vakardienas lomu. :)
2.novembris 2014, 14:09 | links
 
Biju Ovišos, tautas kā biezs. ņēma uz svītraino mēslu tārpiņu un reņģi. Uz garneli un tīģergarneli ļoti švaki, bet uz raudu vispār virsū nekatījās. Aplauzos, vakarā lapiņu kā biezs, no rīta uz sestdienu pāris palielākas, kopumā. kādas 20 gab., bet sanāca tikai četri kilo. Apstākļi ideāli pēc visiem parametriem, ap 3 pat mēness pazuda, tiesa sifeļlietus nebija. Gatavojos veselu gadu pēc prognozēm, bet čiks vien sanāca,.....izrādās butei arī priponi pa retam uznāk...
2.novembris 2014, 14:03 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager