Makšķerēšana jūrā

Tā šodien saku startēt 11;00 un beidzu 15;20
47 butes, vien menca mēra un jūras asaris, butes pārsvara ņēma uz tārpu, katru reiz gandrīz pilni āķi.
29.oktobris 2014, 16:18 | links
 
sveiki copes biedri,
vai Liepājas pusē ir parādījušās butes?
ir doma aizbraukt nedēļas nogalē, jautājums vai ir jēga "mērkt kātu" jūrā?
29.oktobris 2014, 15:42 | links
 
http://apollo.tvnet.lv/zinas/baltijas-jura-uz-sekla-uzskrejis-naftas-tankkugis/670697

silpeiv, 29.oktobris 2014, 15:21


Tas labi, ka uzzināju, bet tik tālu neaizmetīšu. Rīt laižu butēs, cerams, ka no Zviedrijas tā nafta vēl nebūs atnākusi
29.oktobris 2014, 15:28 | links
 
 
Liels paldies urmaas
29.oktobris 2014, 11:28 | links
 
Ir doma aizlaist uz butiiti paseedeet,kaa Mikjelj baaku atrast labaak?

Ruu, 29.oktobris 2014, 10:51

Elementāri. Brauc pa Venspils-Kolka ceļu līdz norādei Miķeļbāka un griez norādes virzienā. Brauc kamēr atduries pret stāvlaukumu, šamais būs tā kā kreisajā pusē. Novieto autiņu un klausies no kuras puses jūra šalc. Tāļāk gar žodziņu vien, gar žodziņu vien. :)
29.oktobris 2014, 11:18 | links
 
Ir doma aizlaist uz butiiti paseedeet,kaa Mikjelj baaku atrast labaak?
29.oktobris 2014, 10:51 | links
 
30 solas labs laik silts bezvejs nedaudz vilni laikam jaaizskrien pa dienu
28.oktobris 2014, 12:07 | links
 
Sveiki vīri! 31.10. ap 13.00 braucu uz Lūžņu no Salaspils ir brīvas 3 vietas. tel. 29136600
28.oktobris 2014, 11:38 | links
 
pēc apraksta foreļu pasta - gan jau kāds paralēli butei gribēja piemānīt arī kadu pumpaino ...
27.oktobris 2014, 16:26 | links
 
grumpijs , es domāju tās bija Foreļu pastas.

kraft, 27.oktobris 2014, 15:52


Iespējams, neesmu nekad ar tādu provējis ko ķert, bet tie pāris gabaliņi kas tur bija nomesti visi bija vienāda izmēra un formas, apmēram kā, mazliet mazāks, vairāk noapaļots metamais kauliņš.
27.oktobris 2014, 16:14 | links
 
grumpijs , es domāju tās bija Foreļu pastas.
27.oktobris 2014, 15:52 | links
 
Sveiki jūrnieki !
Pagājušo reizi kad biju makšķerēt krastā redzēju mētājamies, krāsainus, spilgti oranžrozā un zaļā krāsā, ēsmas gabaliņus. Pēc konsistences kā mīksts graudains plastilīns.
Varbūt kāds zina ko vairāk pastāstīt ?
Vai butei ģeld, kā uz āķa turas, kur pirkt, kāds nosaukums...
Paldies!

grumpijs, 27.oktobris 2014, 15:23


varbūt foreļu pasta?
27.oktobris 2014, 15:51 | links
 
Divu cilvēki no Jelgavas, meklē kompāniju ar transportu. Ar ku varētu aizbraukt uz butēm. mūsu vēlamie laiki-
02.11 pl.14.00 - 04.11 pl.20.00
mob . 22447187
27.oktobris 2014, 15:46 | links
 
Sestdien bijām pie Irbes, pa 5 kg saķērām.

Bet dusma ir uz alkoholiķiem, kuri savas tukšās degvīna pudeles un citus atkritumus nometuši gan pie jūras, gan pie pašas zīmes, kura aicina saudzēt dabu. Sods tur paredzēts līdz 500. Nebaida acīmredzot. Kāpēc? Jo nenoķers tak...

Tāpēc radās doma - uzstādīt kokā videorakstītāju (kā to dara mednieki, zvēru barotavas novērojot), kurš piefiksēs gan auto numurus, gan to varoņu sejas, kuri ne tikai bez alkohola lakšanas copēt neprot, bet savus atkritumus nevīžo aizvest līdzi un iemest urnā.

Un sodu vajadzētu šādu - satīrīt visu pludmali un kāpu zonu no Kolkas līdz pat Ventspilij.
27.oktobris 2014, 15:39 | links
 
Sveiki jūrnieki !
Pagājušo reizi kad biju makšķerēt krastā redzēju mētājamies, krāsainus, spilgti oranžrozā un zaļā krāsā, ēsmas gabaliņus. Pēc konsistences kā mīksts graudains plastilīns.
Varbūt kāds zina ko vairāk pastāstīt ?
Vai butei ģeld, kā uz āķa turas, kur pirkt, kāds nosaukums...
Paldies!
27.oktobris 2014, 15:23 | links
 
a... domātāja kungs nepadomāja,ka nākamā reize iestājas piemēram tad,kad cilvēks pirmās 40 butes aiznes uz auto,makšķeres arī saliktas,iesēžas mašīnā,pasilda to un...... pēkšņi IZDOMĀ ka jāpaķer vēl??? jo normas ir vienā reizē,ne vienā dienā.... tākā PADOMĀ par to. es personīgi nekad tik daudz neesmu noķēris,ap 40 kaut kad sen kad biju vēl mazāks,bet nemaz nenosodu tos kas saķer 80 un patur, ja vien tiešām ir kur likt un netiek izmestas. par zivju tīrīšanu pie jūras,esmu par, jo dabiskie sanitāri to labprāt savāks un vel domās paldies Jums pateiks, neesmu par zivju tīrīšanu uz moliem,pie mašīnām stāvlaukumos un vasarā atpūtnieku sezonā,kaut gan diez vai vasarā kāds ar to aizraujas... paldies. ps, domātāja kungs, es maziņš,un neuztver personīgi,ja mūsu domas dalās :) ,,ne asakas,,

gugumons, 27.oktobris 2014, 08:49


A ko tur domāt, ja tev ir kur likt, tad ķer kā likums ļauj, bet ja ķer bezjēgā un pēc tam domā, kur to visu likt un vēl jāmet ārā, tad nafig tu vispār ķer un met maisā, tad labāk ķer un laid vaļā.
P.S. nekas, ka maziņš, visiem ir izaugsmes iespējas, gan garumā, gan platumā, gan garīgumā. ;)
Ne asakas!
27.oktobris 2014, 11:16 | links
 
paskaidroiet ko darit ar 80 butem)))))))))))es 3 lielas knapi apedu))nu lab gimene draugi nu 20 nezinu man ka parastam cilvekam zel >...vienreiz nokeru 40>> 2gadi saldetava stavej 15 butes izmetu.Lai vinas tur varojas tur tacku vaig lai 100 butes lidz masinaj aizvilktu)))))))

Vienkaarssi nnem un nokuupina un apeed, ja tev nav kur likt nu nenem.
Janisardiviems, 27.oktobris 2014, 10:10


Mums tāda prakse - ja kāds jūt, ka butes par daudz, parasti neskopojas un iedod tiem, kam ģimene lielāka, vai butes ķeršanā nav tik labi veicies, vai arī mazākās atlaiž, atstāj lielākās un viss OK. Mazāk arī jātīra :)
27.oktobris 2014, 10:31 | links
 
paskaidroiet ko darit ar 80 butem)))))))))))es 3 lielas knapi apedu))nu lab gimene draugi nu 20 nezinu man ka parastam cilvekam zel >...vienreiz nokeru 40>> 2gadi saldetava stavej 15 butes izmetu.Lai vinas tur varojas tur tacku vaig lai 100 butes lidz masinaj aizvilktu)))))))

Vienkaarssi nnem un nokuupina un apeed, ja tev nav kur likt nu nenem.
27.oktobris 2014, 10:10 | links
 
Diametr, Wimba, biju Mazirbē pagājušo ceturtdien, tur arī tie leiši bija. Cope slikta, krasta vējš, lai gan tik stiprs vējš nemaz nebija- aizvējš. Sēdējām no 18-02, piecas gab, citam tikai 1. visvairāk bija 11. gab. čomam. Ūdens skaidrs, uz tālo iemetienu.
Zivis vairākās valstīs tīra krastā, dzīvnieki, putni apēdīs, tie tikai priecāsies.
27.oktobris 2014, 10:02 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager