Makšķerēšana jūrā

Vakardienas rīts, Liepene, straume baigā, bet zāles nav, copes nav, kolēga kaut kur ap Irbi zvanu, mokās ar zāli. Ar gaismu skaidrs te nekā nebūs, zvanu kolēgam, vietas maiņa palīdzēja, biku zem Mazirbes, zāļe nav straume neav zivis ir, domāts darīts, aizbraucam uz turieni sameklējam jaunu pieeju , kur nau daudz cilvēku, i lets go.
Pirmā stunda ar slapju muguru, tad pierimst cope, bet lēnām kaut kas notiek, izmērs labs, un ņēa gan garneli gan reņģi, labākā cope pusdienlaikā un biku pēc, ap to laiku atbrauca vēļ kolēgas dzimenīti pasvinēt, un arī labi pavilka.
Kopa ap 7kg, citam vairāķ, citam mazāk.
Cope jūrā ira forša.
27.oktobris 2014, 09:18 | links
 
a... domātāja kungs nepadomāja,ka nākamā reize iestājas piemēram tad,kad cilvēks pirmās 40 butes aiznes uz auto,makšķeres arī saliktas,iesēžas mašīnā,pasilda to un...... pēkšņi IZDOMĀ ka jāpaķer vēl??? jo normas ir vienā reizē,ne vienā dienā.... tākā PADOMĀ par to. es personīgi nekad tik daudz neesmu noķēris,ap 40 kaut kad sen kad biju vēl mazāks,bet nemaz nenosodu tos kas saķer 80 un patur, ja vien tiešām ir kur likt un netiek izmestas. par zivju tīrīšanu pie jūras,esmu par, jo dabiskie sanitāri to labprāt savāks un vel domās paldies Jums pateiks, neesmu par zivju tīrīšanu uz moliem,pie mašīnām stāvlaukumos un vasarā atpūtnieku sezonā,kaut gan diez vai vasarā kāds ar to aizraujas... paldies. ps, domātāja kungs, es maziņš,un neuztver personīgi,ja mūsu domas dalās :) ,,ne asakas,,

gugumons, 27.oktobris 2014, 08:49


Paldies :) Nu pie mašīnām un stāvlaukumos noteikti nē. Tur gan neesmu redzējis, ka kāds tīrītu.
27.oktobris 2014, 08:55 | links
 
a... domātāja kungs nepadomāja,ka nākamā reize iestājas piemēram tad,kad cilvēks pirmās 40 butes aiznes uz auto,makšķeres arī saliktas,iesēžas mašīnā,pasilda to un...... pēkšņi IZDOMĀ ka jāpaķer vēl??? jo normas ir vienā reizē,ne vienā dienā.... tākā PADOMĀ par to. es personīgi nekad tik daudz neesmu noķēris,ap 40 kaut kad sen kad biju vēl mazāks,bet nemaz nenosodu tos kas saķer 80 un patur, ja vien tiešām ir kur likt un netiek izmestas. par zivju tīrīšanu pie jūras,esmu par, jo dabiskie sanitāri to labprāt savāks un vel domās paldies Jums pateiks, neesmu par zivju tīrīšanu uz moliem,pie mašīnām stāvlaukumos un vasarā atpūtnieku sezonā,kaut gan diez vai vasarā kāds ar to aizraujas... paldies. ps, domātāja kungs, es maziņš,un neuztver personīgi,ja mūsu domas dalās :) ,,ne asakas,,
27.oktobris 2014, 08:49 | links
 
Domāju, ka zivis var tīrīt krastā, jo ķidas apēdīs, jo dzīvnieki un putni pie jūras netrūkst. Katram savs prieciņš. Medībās tak iekšas arī mežā izlaiž. Es personīgi tīru mājās,jo galvas ar cirvi sakapāju un atdodu vistām, tās trakas uz tādiem labumiem.

Markjeliic, 27.oktobris 2014, 08:19

Vienīgi varbūt inspektoru pārbaudes gadījumā, atšķirsies svars. Ja nu vienīgi vizuāli zivis nav tik daudz, ka līdzinātos normai.
27.oktobris 2014, 08:25 | links
 
Domāju, ka zivis var tīrīt krastā, jo ķidas apēdīs, jo dzīvnieki un putni pie jūras netrūkst. Katram savs prieciņš. Medībās tak iekšas arī mežā izlaiž. Es personīgi tīru mājās,jo galvas ar cirvi sakapāju un atdodu vistām, tās trakas uz tādiem labumiem.
27.oktobris 2014, 08:19 | links
 
Mums ar čomu bija saruna - vai var tīrīt butes pie jūras vai nē, taču abām pusēm nebija pamatojuma - kāpēc nedrīkst un kāpēc drīkst. Varbūt kāds par to izteiktos ?
Un ko par to teiktu inspektori - ieraugot notīrītas butes ?
27.oktobris 2014, 08:08 | links
 
paskaidroiet ko darit ar 80 butem)))))))))))es 3 lielas knapi apedu))nu lab gimene draugi nu 20 nezinu man ka parastam cilvekam zel >...vienreiz nokeru 40>> 2gadi saldetava stavej 15 butes izmetu.Lai vinas tur varojas tur tacku vaig lai 100 butes lidz masinaj aizvilktu)))))))

pepasniper, 26.oktobris 2014, 20:42


nākamreiz nosver, galu galā 10 kg ir norma, virs 10 kg par maksu, ja inspektors trāpās pa ceļam. a tā 80 butēm vidējais svars 125 grami, ja norma savilkta, ja tādas copējas bezjēgā, tad varbūt ņemt tikai tās, kuras ierijušas līdz astei. Es, protams, ka ar lielāko prieku katrā copes reizē normu uz mājam nestu, bet principā famīlijai pietiek ar pāris kārtīgiem cepieniem 3-4 kg kopā. Vienkārši neņem tik daudz nākamreiz, lai zivs dzīvo un vairojas. tas pats attiecas uz citām zivju sugām. Tas ir mans subjektīvais viedoklis.
26.oktobris 2014, 22:51 | links
 
antonsb. Usmā vajag līdaķus velcēt sākt! Sestdien viena laiva bija pretī strazdiņiem un tas neskatoties uz dūšīgo dienvidnieku.

skiperis, 26.oktobris 2014, 17:16

man šogad neiet ar to Usmu īpaši!:(
26.oktobris 2014, 21:41 | links
 
paskaidroiet ko darit ar 80 butem)))))))))))es 3 lielas knapi apedu))nu lab gimene draugi nu 20 nezinu man ka parastam cilvekam zel >...vienreiz nokeru 40>> 2gadi saldetava stavej 15 butes izmetu.Lai vinas tur varojas tur tacku vaig lai 100 butes lidz masinaj aizvilktu)))))))

pepasniper, 26.oktobris 2014, 20:42
sk bet nu tas bij domats parasts cilveks bez kupintavas))))2 nedel atpakal bij zales monstri 3 butes katra pari kilo resnas apalas no cernobilas))))
Butes jau nokūpinātas un izdalītas radiem nai našķojas.Paši ar saēdušies :)

Jan32, 26.oktobris 2014, 20:44
26.oktobris 2014, 20:50 | links
 
paskaidroiet ko darit ar 80 butem)))))))))))es 3 lielas knapi apedu))nu lab gimene draugi nu 20 nezinu man ka parastam cilvekam zel >...vienreiz nokeru 40>> 2gadi saldetava stavej 15 butes izmetu.Lai vinas tur varojas tur tacku vaig lai 100 butes lidz masinaj aizvilktu)))))))

pepasniper, 26.oktobris 2014, 20:42


Butes jau nokūpinātas un izdalītas radiem nai našķojas.Paši ar saēdušies :)
26.oktobris 2014, 20:44 | links
 
paskaidroiet ko darit ar 80 butem)))))))))))es 3 lielas knapi apedu))nu lab gimene draugi nu 20 nezinu man ka parastam cilvekam zel >...vienreiz nokeru 40>> 2gadi saldetava stavej 15 butes izmetu.Lai vinas tur varojas tur tacku vaig lai 100 butes lidz masinaj aizvilktu)))))))
26.oktobris 2014, 20:42 | links
 
Sestdien Miķeļbākā no plkst 6:00 līdz 21:30 85 butes.Vislabāk ņēma tikko aizbraucām,pa dienu retāk,bet regulāri,izmērs labs.Bija arī kāds bariņš amnestējami eksemplāri.No rīta ņēma labāk garneli,kad palika gaišs,tad tikai reņģi.Distance tuvā,aiz pirmā sēkļa.
26.oktobris 2014, 20:12 | links
 
Aizmirsu piemetināt.Ūdens reāli kā rūsa,tāds vēl nebija redzēts.Garneles arī pēc brītiņja nokrāsojās brūnas.
26.oktobris 2014, 20:11 | links
 
Šodien 6.30 Miķelī zāle nejēgā.7.30 jau bijām Jaunciemā,zāle minimāli,bte vidēji aktīvi,izmērs dažāds,bet nekā ievējoma cienīgs.Līdz 14.00,16gab.paņēmu,4as amnestētas.Kad ņēma,tad ņēma gan garneli,gan reņģi.
26.oktobris 2014, 20:02 | links
 
antonsb. Usmā vajag līdaķus velcēt sākt! Sestdien viena laiva bija pretī strazdiņiem un tas neskatoties uz dūšīgo dienvidnieku.
26.oktobris 2014, 17:16 | links
 
Vakar no 19:00-00:49 11Butes zāle palika uz beigām mazāk bet Bute ar nebija!!!!
Lužņā
26.oktobris 2014, 15:55 | links
 
Zāpīši vajadzīgi lai zāles pievarēru, un vēl šis tas, kā arī ar vietas izvēli ir jāpadomā! Ne asakas.
26.oktobris 2014, 14:32 | links
 
Vakar no 18.30 līdz 21.00 Miķeļbākā 9 butes, pēctam zāles nejēgā, nogaidiju līdz 24.00, zāles kļuva arvien vairāk.Kas šodien notiek ar zālēm un butēm?

Hokeists, 26.oktobris 2014, 13:06


Tur ņēma pa dienu. Un zāles pa dienu ar nebija.
Kā iestājās vakars, tā cope palika stipri sērīgāka.
Pie reizes gribētos atspārdīt tos, kas nejēdz savas tukšās šņabja pudeles aiznest projām.

-d.
26.oktobris 2014, 13:44 | links
 
Starp Saunagu un Kolku no 06:00 lidz 13:00 pusotrs spainis butu. Zale nedaudz. Tris kati, izmers viduvejs.
26.oktobris 2014, 13:33 | links
 
Tas pats! Paziņas aizbrauca uz Sīkragu. Tuvā distancē pa kādai velk, bet pāri sēklim - uzreiz pilns ar zāli.
26.oktobris 2014, 13:18 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager