Makšķerēšana jūrā

Šodien kāds nesēdēja? Un kādas prognozes rītdienai?
14.oktobris 2014, 20:55 | links
 
Sveiks ,veči nesmejās dikti par manim bet pastastat kas tie fideri ir ka lietot un kur tadus var dabot . es tiešam nezinu es visu laiku izvelos to vienkaršo .bet lasu ka ta te darbojās un tad radas man jautajums par tiem federiem

rolis123, 14.oktobris 2014, 20:07


Mazliet uzlabota gruntene ar modernu nosaukumu un nopirk var gandrīz visos copes veikalos :)
14.oktobris 2014, 20:37 | links
 
Sveiks ,veči nesmejās dikti par manim bet pastastat kas tie fideri ir ka lietot un kur tadus var dabot . es tiešam nezinu es visu laiku izvelos to vienkaršo .bet lasu ka ta te darbojās un tad radas man jautajums par tiem federiem
14.oktobris 2014, 20:07 | links
 
urmasam taisnība, kaut citreiz liekās, ka mazliet nes arī nav slikti- lielāku laukumu apstaigā ēsma! Tiko spaini ar bušukiem iemērcu sālī nu redzēs, kas no tā pēc mēneša sanāks;)
14.oktobris 2014, 14:47 | links
 
Seedo > nu nezz vecīt! :D vnk ir bijis taa ka prikoola pēc paķeru uz jūriņ līdzi vienu tādu mazu makšķerkātiņu ar mazo spolīti un šamais pārsit manu jūras kātu tā ka ļurjst! ;) Protams piekritīšu ka ar laviem rīkiem un it īpaši fīderīti ir kaifs strādāt! ;))copeetaaja, 14.oktobris 2014, 12:40Piekrītu, vienreiz biju ar pensionāriem copēt. Palīdzēju iemest viņu vieglās makšķerītes ar mazu spolīti, aizgāja sviniņš dziedādams. Taču - ja nes svinu sāniski, tad tās mazās neko, stipra makšķere un labs svins.

diametrs, 14.oktobris 2014, 13:11

Elastīgāks kāts labāk svinu notur uz vietas kā "slotaskāts! :)
14.oktobris 2014, 13:18 | links
 
Seedo > nu nezz vecīt! :D vnk ir bijis taa ka prikoola pēc paķeru uz jūriņ līdzi vienu tādu mazu makšķerkātiņu ar mazo spolīti un šamais pārsit manu jūras kātu tā ka ļurjst! ;) Protams piekritīšu ka ar laviem rīkiem un it īpaši fīderīti ir kaifs strādāt! ;))

copeetaaja, 14.oktobris 2014, 12:40


Piekrītu, vienreiz biju ar pensionāriem copēt. Palīdzēju iemest viņu vieglās makšķerītes ar mazu spolīti, aizgāja sviniņš dziedādams. Taču - ja nes svinu sāniski, tad tās mazās neko, stipra makšķere un labs svins.
14.oktobris 2014, 13:11 | links
 
Butes vobla ir ļoti garšīga!!!
14.oktobris 2014, 13:02 | links
 
Oii,sorry,man burti jūk! :D
14.oktobris 2014, 12:40 | links
 
Seedo > nu nezz vecīt! :D vnk ir bijis taa ka prikoola pēc paķeru uz jūriņ līdzi vienu tādu mazu makšķerkātiņu ar mazo spolīti un šamais pārsit manu jūras kātu tā ka ļurjst! ;) Protams piekritīšu ka ar laviem rīkiem un it īpaši fīderīti ir kaifs strādāt! ;))
14.oktobris 2014, 12:40 | links
 
Rokās cimdi, gan makšķerējot, gan tīrot zivis un aizmirstam par smilšpapīru.
14.oktobris 2014, 12:35 | links
 
Seedo. Zivju zupa no butēm ir ļoti GAAARDA! :))
Par voblu nemācēšu stāstīt. Neesmu mēģinājis. :)
14.oktobris 2014, 12:32 | links
 
Atkāpjoties no zivju vilkšanas-kāds nav mēģinājis butes voblā palaist, piemēram ar Buma kunga receptes metodi?
14.oktobris 2014, 12:24 | links
 
copeētājai, viss spēks ir rīkos;) Cik tev tā kabata atļauj, tik ir tev arī tai copei atlikts! Cope bija teicama , bet ,,rokas,, tāds čuijs, ka zem slīpmašīnas turētas!!! Varam parunāt par krēmiem rokām domāju copētāja šet būtu kas vairāk sakāms;) Ne asakas!!!
P.S.Ieliku bildi ar dupletiņu, domāju ka pārējās bušu sejas esat atskatījušies:)))
14.oktobris 2014, 12:17 | links
 
Heiii! Ko Jūs te cepās par rīkiem?! :)) tā jau ir ja zivs ir,tad pofig riikus.. dzīvē pārbaudiits! Kādas specu prognozes 6dienai??
14.oktobris 2014, 11:59 | links
 
No punkta A līdz punktam B var aizbraukt gan ar ZAZ, gan ari ar JEEP. Tas pats ir ar kātiem. Buti var noķert gan ar lazdas kātu, gan ari ar fīderi. Katrs izvēlās sev pieņemamāko variantu. :)
Ar fīderi tā padarīšana ir stipri patīkamāka.
Tas mans personīgais viedoklis. Jo esmu butes ķēris ar teleskopiskajiem un nu jau dažus gadus ķeru ar fīderiem.:)
14.oktobris 2014, 11:15 | links
 
seedoo, 14.oktobris 2014, 03:45
Fīderis bušu copē ir ļoti teicama lieta, es vēl šai sezonai uztinu pītās auklas un cope kļuva vēl baudāmāka.

aldenss, 14.oktobris 2014, 08:56


Jā šim nevar nepiekrist, bet līdz tam ir jānonāk, kad es paskatos čaļiem ir speciāli jūras kāti ar jūras spolēm(ik pa reizei kāda spole izbeidzas), nju tādi nekādi tie kompleki. Es gan ar fīderiem, pītajām auklām, spoles vid klase nekādas ne ekstras, Abu, Tokušima, Daiwa. Finālā es metu no krasta tur pat kur bridēji ar iebrišanu i viss.
A spoles šad tad (2, max.3 reizes gadā) pārtīru sasmērēju i ne vainas, bet arī pēc copes nekad nemazgāju un neskaloju.

hecs7, 14.oktobris 2014, 09:54[/quote]

es savas lētās spoles labi ja pāris reizes pa 4 gadiem esmu noskalojis, un pagaidām tpu, tpu, tpu, bez otsečkas, turpretī okuma reiz izpeldējās ar visu kātu, i čau, bet ļoti iespējams, ka pats tur kaut ko nepareizi sadarīju tīrot. Būs jāizjauc atkal, nu jau lauku darbi apdarīti, brīvāks kļūst.
14.oktobris 2014, 11:01 | links
 
seedoo, 14.oktobris 2014, 03:45
Fīderis bušu copē ir ļoti teicama lieta, es vēl šai sezonai uztinu pītās auklas un cope kļuva vēl baudāmāka.

aldenss, 14.oktobris 2014, 08:56


Jā šim nevar nepiekrist, bet līdz tam ir jānonāk, kad es paskatos čaļiem ir speciāli jūras kāti ar jūras spolēm(ik pa reizei kāda spole izbeidzas), nju tādi nekādi tie kompleki. Es gan ar fīderiem, pītajām auklām, spoles vid klase nekādas ne ekstras, Abu, Tokušima, Daiwa. Finālā es metu no krasta tur pat kur bridēji ar iebrišanu i viss.
A spoles šad tad (2, max.3 reizes gadā) pārtīru sasmērēju i ne vainas, bet arī pēc copes nekad nemazgāju un neskaloju.

hecs7, 14.oktobris 2014, 09:54[/quote]

nepiekrītu - man patīk teleskopiskie kāti, cena līdzīga, bet uzlikties un savākties krietni vienkāršāk par saliekamiem posmiem.
feederi lielā vairumā ir posmku kāti.
atsaukšos uz NG raidījumu, ņemam lētāko grunts makšķeres kātu (ok feederi), vai lētāko teliskopisko karpu kātu un uz priekšu.

par pīto auklu ar nepiekrītu - iemetiens tālāks 100%, jā. Bet ja uz auklas uzsēžas Jūsras kakas, vai ar " iemetiens" ir sanācis tāds paprāvāks un esi nolicies uz auss, tad ar pīto auklu nebūs aršana. biškus pārturēta savēlusies sistēma un tas vairs nav atpinams.
14.oktobris 2014, 10:59 | links
 
Tiko ņo jūrasmalas, zivju daudz pat ļoti daudz, izmērs labs tikai uz reņģe, krievietes pat nepakoju vaļā, distance starp pirmo un otro, zāle ciešami, kur, starp Ovīšragu un Kolku, pa vidam;) Ne asakas, Zivtiņš IR!
P.S. No kātiem, man fīderi līdz 120 gr, spoles tica , shimano, divas Daiwas un vēl kaudze ar mēsliem, kuri stāv samesties čupā kopā ar tiem debīlajiem jūras bomjiem! Ar fīderīti bauda vilkt, gan iesācēji ,kas prasa ar laiku paši sapratīs ja ir no copmaņu dzimtas, savādāk ir ar tusētājiem un citiem tiem pajām kas rokās! Viss , es pie miera;)

seedoo, 14.oktobris 2014, 03:45


Tev tās KRIEVIETES vakuuma iepakojumā? Viņas domātas copei vai laika īsināšania ja neķeras? :D
14.oktobris 2014, 09:55 | links
 
seedoo, 14.oktobris 2014, 03:45
Fīderis bušu copē ir ļoti teicama lieta, es vēl šai sezonai uztinu pītās auklas un cope kļuva vēl baudāmāka.

aldenss, 14.oktobris 2014, 08:56[/quote]

Jā šim nevar nepiekrist, bet līdz tam ir jānonāk, kad es paskatos čaļiem ir speciāli jūras kāti ar jūras spolēm(ik pa reizei kāda spole izbeidzas), nju tādi nekādi tie kompleki. Es gan ar fīderiem, pītajām auklām, spoles vid klase nekādas ne ekstras, Abu, Tokušima, Daiwa. Finālā es metu no krasta tur pat kur bridēji ar iebrišanu i viss.
A spoles šad tad (2, max.3 reizes gadā) pārtīru sasmērēju i ne vainas, bet arī pēc copes nekad nemazgāju un neskaloju.
14.oktobris 2014, 09:54 | links
 
Sveiki! Tā kā par jūras copi maz ko sajēdzu un jūrā esmu copējis tikai vienreiz un tas bija Dānijā,tad gribēju jums jautāt-kādas licenzes ir vajadzīgas makšķerēšanai jūrā,kas tur vispār tagad ķeras un uz ko un kādiem rīkiem ķert?
Paldies jau iepriekš.

danis376, 14.oktobris 2014, 07:40


Tas pats kas iekšējos ūdeņos. Cik daudz var paturēt un uz cik rīkiem var copēt - sameklēsi pats internetā makšķerēšanas noteikumos.
14.oktobris 2014, 09:54 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager