Makšķerēšana jūrā

Tiko ņo jūrasmalas, zivju daudz pat ļoti daudz, izmērs labs tikai uz reņģe, krievietes pat nepakoju vaļā, distance starp pirmo un otro, zāle ciešami, kur, starp Ovīšragu un Kolku, pa vidam;) Ne asakas, Zivtiņš IR!
P.S. No kātiem, man fīderi līdz 120 gr, spoles tica , shimano, divas Daiwas un vēl kaudze ar mēsliem, kuri stāv samesties čupā kopā ar tiem debīlajiem jūras bomjiem! Ar fīderīti bauda vilkt, gan iesācēji ,kas prasa ar laiku paši sapratīs ja ir no copmaņu dzimtas, savādāk ir ar tusētājiem un citiem tiem pajām kas rokās! Viss , es pie miera;)

seedoo, 14.oktobris 2014, 03:45

Fīderis bušu copē ir ļoti teicama lieta, es vēl šai sezonai uztinu pītās auklas un cope kļuva vēl baudāmāka.
14.oktobris 2014, 08:56 | links
 
Sveiki! Tā kā par jūras copi maz ko sajēdzu un jūrā esmu copējis tikai vienreiz un tas bija Dānijā,tad gribēju jums jautāt-kādas licenzes ir vajadzīgas makšķerēšanai jūrā,kas tur vispār tagad ķeras un uz ko un kādiem rīkiem ķert?
Paldies jau iepriekš.
14.oktobris 2014, 07:40 | links
 
izlietnes bildi studijā! :)
14.oktobris 2014, 07:31 | links
 
Tiko ņo jūrasmalas, zivju daudz pat ļoti daudz, izmērs labs tikai uz reņģe, krievietes pat nepakoju vaļā, distance starp pirmo un otro, zāle ciešami, kur, starp Ovīšragu un Kolku, pa vidam;) Ne asakas, Zivtiņš IR!
P.S. No kātiem, man fīderi līdz 120 gr, spoles tica , shimano, divas Daiwas un vēl kaudze ar mēsliem, kuri stāv samesties čupā kopā ar tiem debīlajiem jūras bomjiem! Ar fīderīti bauda vilkt, gan iesācēji ,kas prasa ar laiku paši sapratīs ja ir no copmaņu dzimtas, savādāk ir ar tusētājiem un citiem tiem pajām kas rokās! Viss , es pie miera;)
14.oktobris 2014, 03:45 | links
 
7.diena: pretīgs austrumnieks; kaut ko pavilkt varēja. Interesentu daudz. Izmērs: viduvēji sīks. Daudz tukšo copju.
1.diena: vējelis no badenieka iegriezās svaigajā; pat izkāpjot no auto bija dzirdams, kā jūrja čalo.
Zāļu daudz, bušu arī. Izmērs vienkārši iepriecinošs. Arī skaits. Ēsmas prioritātes nemainīgas. Apmēram 8.6+atļautais.
Īsumā - tas viss parastajā pirms tam daudz aprakstītajā vietā: uz leju redzēju pāris teltis, bet šķiet, ka cilvji bija nolēmuši saelpoties spirgto rudens gaisu bez papildus apgrūtinājuma.
Uz augšu skatoties 3 trimpliņi nosvīda pēc pāris gaismas stundām.
Beidzot varēju sajusties kā 97.-jā: resnie putni un kucīte no baznīckunga mājām.
14.oktobris 2014, 03:27 | links
 
Es domāju laiks atvērt jaunu topiku "Viss par lazdu kātiem". Vecmeistaru knifus nav prāta darbs laist zudībā, lai dalās pieredzē!
13.oktobris 2014, 22:27 | links
 
NU brusi vari smiet vai ne bet tad jau to buti letak nopirkt ja man vel jāperk garneles degviela tu ko .tik tiešam ķeru uz nakts sliekam un karusiņu gabaliņiem . smieties tak varat bet saku kā ir paskataties uz molu daudzi vireļi nāk ar tadam pašam lazdu pingalem tur ari es no viņiem noskatijos kamdeļ ķernat naudu .
13.oktobris 2014, 22:20 | links
 
rolis123 tad jau tu uz jūru vari ar zirgu jāt. Un lazdu turēt roka.
13.oktobris 2014, 22:14 | links
 
Jā te nu izskatās mērišanas ar kraniņiem kuram garaks kuram resnaks .tās jūsu spoles pie kājas ka viens te teica es jūrā tikai ar lazdas kātu eju 1,50 garus un paštaisitus riņķus un nekas labaks par ņevas spolem vel nmav . man ari smiltis netraucē.tā nu tas ir ja tā zive kodisies viņai neinterese par kādam naudam ir kāts vai spole

rolis123, 13.oktobris 2014, 21:12


Man labākā makšķere ir pirms 6 gadiem izvilkta no jūras. Butei bija vēl viens āķis, un makšķere līdzi. Apkārt apstaigāju, neviens nepieteicās, prasīju. Spole pirkta poļos (Laikam Suwalkos), latos bija ap 17Ls, visa no metāla, rakstīts SEA Game.
Butes, muļķes, nesaprot, ķeras uz Cenu klubā pirktu, pusizjukušu makšķeri, satītu ar izolācijas lenti, ar spoli, kam vairs sajūgs nestrādā, slikti griežas ...
Trešā makšķere nepilni 20 EUR, pirmā sezona, baigā pārliecība nav, bet iet. Spole NoName, akcijas laikā pagājušajā gadā pa12Ls uz veikala atvēršanu. Šī arī strādā ciešami. Visām pēdējā laikā paša sietas sostēmas - ar metāla pavadiņas turētāju, viens melns, āķis, otrs - zaļsarkana mormoška, vienai ir trešais āķis fosforizētā mormiška. Butēm tomēr labāk patīk zaļsarkanā
13.oktobris 2014, 21:59 | links
 
kāti un spoles butēm "pa barabanu", tos viņas tāpat neredz... :) a tas vecais noteikti ar sarkanā kvadrāta vai ausmas gumijniekiem bradāja ...tīra mierlaiku manta, bez e-vielām... tāpēc arī bute nāk... :DDD

daddy_j, 13.oktobris 2014, 15:05


Un nekādas krevetes un tīģergarneles.Tikai šliekas no Ulmaņlaika āboļu dārza.DD
13.oktobris 2014, 21:54 | links
 
Jā te nu izskatās mērišanas ar kraniņiem kuram garaks kuram resnaks .tās jūsu spoles pie kājas ka viens te teica es jūrā tikai ar lazdas kātu eju 1,50 garus un paštaisitus riņķus un nekas labaks par ņevas spolem vel nmav . man ari smiltis netraucē.tā nu tas ir ja tā zive kodisies viņai neinterese par kādam naudam ir kāts vai spole
13.oktobris 2014, 21:12 | links
 
trešdien agri no rīta no bauskas ar busiņu laižam butēs uz mazirbi ir vēl brīvas vietas dalības maksa 15eiras var pievienoties no bauskas,iecavas,ķekavas un jelgavas
tel.27749397
13.oktobris 2014, 15:38 | links
 
kāti un spoles butēm "pa barabanu", tos viņas tāpat neredz... :) a tas vecais noteikti ar sarkanā kvadrāta vai ausmas gumijniekiem bradāja ...tīra mierlaiku manta, bez e-vielām... tāpēc arī bute nāk... :DDD
13.oktobris 2014, 15:05 | links
 
Priekškam jūrā otrā bremze.
mions, 13.oktobris 2014, 11:54


Var jau būt ka tas no karpām atnācis līdz, bet baigi forši ir kad vari fiksi palaist vaļā, krāmējot ēsmu, ejot nostāk, uzlieku uz baitranneri pievelot biki bremzi, ja nu menca iedod pa kātu vai pumpainais, lai kāts paliek vietā, karoč var filozofēt gari un plaši, bet man kaut kā liekās baigi praktiski.
Kātus jau kādus 4 zebco pike 150g esmu panīcinājis, bet cipars attiecīgi smieklīgs ~10€ un kāts izturīgs, salīdzinot ar īpašajiem jūras kātiem līdz 20€
Neiespringstu uz € tērēšanu inventārā, jo tā dārgums butes apetīti nepaceļ, ja nu vienīgi copmaņa pašapziņu, ir bijis ka onka blakus vālē ar lazdām, no drāts uzveidotiem riņķiem, ņevas spoli un tas viss tā bagātīgi pietīts ar izobanti, ķērās labāk kā man ;)

ne asakas.
13.oktobris 2014, 14:50 | links
 
Priekš jūras baitruners nav vajadzīgs neredzu tam jēgu. Ņem vismaz 6000 izmēru vai lielāku var no lētā gala un būs ok.
13.oktobris 2014, 14:46 | links
 
Mans ideālais komplekts :
kāts. Karpu makšķere Salmo Taifun TELE CARP 3.6
spole. Gruntsmakšķeres spole Okuma Boundary BDR-50
aukla monofilā.

komentāros varu pateikt,
Kāts tāds, lai gredzeni savācot kāti turētos tādā kā trepītē, kas ļauj sistēmu eleganti sakabināt, jānoņem tik svins.
būtu bijuši garāki kāti ņemtu tos.
Spoli ieteica puiši - ņem šo daudz auklu varēsi uztīt, nav dārga.
Aukla - no monofīlās krietni vieglāk jūras mēslus nokabināt nost.
viens komplektiņš ap 30 euro - tai pašā neoshopā, pērkot 3 gab. var kautko sarunāt.
13.oktobris 2014, 14:40 | links
 
es pagājšgad iepirku Neošopā "bušu komplektu" - Thompson kāts un paliela 1 gultņa Okumas spole, 20Ls... Salmo tāds kāts viens pats 17Ls maksāja... un spole arī 15-16 Ls

... nu lūk, pagājušo sezonu tās spoles izturēja (es gan daudz nemakšķerēju) ...paņēmu šīs arī uz Norvēģiju, nu svētdienas makšķerniekiem un zinat - ne vainas, ne viņas lūza, ne viņām okeāna ūdens kaitēja...viena tā kā palika stīvāka, bet padzīrdīju ar WD40 un iet atkal :)
13.oktobris 2014, 12:53 | links
 
Novēlota atskaite par, 6dienu-7dienu. Bijām Jūrkalnē, divatā. Copējām no 15.00-kādiem 1iem. No sākuma zāle un bērnudārzs āķus notīrija 5min. ar tumsas iestāšanos, parādijās jau normālāka bute, bet tpt izmērs īpaši nepriecēja. Laiks pavadīts labi, mājās atvedu kādas 20 butes normālā izmērā. Labāk strādāja tālā distance un garnele.
13.oktobris 2014, 12:09 | links
 
Priekškam jūrā otrā bremze.
Ar baitrunneriem 3000 izmērā darbojos jau trešo gadu, nekāda vaina.
13.oktobris 2014, 11:54 | links
 
Sveiki vīri,kādu firmas spoli ieteiktu pirkt priekš jūras copes,tikai nejau pa 100eur un vairāk.

vienkars, 12.oktobris 2014, 21:22

Lētākos baitrannerus ar lielām kasetēm ~20€ sezonu, max 2 kalpo, toties ērti darboties ar otro bremzi ;)

jonyzs, 13.oktobris 2014, 11:13
13.oktobris 2014, 11:53 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager