Makšķerēšana jūrā

Izskatās,ka Diametrs paliek tur.Atpakaļceļa vienkarši nav.:))
10.oktobris 2014, 23:23 | links
 
nu tad dimeter brauc lētāk un nekul tukšus salmus tādus kā tu haļavas vispār neņemam es gribu redzēt kā tu aizbrauksi līdz mazirbei un atpakaļ pa 15 eirām un tā cena ir aptuvena vis atkarīgs no cilvēku skaita

raimondo33, 10.oktobris 2014, 16:56


Es viens pats braucu ar gāzi. 9l/100km - Mazirbe nu litri ap 20 x 0.63 = ap 13EUR vienam
10.oktobris 2014, 23:08 | links
 
Bazars tikai par naudu, apnikuši esiet. Pastāstiet labāk vai plekstes kož....un ja kož tad kur un cik lielas un vai biezas muguriņas.

Pravietis, 10.oktobris 2014, 22:24


Vakar Jaunupē copēja ciešami, bet samērā plānas nez kāpēc. Septembra sākumā liekas ka bija biezākas
10.oktobris 2014, 22:27 | links
 
Kāds nav bijis Ovīšu pusē , aizdomīgs klusums laikam iet razdača:)
10.oktobris 2014, 22:25 | links
 
Bazars tikai par naudu, apnikuši esiet. Pastāstiet labāk vai plekstes kož....un ja kož tad kur un cik lielas un vai biezas muguriņas.
10.oktobris 2014, 22:24 | links
 
Starp citu, ja neiet runa par naudu, bieži vien labprātāk braucu viens. Nav jāsaskaņo, cikos jābrauc, cikos atpakaļ, nav negācijas, utt. Ir bijis, ka viens pats pie jūras. Labprāt esmu apmierināts ar kompāniju, bet ne ar tādu, kā nupat daži noraksturoja mani :) Nu nav cilvēkam naudas, nekas, citreiz aizvedīs mani. Vienreiz cilvēkam pēdējā veikalā garām braucot saku (Dundagā) nopērc kaut ko ēdamu, šis nē, izrādījis, ka līdzi gurķi un rieksti ... Nu nevaru es viens pats, pacienāju, bet šitā arī copei nevar gatavoties. Saprotu, ka aizmirst paiku, visi sametam kaut ko, bet speciāli, nu nē ...
10.oktobris 2014, 22:22 | links
 
Lielirbe esot shovakar ljoti labi. Normu vareshot sakjert. Ta man kolegjis zinjoja.

Nauris0404, 10.oktobris 2014, 21:29

Un ko gaidi tu? Rīt varbūt neķersies vispār! :D

Domaataajs, 10.oktobris 2014, 21:52
Nu lēnāk, lēnāk mēs rīt braucam.

aldenss, 10.oktobris 2014, 21:55


Ne asakas!
10.oktobris 2014, 22:20 | links
 
ar šādu diametru var sarēķināt ka par tādu naudu Peipusā tik 10km var nobraukt, un pie tam cietās ragaviņās:)

usis, 10.oktobris 2014, 21:04



Diametrs,nedod Dievs tādu līdzbraucēju,kā tu.Noteikti katrā veikalā pie kases īdi,ka citur pa 2 centiem lētāk.15 jēri no Bauskas-nav dārgi!Parasti braucam trijatā no Lielvārdes.Apmēram pa to pašu naudu.Attālums tas pats.Normāli.Ja cilvēkam ir buss-Tā jau ir viņa privilēģija.Svešus arī tu par pašizmaksu nevizini!Par atkritumiem-Ne jau tie,kas vairāk maksā par ceļu-vairāk cūko.Loģikas tev nav.Laikam arī par dārgu.
Daugavietis, 10.oktobris 2014, 20:14


Man Jūs visi liekat smaidīt :) Parasti ir tā, ka es vedu, laikam par maz prasu ... Paklausoties Jūs visus, varbūt jāprasa vairāk ? Bet es esmu tik labsirdīgs ... Kad prasa man, es maksāju, cik prasa. Vienkārši tekstu sākums bija par to, ka maksa bija dubultā. Rīt arī mani vedīs, aizvakar vedu es. Rīt maksāšu cik vajag, nav ne domā kaulēties. Es skatos, ka manī atraduši ļaunuma sakni. Ja vajag, izgāziet dusmas, man no tā ne silts ne auksts. Un butes saķeršu, cik man vajag. Alkatīgs arī neesmu. Te esmu pamanījis, ka ir veči, kas ir topā, pārējie klausās pavērtām mutēm. Es braucu butēs 12 gadus un daru, kā uzskatu par pareizu. Runājot par braukšanu, dažas reizes esmu bijis pasažieris. Ja domājat, ka man par citu vešanu jāmaksā vairāk, apsvēršu, bet domāju, ka īpaši negarantēju. Ne man Meriva, nes es pārāk VW fans. Daudziem gadās, ka esmu šoferis un braucu ar ko tas ir, lai citi var ieēst cepumus, tāpat kā dažreiz es ar :) Ne asakas visiem :) UN NESTRĪdēsiMIes Lūdzu :)
10.oktobris 2014, 22:04 | links
 
Diametrs,nedod Dievs tādu līdzbraucēju,kā tu.Noteikti katrā veikalā pie kases īdi,ka citur pa 2 centiem lētāk.15 jēri no Bauskas-nav dārgi!Parasti braucam trijatā no Lielvārdes.Apmēram pa to pašu naudu.Attālums tas pats.Normāli.Ja cilvēkam ir buss-Tā jau ir viņa privilēģija.Svešus arī tu par pašizmaksu nevizini!Par atkritumiem-Ne jau tie,kas vairāk maksā par ceļu-vairāk cūko.Loģikas tev nav.Laikam arī par dārgu.
Daugavietis, 10.oktobris 2014, 20:14


Man Jūs visi liekat smaidīt :) Parasti ir tā, ka es vedu, laikam par maz prasu ... Paklausoties Jūs visus, varbūt jāprasa vairāk ? Bet es esmu tik labsirdīgs ... Kad prasa man, es maksāju, cik prasa. Vienkārši tekstu sākums bija par to, ka maksa bija dubultā. Rīt arī mani vedīs, aizvakar vedu es. Rīt maksāšu cik vajag, nav ne domā kaulēties. Es skatos, ka manī atraduši ļaunuma sakni. Ja vajag, izgāziet dusmas, man no tā ne silts ne auksts. Un butes saķeršu, cik man vajag. Alkatīgs arī neesmu. Te esmu pamanījis, ka ir veči, kas ir topā, pārējie klausās pavērtām mutēm. Es braucu butēs 12 gadus un daru, kā uzskatu par pareizu. Runājot par braukšanu, dažas reizes esmu bijis pasažieris. Ja domājat, ka man par citu vešanu jāmaksā vairāk, apsvēršu, bet domāju, ka īpaši negarantēju. Ne man Meriva, nes es pārāk VW fans. Daudziem gadās, ka esmu šoferis un braucu ar ko tas ir, lai citi var ieēst cepumus, tāpat kā dažreiz es ar :) Ne asakas visiem :) UN NESTRĪdēsiMIes Lūdzu :)
10.oktobris 2014, 22:03 | links
 
Lielirbe esot shovakar ljoti labi. Normu vareshot sakjert. Ta man kolegjis zinjoja.

Nauris0404, 10.oktobris 2014, 21:29

Un ko gaidi tu? Rīt varbūt neķersies vispār! :D

Domaataajs, 10.oktobris 2014, 21:52

Nu lēnāk, lēnāk mēs rīt braucam.
10.oktobris 2014, 21:55 | links
 
Lielirbe esot shovakar ljoti labi. Normu vareshot sakjert. Ta man kolegjis zinjoja.

Nauris0404, 10.oktobris 2014, 21:29


Un ko gaidi tu? Rīt varbūt neķersies vispār! :D
10.oktobris 2014, 21:52 | links
 
Lielirbe esot shovakar ljoti labi. Normu vareshot sakjert. Ta man kolegjis zinjoja.
10.oktobris 2014, 21:29 | links
 
mēs laižam ar busu no Zemgales vidienes parasti 3-5 cilvēki, tad ir pilns, jo kā noprotat ir līdzi makšķeres, rezerves drēbes u.c piederumi. turp un atpakaļ atkarībā no izvēlētās vietas un maršruta 400-500 km. tikai degviela pats minimums 40 eirās knapi iekļaujas. Ja 3 cilvēki brauc, tātad knapi degvielu nosedz, ja stūrētājs arī makšķerēt brauc. ja brauc 5 tad varam runāt par kaut kādu amortizāciju. Ja pilns buss ar makšķerniekiem, tad sorry, jāņem piekabe kur instrumentus samest, tas arī nav par velti. nu ja brauc no, teiksim Talsiem,Tukuma, Kuldīgas un tml, tad jau , protams, ka varētu būt cits izcenojums.
10.oktobris 2014, 21:24 | links
 
Jums ko darīt naff ko, vēl nēsat ceļā. Īsts Copmans santīmu nedrāž, drāž tikai haļavščiki. Ne asakas!!!
10.oktobris 2014, 21:17 | links
 
ar šādu diametru var sarēķināt ka par tādu naudu Peipusā tik 10km var nobraukt, un pie tam cietās ragaviņās:)
10.oktobris 2014, 21:04 | links
 
Mjā, ja kādam 15 jeureji (Ls 10.-) no Bauskas līdz jūrai ir dārgi..., pie tam pie pilna komforta, tad laikam šim atliek vien mīt ar veļuku. Īstenībā, darbadienās netieku, bet ja braucieni notiek arī no piektdienas uz sestdienu,labprāt pats izmantotu. Man tas izskatās lētāk un ērtāk nekā ar savējo auto. Šajā situācijā, vienīgā domstarpība kas var rasties, ir par potenciālo- slepeno copes vietu. :D
10.oktobris 2014, 20:57 | links
 
Kolēģis ap 6 šovakar bija Ventspils pusē, bet zāles un viļņi...nekā prātīga.
10.oktobris 2014, 20:33 | links
 
ko varat nemties labak pasakat ka ar copi ir???
10.oktobris 2014, 20:24 | links
 
Diametrs,nedod Dievs tādu līdzbraucēju,kā tu.Noteikti katrā veikalā pie kases īdi,ka citur pa 2 centiem lētāk.15 jēri no Bauskas-nav dārgi!Parasti braucam trijatā no Lielvārdes.Apmēram pa to pašu naudu.Attālums tas pats.Normāli.Ja cilvēkam ir buss-Tā jau ir viņa privilēģija.Svešus arī tu par pašizmaksu nevizini!Par atkritumiem-Ne jau tie,kas vairāk maksā par ceļu-vairāk cūko.Loģikas tev nav.Laikam arī par dārgu.
10.oktobris 2014, 20:14 | links
 
Ar kapeiku intīmo attiecību speciālisti var nesatraukāties-sēžiet mājās, mazāk tērēsiet. Cope nav lēts atpūtas veids. :)
10.oktobris 2014, 20:05 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager