Makšķerēšana jūrā

Vakar, netālu no Užavas no 12.00-22.00 pilnīgs bērnudārzs! Uz prombraukšanu tik pāris normālas butes. Ūdens pa tālu atkāpies vēl, pa siltu vēl un arī pa dzidru
8.oktobris 2014, 10:02 | links
 
Tikko pārrados , pils spainis! Ļoti labi un izcili! Reņģe sit pušu . Ne asakas!

seedoo, 8.oktobris 2014, 05:10

Forši,kurā vietā biji?
8.oktobris 2014, 07:41 | links
 
Tikko pārrados , pils spainis! Ļoti labi un izcili! Reņģe sit pušu . Ne asakas!

seedoo, 8.oktobris 2014, 05:10


Beidzot ir kāds kam arī veicās :)
8.oktobris 2014, 06:35 | links
 
Tikko pārrados , pils spainis! Ļoti labi un izcili! Reņģe sit pušu . Ne asakas!
8.oktobris 2014, 05:10 | links
 
Today i was in Ovisi and I catched 9 butes.
http://www.copeslietas.lv/site/bildes/bilde-66942.htm
Ciao!
7.oktobris 2014, 23:17 | links
 
Aktiivias,neesmu cepuma noliedzējs,izvēlos drošāku vietu,ja to daru,tad līdz suns ģīmi laiza.Tas notiek ļooooti reti,bet tas nav par tēmu.Tā kā man līdz jūrai ir 15 min. ar velosipēdu,esmu tur gandrīz katru vakaru.Pie šī vēja pabraucu drusku uz lieljūras pusi,nosacītā aizvējā,līdz plkst22 cope ir ,pēc tam uzrodas bērnudārzs,kāda audzinātāja pa retam.Tiekamies Jūrkalnē!
7.oktobris 2014, 21:55 | links
 
Rezumee par setdienas/svetdienas nakti-zinaajaam jau ka nikaa dizja nebuus, bet tomeer braucaam.Gribas jau to pelkjI vaigaa skatiit!Par copi-juurjai bij krietns pusmetrs nomests,pateicoties krasta veejiem. Krastaa kaaposti bija biezaa slaanii,bet udenii sjie nebij,straume ar nebij. Mierigi vareja ar 60gram lodeem darboties. Eesmas liidz visdazjaadaakaas,ieskaitot nocenotu karpas steiku. Te gan jaasaka,ka visvairaak copes bija uz akjiem bez bumbaam vai citiem izskaistinajumiem. Bet kopumaa maz. Udens gan silts,ljoti- 13 gradi. Varbuut tapeec shiis nav pie krasta?!Lai nu kaa,bet cepums un desas pie juras,labaa company ,ir ljoti garsjiigi:)

Kirsis6666, 6.oktobris 2014, 20:57

Tieši tā - uz āķiem bez dekorācijām, arī naktī bez spīguļiem.

Domaataajs, 6.oktobris 2014, 21:08



Man vislabāk ņem uz mormiškām - puse zaļa, puse sarkana
7.oktobris 2014, 00:05 | links
 
Var jau buut,kaa saki. Vienkarsji pirmstam(gadus paars atpakalj)tika sapirkta kaudze ar. Bumbu sisteemaam,plus veel cieniitajai pazuda dazjas kreelju virtenes:( .Varbuut cienijamais Mini Me var mums, plebejiem busju copee ko paskaidrot?Var PM.

Kirsis6666, 6.oktobris 2014, 21:48

Es sistēmām pērlītes iepirku veikalā kas saucās "Viss pērļotājām". Iegāju iekšā prasu perlites ( tur visas sienas ar pērlītēm). Pārdevēja laipni jautā kādam mērķim? Es nedaudz neticīgi sastostījies pasaku" priekš bušu sistēmām". Izcila pārdevēja, lai arī nesaprata, par ko ir runa, parādīja virzienu kur meklēt. Protams, es kau jau pieaudzis cilvēks, uzskatīju ka tādas pērles sirds neatļauj piedāvāt butei, tādēļ izvēlējos smukākas un labākas.
6.oktobris 2014, 23:40 | links
 
Busiņš 7.vietas ar bagāžnieku var aizvest uz copi butēs.Jelgava.

Zigis60, 6.oktobris 2014, 19:50

Neuzķerieties! Viņš grib jūs apjāt, Jelgavā butes neķeras. Ja nu vienīgi kāda studentīte plakanāka pagadījusies :)
6.oktobris 2014, 23:32 | links
 
Var jau buut,kaa saki. Vienkarsji pirmstam(gadus paars atpakalj)tika sapirkta kaudze ar. Bumbu sisteemaam,plus veel cieniitajai pazuda dazjas kreelju virtenes:( .Varbuut cienijamais Mini Me var mums, plebejiem busju copee ko paskaidrot?Var PM.

Kirsis6666, 6.oktobris 2014, 21:48


Man ir vesela čupa gan pirktās, gan paša kombinētas, un jāatzīst, ka lasot komentārus, klausoties citus, un visu to apdomājot ir izdevies pašam uzkombinēt dažas labas, bet protams, ka ir tādas veikalos iegādājamās, kuras vienmēr turu ar rezervi, jo ir pārbaudītas un strādā vienmēr, ja vien ir bute.
6.oktobris 2014, 22:11 | links
 
Var jau buut,kaa saki. Vienkarsji pirmstam(gadus paars atpakalj)tika sapirkta kaudze ar. Bumbu sisteemaam,plus veel cieniitajai pazuda dazjas kreelju virtenes:( .Varbuut cienijamais Mini Me var mums, plebejiem busju copee ko paskaidrot?Var PM.
6.oktobris 2014, 21:48 | links
 
Rezumee par setdienas/svetdienas nakti-zinaajaam jau ka nikaa dizja nebuus, bet tomeer braucaam.Gribas jau to pelkjI vaigaa skatiit!Par copi-juurjai bij krietns pusmetrs nomests,pateicoties krasta veejiem. Krastaa kaaposti bija biezaa slaanii,bet udenii sjie nebij,straume ar nebij. Mierigi vareja ar 60gram lodeem darboties. Eesmas liidz visdazjaadaakaas,ieskaitot nocenotu karpas steiku. Te gan jaasaka,ka visvairaak copes bija uz akjiem bez bumbaam vai citiem izskaistinajumiem. Bet kopumaa maz. Udens gan silts,ljoti- 13 gradi. Varbuut tapeec shiis nav pie krasta?!Lai nu kaa,bet cepums un desas pie juras,labaa company ,ir ljoti garsjiigi:)

Kirsis6666, 6.oktobris 2014, 20:57


Tieši tā - uz āķiem bez dekorācijām, arī naktī bez spīguļiem.
6.oktobris 2014, 21:08 | links
 
Rezumee par setdienas/svetdienas nakti-zinaajaam jau ka nikaa dizja nebuus, bet tomeer braucaam.Gribas jau to pelkjI vaigaa skatiit!Par copi-juurjai bij krietns pusmetrs nomests,pateicoties krasta veejiem. Krastaa kaaposti bija biezaa slaanii,bet udenii sjie nebij,straume ar nebij. Mierigi vareja ar 60gram lodeem darboties. Eesmas liidz visdazjaadaakaas,ieskaitot nocenotu karpas steiku. Te gan jaasaka,ka visvairaak copes bija uz akjiem bez bumbaam vai citiem izskaistinajumiem. Bet kopumaa maz. Udens gan silts,ljoti- 13 gradi. Varbuut tapeec shiis nav pie krasta?!Lai nu kaa,bet cepums un desas pie juras,labaa company ,ir ljoti garsjiigi:)
6.oktobris 2014, 20:57 | links
 
Busiņš 7.vietas ar bagāžnieku var aizvest uz copi butēs.Jelgava.
6.oktobris 2014, 19:50 | links
 
Svētdien bijām netālu no Lūžņas. Cope no 08 00 - 15 00. Šoreiz, kā biju domājis, butes bija prom. Rezultātā man labas 4.gab, kolēģiem kartram pa 3.gab. Noķertas uz raudas gabaliniem. Garneli vispār negribēja. Toties laba atpūta svaigā gaisā.

faze, 6.oktobris 2014, 16:03


Agrā rudenī, pie tam tik siltā pa dienu nav ko darīt - agrs rīts, vakars vai nakts. Pa dienu - ja līņā, migla vai vienkārši apmācies
6.oktobris 2014, 16:52 | links
 
Svētdien bijām netālu no Lūžņas. Cope no 08 00 - 15 00. Šoreiz, kā biju domājis, butes bija prom. Rezultātā man labas 4.gab, kolēģiem kartram pa 3.gab. Noķertas uz raudas gabaliniem. Garneli vispār negribēja. Toties laba atpūta svaigā gaisā.
6.oktobris 2014, 16:03 | links
 
Pēc garas darba nedēļas arī man sākas brīvdienas, un tā kā nākamajās dienās sola diezgan stipru vēju, biju šorīt pie jūras. Neliels vilnītis jau bija, bet bute ir- no pus astoņiem līdz pus vienpadsmitiem 22 gab. Tad cik varēju vēl salasīju mēslus, ko brīvdienās atstājuši citi copmaņi, un izskatās, ka to ir bijis ne mazums.
6.oktobris 2014, 12:24 | links
 
Patukšās copes kompensators - Centrāltirgus :-)
Skaistas un svaigas butes 400-500g svarā 1.50 EUR/kg.
6.oktobris 2014, 12:01 | links
 
Piektdien (03.10) ap Mazirbi. no 17.00 - 02.00 ap 40 butēm. Cope kaprīza, te uz visiem kātiem, te atkal visi tukši. Šķiet bute staigāja, meklēja ēst un nebija lielā barā. Ja no vienas distances vairākas izvelc, tur paliek tukšums, jāmeklē citur. Laiks ideāls, tādos apstākļos butei vispār nevajadzēja būt. Ēda gan garneli, gan reņģi.
6.oktobris 2014, 10:53 | links
 
No 4.10.uz5.10. laiciņš bija baigi labs,cope vidēji laba.Butes kam nebija kam bija 4vīru kompānijā.Man biku zem 20gb. kolēģim ap 10gb. otram 3gb. un bačkam ap 10gb.Izmērs diezgan cienijams lielākā man patrāpijās 600gr .Esmu apmierināts ar copīti,ne asakas citiem.

P.S. Tas viss notikās Miķeļbākā.
6.oktobris 2014, 09:52 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager