Makšķerēšana jūrā

bijām pie Vītoliņiem noķērām 2 asarīšus 400-500g un 4 līdakas visas izmēra.
25.septembris 2014, 21:31 | links
 
Netaalu no Miķeļa.... kkas ir.... un arii zaales biku. Labaak garneli
25.septembris 2014, 21:25 | links
 
Paskatās bildēs -vita pat šorīt ir saķērusi sev!
25.septembris 2014, 15:30 | links
 
Kirsi,ES ESMU KĀJGRIEZIS NO DZIMŠANAS,DZĪVOJU 50M NOJŪRAS,ja Tevi satikšu,kājas nost līdz ar d....u,kā pie mumsKOLKĀ saka,tas parTavu aplamo mutes brūķēšanu.FAZ,cope uzlabojas,vajag saģērbties atbilstoši laika apstākļiem.

leonids, 25.septembris 2014, 10:14


Paldies! naakamnedeelj, tiksimies tur..., bet varbuut arii shonedeelj jau aizskrieshu... nemiers sirdii :)
25.septembris 2014, 13:10 | links
 
Nav ko nervozēt, bet jācopē. Šorīt biju netālu no Ventspils. No 7-10 dabūju 10 butes, tad parādījās straume un zāle. Medūzas no piekrastes aizskalotas, arī jūra nav tik ļoti atkāpusies kā pagājušonedēļ.

vita, 25.septembris 2014, 12:37


Vienā virzienā ~200km, nekas cits neatliek kā nervozēt. Lai kā patiktu pats process un atpūta, aizbraukt uz bezceri negribas.
Tad nu jāpaļaujas uz atskaitēm, vietējo ziņām.
25.septembris 2014, 12:45 | links
 
Nav ko nervozēt, bet jācopē. Šorīt biju netālu no Ventspils. No 7-10 dabūju 10 butes, tad parādījās straume un zāle. Medūzas no piekrastes aizskalotas, arī jūra nav tik ļoti atkāpusies kā pagājušonedēļ.
25.septembris 2014, 12:37 | links
 
šodien jau 4diena, gaidām seedoo atskaiti un sākam jau nervozēt

jopciks, 25.septembris 2014, 10:11


Seedoo atskaiti protams gaidam, a nervozēt ta sāku jau nedēļas sākumā. :D
25.septembris 2014, 11:08 | links
 
Kirsi,ES ESMU KĀJGRIEZIS NO DZIMŠANAS,DZĪVOJU 50M NOJŪRAS,ja Tevi satikšu,kājas nost līdz ar d....u,kā pie mumsKOLKĀ saka,tas parTavu aplamo mutes brūķēšanu.FAZ,cope uzlabojas,vajag saģērbties atbilstoši laika apstākļiem.
25.septembris 2014, 10:14 | links
 
šodien jau 4diena, gaidām seedoo atskaiti un sākam jau nervozēt
25.septembris 2014, 10:11 | links
 
Sāksim ar to, ka jūra un līcis ir divas atsevišķas tēmas. Līcī no krasta var mēģināt, bet jēga maza. No moliem vēl ir kautkāds rezons, bet kopumā līcī viņas ņeviens no krasta neķer. Atceros ka pamatskolas gados kad nepārzināju noteikumus es copēju Gaujas grīvā un jā gadījās pat pa ievērības cienīgam eksemplāram, bet nu salīdzināt līci ar jūru nevar.
Sveicināti copmaņi, man kā iesācējam ir tāds jautājums, kāpēc jūrā (tas ir pie Dubultiem) pēc vakardienas vētras krastā zālēs ir beigtas butes, un vai ir vērts tur mēģināt copēt.


briiids, 24.septembris 2014, 21:24
24.septembris 2014, 23:16 | links
 
Sveicināti copmaņi, man kā iesācējam ir tāds jautājums, kāpēc jūrā (tas ir pie Dubultiem) pēc vakardienas vētras krastā zālēs ir beigtas butes, un vai ir vērts tur mēģināt copēt.
24.septembris 2014, 21:24 | links
 
Kāds akmensragā nav bijis šoruden, kadas atsauksmes?
24.septembris 2014, 09:53 | links
 
:) smaidu par stāstu,ka mēs dzīvojošie pie jūras,sagružojam ,es un mani paziņas ik reiz kad braucam uz jūriņu savācam citu atstatās ,,legālās,, misenes bet braucam uz jūru bieži...jo vienk patīk tur un dzīvojam 500m no jūras.... :):):)
24.septembris 2014, 08:57 | links
 
Sveiki visiem,cik saprotu no viedajiem meteolapas gudrajiem,tad veel neviens neko isti nenjemas prognozeet par ceturtdienu un brivdienaam. Es gan pats nocamaajos un aizlaidu uz citu pusi-riit kaa reizi bus razdacja no V pils uz augsju. Tagad atliek kost pirkstos,Vo. Taa jau man likaas,ka taa buus. Meginaasju vismaz uz ceturtdienu tikt pie juurjas. Ne asakas visiem!P.S.Par atkritumiem gan taisniiba-tos vajag savaakt,arii citu atstaatos. Noverojumi liecina,ka tos visbiezjaak atstaaj juurai tuvaak dziivojosjie. Nepretendeju uz absoluutu patiesiibu un negribu ne vienu aizvainot. Tie ir tikai mani noveerojumi. Veel jau ir musors no pramjiem un kruiiza kugjiem,bet tas jau ir cits staasts.
23.septembris 2014, 19:00 | links
 
man ar sāk parādīties doma par piektdienas vakaru, liekas jau ka vajadzētu būt, un ja prognoze piepildās, tad vsp būs pa skaisto ;)
23.septembris 2014, 18:32 | links
 
4dien pazavērsimies;)
23.septembris 2014, 16:37 | links
 
Šonedēļ vēji sadzīs ūdeni atpakaļ domāju, ka nedēļas laikā cope mainīsies uz labo pusi.
23.septembris 2014, 14:41 | links
 
bumbiņ, pēc trijām nedēļām būs jau par vēlu ;) Ne asakas.

seedoo, 23.septembris 2014, 12:22

Viss atkarīgs no laika apstākļiem. Vēl joprojām gaidu rudens štormiku, lai pēc tā varētu cerīgāk vērties jūras virzienā. ;)
23.septembris 2014, 12:43 | links
 
Vējšs-lēns Dienvidnieks. Distance-100-120m. Ēsma-rauda ar kārtīgu ķiploku devu, kāds pārītis bušu uz garneli. Kopā 5.8 kg. es viņas neskaitu.
23.septembris 2014, 12:35 | links
 
bumbiņ, pēc trijām nedēļām būs jau par vēlu ;) Ne asakas.
23.septembris 2014, 12:22 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager