Makšķerēšana jūrā

Tumsiņā butes ņem arī pie KOLKAS.Tādi sīki mošķi,ko sauc par jūras grunduli,dauza ēsmas.
6.jūlijs 2014, 14:06 | links
 
kutis. Arī taisnība, man jau jautā koordinātes. ES gan copmaņus saprotu, jo iekšējos ūdeņos ne velna nevar noķert. Tādēļ jau arī devos uz jūru - adrenalīns labs.
6.jūlijs 2014, 12:39 | links
 
skiperis
Manam ir atvaļinājums un urmaas mazliet kļūdījās sakarā ar manu pārnieku jo bija stipri līdzīgs bet cope jūrā patiešām forša, par lomu nerakstīšu lai nekacinātu krastā sēdētajus.
6.jūlijs 2014, 10:58 | links
 
urmaas. Vai tad nebija? Kad teicu, ka iešu tālumā, Tu tik ieciklējies uz savu Akmensragu ;))). Nākamreiz klausi vecākus cilvēkus ;)). Tev taisnība, man arī diezgan daudzas nokratījās pēc dažu metru pacelšanas. Pēc mammas sūtāmās man bija tikai piecas. Kutis, laikam, nestrādā ja paspēj gan līcī asarus dzenāt, gan jūrā mencu. Ne asakas!
6.jūlijs 2014, 07:56 | links
 
Esmu es ar jau mājās. Cope jūrā ir forša. šodien mencas jēma ar gariem zobiem. Tāpēc ari daudz nokūlās pusūdenī. Dažas no tām pat spoles bremzīti notestēja. :) Savējās izvilku, a jūsējās un manas neizvilktās vēl aug. :))
Skipers. Vai tad bij piedāvājumā maukt na daļņij kordon? :)) Pāris vārdus dzīvajā izdevās ari pārmīt ar Kutis&Otinsh kompanī. Par pusi laivā un otru pusi pār bortu, lai paši pastāsta. :D
6.jūlijs 2014, 00:03 | links
 
jjanis. Bija doma, bet tikko es pasaku, ka jāiet 8km jūrā, tā jūs man sākat ņaudēt. Nikolajs vispār aizbraucis uz līci smiltiņās vārtīties.
5.jūlijs 2014, 22:43 | links
 
a ko nepasauci līdzi?
5.jūlijs 2014, 22:29 | links
 
Pēc mēneša pārtraukuma, šodien ar savu piepūšamo (Honda 3m) un veco ''Veteroku'' nolēmu pačamdīt to dorš. Kopš pagājušā gada Ventas copes motorītis nebija kustināts, jo izmantoju 5hp Hondu, bet domāju, ka jūrai vajag nedaudz jaudīgāku. Pārbūvētā elektronika strādāja perfekti - motors pielec uz rāvienu. Bija runāts randiņs ar cien. Urmaas, bet kāmēr viņš sūca kapiju Kandavas pagriezienā, es jau biju pāris km no krasta Pāvilostā. Kādas 2st pazaudēju mēģinādams velcēt 10 - 15m-tros, bet nesekmīgi. Iedevu ''ručkā'' un aizgāju meklēt savu veco ''točku'', bet telefona koordinātes nedaudz pievīla un aizmaldījos līdz pat 26 metriem. Zivjurādis klusēja. Jāiet meklēt. Sakratīju telefona GPS un devos meklēt pareizo vietu. Un atradu. Urmaas nebija uz mieru piebiedroties tik tālu no krasta un devās uz Akmensragu. No 11 līdz 14 tiem noķēru 9 mencas no 0,8 līdz 2,8kg. Kopējais svars 13kg. Vēl 3gb apčamdīju ar roku, divas varēja būt tuvu 2kg. Paša vaina, uztveramais tīkliņš laivā, bet vai ta nu pūslī neiecelšu. Pēc trešās noliku tīkliņu blakus un vairs nevienu nepazaudēju. Cope jūrā ir forša!
5.jūlijs 2014, 22:11 | links
 
Vīri pasakiet lūdzu! :)
Nākamajās brīvdienās braucu uz Skulti, tā kas pie Jūras, vai tur var kādu asari uz spiningu piemānīt vai tomēr nav jēgas???
3.jūlijs 2014, 14:57 | links
 
 
Urmās, aš sīkala notecēja :)))..
29.jūnijs 2014, 23:53 | links
 
kutis. Pa skaisto! Kurā rajonā dreifējāt>skiperis, 29.jūnijs 2014, 21:30No bākas uz Ziemupes pusi.

kutis, 29.jūnijs 2014, 23:42


Tik pat daudz uz otru pusi ar viss notikās. Protams dabīgo esmu neizmantojām. Tāpat bij forši. :)
29.jūnijs 2014, 23:52 | links
 
Mūsu menčukiem līdz norges doršām vēl augt un augt. :))

urmaas, 29.jūnijs 2014, 23:09


Pagaišgad čoms bija tur un nedabuja neko labāku kā šeit bet pašlaik atkal ir tur cerībā uz lielām, nu redzēs vai paveiksies vai atkal garām :)
29.jūnijs 2014, 23:51 | links
 
kutis. Pa skaisto! Kurā rajonā dreifējāt>

skiperis, 29.jūnijs 2014, 21:30


No bākas uz Ziemupes pusi.
29.jūnijs 2014, 23:42 | links
 
Mūsu menčukiem līdz norges doršām vēl augt un augt. :))
29.jūnijs 2014, 23:09 | links
 
Urmaas,
skat ka tik nebūsi 'Gunžam un Co' pogas izgriezis,šamie Norgē galīgi pieklusuši...:))
29.jūnijs 2014, 22:51 | links
 
Tā kā vakar uz copi netiku-šept ir šept, tad nolēmu doties uz jūr šodien.
Vakar sazvanijos ar vienu no copes kolēģiem un tika norunāts, ka šodien copei būt. Šorīt paveroties laika prognozē nu nekādīgi nevarēju noticēt, ka tās kopš vakardienas mainijušās pavisam būtiski. Tomēr noruna ir noruna. Pēc maiņas dodos Mārupes virzienā pie copes kolēģa.
Viss ceļš pagāja sarunās par šo un to. Un tā nedaudz pēc 10-tiem esam pie jūras. Štrumus laivā un laivu ūdenī. Priecē tas, ka uz jūr nav ne mazākā vilnīša un laiks salīdzinoši foršs. Tiek pārbaudītas pirmās "točkas". Bet kas to deva-ne piesitiena. Tā pēc laiciņa esam jau zināmajās vietās, kur pavisam netālu Kutis "iesitis" savas "točkas", un rezultāts ilgi nebij jāgaida. Tika ka vai, sā kās lietus un tas nepārstāja pat līdz vakaram. Pa dienas vidu uznāca migla, dēļ kuras pat krastu nevarēja sakatīt. Bet vtas netraucēja copei. Trāpijās daudz zemmēru, toties mēru ari netrūka. Daudz menčuku nokūlās, bet mājās aizceļoja seši mēri. No kuriem lielākais bij sasniedzis ap 63-64cm. Kolēģim nedaudz švakāk, bet tomēr pie saviem pirmajiem menčukiem tika. :)

Vot tā lūk mums šodien gāja.
29.jūnijs 2014, 22:43 | links
 
kutis. Pa skaisto! Kurā rajonā dreifējāt>
29.jūnijs 2014, 21:30 | links
 
Vali,tagad neviens (tiešām -neviens?) speciāli butēs nebrauc,BET,ja ir izdevība pie jūras pabūt,noteikti makšķeres jāņem līdz! Ne asakas! ;)
29.jūnijs 2014, 17:49 | links
 
Sveicieni jūras cienītājiem un tās dabas baudītājiem :)

Vai kāds var padalīties ar kādu atskaiti, kā tad ir gājis pa copi - butēs???
Būtu ļoti vērtīgi, jo plānoju nākošnedēļ braukt uz Jūrkalni uz visu nedēļas nogali :) Protams svēta lieta būtu kādu grunteni pamērcēt :):):)

Ne asakas ;)
29.jūnijs 2014, 16:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager