Makšķerēšana jūrā

Sveiki Juras vilki.

Jautajums sekojoss,vai no krasta tagad ir kads meginajis to buti dabut.

p.s. Zinu par planumu un t.t. gribas procesu,noilgoies esmu :):):)

Paldies par padomu jau ieprieks,juras cope ir superrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Bosiks12, 12.jūnijs 2014, 20:31



Dabūt var,ne tikai buti,viss atkarīgs no ķērāja.
12.jūnijs 2014, 23:23 | links
 
Sveiki Juras vilki.

Jautajums sekojoss,vai no krasta tagad ir kads meginajis to buti dabut.

p.s. Zinu par planumu un t.t. gribas procesu,noilgoies esmu :):):)

Paldies par padomu jau ieprieks,juras cope ir superrrrrrrrrrrrrrrrrrr
12.jūnijs 2014, 20:31 | links
 
 
Vai vējenes vēl cope vai jau ir cauri? Negribas uz dullo braukt no Rīgas! :)
10.jūnijs 2014, 23:05 | links
 
Šodien Akmensraga rajonā bija četras laivas, bet nebija īsti saprotams, ko copēja. Mēs, kā piektā, apgājām apkārt viņu koncentrācijas rajonam 5m dziļumā, bet skaidrībā netikām, ko viņi tādā mazā pleķītī copē. Visi copēja ar pludiem, bet pie pašām laivām, iespējams, ka grunduļus. Velcējām ar funktieri uz vējeni, bet cope ne visai - četras uz velci, divas uz pludu. Mētājot spini - ne sitiena. Aizgājām pameklēt menčuku. Noķērām kādas 25gb (sajuka vaļā atlaisto skaits), bet paturējām tikai septiņas. Lielākā daļa ap 200-300gr. Ūdens t. tikai 9gr. un visas vējenes ar pieņiem, bet mencas ar ikriem. Cope jūrjā ir forša!
4.jūnijs 2014, 22:40 | links
 
Jāskatās,kur sīkie krabjveidīgie lēkā, tur kaut ko var meklēt. zivs seko ēdamajam.
26.maijs 2014, 23:53 | links
 
Ja zin vietas, tad arī brekši, asaris.
26.maijs 2014, 14:30 | links
 
Ko vispār jūrā var paķert vasaras otrajā pusē? butes cik saprotu visai plānas vēl būs?

Metalists, 25.maijs 2014, 22:35



Vari provēt ķert zušus no z-mola vasaras otrā daļā
26.maijs 2014, 10:08 | links
 
Bullīši pie moliem paliek visu vasaru vai arī atnāk tikai uz īsu laiku?

Metalists, 25.maijs 2014, 20:51



pa vasaras karstumu viņi noiet nost no mola, bet ap septembri tur atgriežas pirms ziemas paēst. esmu rudenī, pirms atdziest ūdens, arī labi dabūjis
25.maijs 2014, 23:20 | links
 
vasaras otrā puse ir īstais pļaujas laiks, jāspiež uz zaķiem:)

usis, 25.maijs 2014, 22:40


+++
25.maijs 2014, 22:44 | links
 
vasaras otrā puse ir īstais pļaujas laiks, jāspiež uz zaķiem:)
25.maijs 2014, 22:40 | links
 
Ko vispār jūrā var paķert vasaras otrajā pusē? butes cik saprotu visai plānas vēl būs?
25.maijs 2014, 22:35 | links
 
Bullīši pie moliem paliek visu vasaru vai arī atnāk tikai uz īsu laiku?

Metalists, 25.maijs 2014, 20:51


Pārsvarā viņi ir maijā un līdz jūnija vidum.
25.maijs 2014, 22:19 | links
 
kāds pusdzīvs sievišķis izvilkts no jūras, šmigā izvēlies no makšķernieku tīklos sapinušamies laivas- makšķernieki , nununu!!!!
:)
25.maijs 2014, 21:52 | links
 
Bullīši pie moliem paliek visu vasaru vai arī atnāk tikai uz īsu laiku?
25.maijs 2014, 20:51 | links
 
Šodien atkal paķēru mencas, laiks bija labvēlīgs un pielasit normu nesastadija nekādas grūtības, izmērs priecē.
25.maijs 2014, 20:02 | links
 
šodien pēc darba 2h uz Z mola un spainis ar reņģēm....ņem ļoti labi...
20.maijs 2014, 21:45 | links
 
vejenes jau sak kerties :)
19.maijs 2014, 20:23 | links
 
Sveiki kolegi !!!!
Pedeja laika sakara ar lapu rengem ( ta Leti sauc mazas oiekrastes renges )m esmu biezs viesis Mangalsalas mola,m renges njem labim periodiski , bet labi,. Piem vakar bija normala cope, lai ari es stalkereju apkartni, atputnieku bija daudz, bet retais uznaca uz mola, ap 14 vareja brivi dabuut vietu, domaju ka np rita bija riktigs kolchozs.
Par tam elektrolinijam kas ir lieguma beigas pec 6,5 km no grivas ( pec likuma ), tas iet uz Bolderaju, man ir aizdomas ka ta linija ari iet caur Meza kapiem, jo nak no TEC puses.
Tatad isuma par zinamo un noveroto
1kart, lasiet likumus ( tie diemzel pie mums loti strauji mainas). Izmainitais likums ir atrodams ieks www.fishing.lv, lurat pasi, man nav laika.
2kart. Nav pec likuma izmainam nekadu cemeretaju, likuma izmainas nosaka ka daudzzuburu katrs akis ir pielidzinams parastam akim !!!!!!, tatad, rengu sistemei ka 3aki uzliec triszuburui un slepe uz nebedu.
:-)))) Laikam to cemeretaju taga vares atskirt pec ipatnejam uz saniem velkosam kustibam un akju skaita.
Tas isuma vis, arav karsts, ka tik ta renge neaiziet atvesinaties dzilakos juras udenjos.
19.maijs 2014, 10:17 | links
 
liepaja kas ar vejenem??? ka pareizi vinas kert?
18.maijs 2014, 22:29 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager