Makšķerēšana jūrā

Briket neiekarsti,pagājušo nedēļā ar biju butēs un biezuma ziņā neatpaliek no rudens butēm,varbut biski plānākas bet salīdzinājumā ar citiem gadiem šogad ir pabiezas un gaļīgas
8.marts 2014, 16:03 | links
 
Piekrītu Briketam !!!!
8.marts 2014, 15:48 | links
 
:)))
Vecīt, neusprasies ja! :)))
8.marts 2014, 15:13 | links
 
Skujies,vecīt! Klusēšu kā partizāns! :DDD
8.marts 2014, 15:09 | links
 
SasodīC,bet vienalga ar rudens miesu nevar salīdzināt! ;) Es tagad jūru liks mierā,nu vismaz līdz maijam,tad vējenes...Butes-rudenī.

Brikets, 8.marts 2014, 15:03

Vasals. :))
Tik neaizmirsti pačukstēt par lunkano copes sākumu. :))
8.marts 2014, 15:06 | links
 
SasodīC,bet vienalga ar rudens miesu nevar salīdzināt! ;) Es tagad jūru liks mierā,nu vismaz līdz maijam,tad vējenes...Butes-rudenī.
8.marts 2014, 15:03 | links
 
Braukt un ķert (noķert) var,bet... jēga-nekāda,jo tā bute jau ir pieņēmusi pavasara pirmsnārsta/narsta konsistenci,termiski apstrādājot,no tās pāri paliek kauli un āda :(

Brikets, 7.marts 2014, 21:48



Briket... varbūt mazāk liesmu un ilgāku laiku? :) Es vakar nokūpināju uz lēnas liesmas un daudz dūmu, gaļa ļoti normāli ;)
8.marts 2014, 14:13 | links
 
vakar bijām sīkragā. bute bij tālajā distancē, bet maz ņēma izmērs normāls, bij arī liela un trekna, kaugan tā tika aizķerta aiz vēdera. ap pusdienslaiku jau bij liels vējš un vairs nevarēja aizbrist līdz pirmajam sēklim. metām mieru.
8.marts 2014, 11:47 | links
 
Braukt un ķert (noķert) var,bet... jēga-nekāda,jo tā bute jau ir pieņēmusi pavasara pirmsnārsta/narsta konsistenci,termiski apstrādājot,no tās pāri paliek kauli un āda :(

Brikets, 7.marts 2014, 21:48


Tāds jau arī ir mērķis - ķert un noķert kaulus un ādu. Pārējais interesē tikai gaļiniekus :-) Sveiciens svētkos!
8.marts 2014, 08:37 | links
 
Braukt un ķert (noķert) var,bet... jēga-nekāda,jo tā bute jau ir pieņēmusi pavasara pirmsnārsta/narsta konsistenci,termiski apstrādājot,no tās pāri paliek kauli un āda :(
7.marts 2014, 21:48 | links
 
Labi, katram sava taisnība, beidziet villoties un labāk ielieciet kādu fotoatskaiti, lai zin ka tiešām ir vērts braukt butēs, savādāk daudzi te lielās ar kilogramiem vārdos, bet darba rezultātu bildēs nerāda.
7.marts 2014, 21:41 | links
 
P.S.vieniigaa reize,,,nee sorri,2vas reizes.visiem pietika vietas, kad muusu teevus veda uz sibiirijas plasumiem,,,otraa reize barikaadees...tur vietas pietika visiem,takaa samierinies ar tiem skaugiem,,,jeb taadi esam.
7.marts 2014, 18:38 | links
 
sveiks Arc1ks ko tu krenkeeies bracin?Taa ir tipiska Latviesu skaudiiba,jeb taas paziimes.lai tie skaudji dabuu licenzi,nopeerk laivu,izbauda to darbu,jaa jaa,tiesi to darbu ko zveiniekam jaaiegulda lai tiktu pie taas zivs,bet tas ir tikaai saakums.ta kaa, lai teev veicas vecoo zeen.
7.marts 2014, 18:31 | links
 
Lasot komentarus par tiem tīkliem gribas apvemties no to cik cilvēki ir neizglītoti,bet tai pašā laikā lieli gudrnieki.
Es esmu gan maksķernieks, gan komerczvejnieks. un ja kāds doma ka iemetot 1 km tīklu jūra zvejnieks noķer visas zivis, tad viņš ir stulbs. Zvejnieks ir izmirstoša profesija un arī tie zvejnieki grib naudu pelnīt, par to lai varētu tīklus likt zvejnieks samaksā.
Ja šadai mazai tautiņai jau jūra pa mazu paliek, tad kaut kas ar tām galvām nav kartībā.
7.marts 2014, 16:08 | links
 
labi , lai jauka diena visiem,
viļņu karti man te prasa, lūdzu
http://www.itameriportaali.fi/en/itamerinyt/en_GB/aaltoennuste//#middle

hecs7, 7.marts 2014, 11:15


Te arī tāda pati:)
http://meteo.lv/laika-prognoze-jurai/?nid=559
7.marts 2014, 11:48 | links
 
labi , lai jauka diena visiem,
viļņu karti man te prasa, lūdzu
http://www.itameriportaali.fi/en/itamerinyt/en_GB/aaltoennuste//#middle
7.marts 2014, 11:15 | links
 
Kāpēc jums kādam kautkas ir jāpierāda?!

urmaas, 7.marts 2014, 10:25


Nav nevienam nekas jāpierāda, vienkārši te nesen bija koments - apmēram ar tekstu "zinot tos cilvēkus" utt. Es kašķi nemeklēju, vispār nekad nepatīk strīdēties.
Ar vienu copmani braucu uz jūru, pie Popes viņam iezvanījās telefons, viņš teica, ka velk jau 6 buti.
Es viņam šitā pat atspēlējos, kad viņš man vienreiz zvanīja, kad braucu uz Šauļiem :) No rīta prasīja, cik savilku, kad pateicu, ka biju Šauļu tirgū - bija nošokēts.
7.marts 2014, 10:37 | links
 
Kāpēc jums kādam kautkas ir jāpierāda?!
7.marts 2014, 10:25 | links
 
To: diametrs (Zinu, ka dažreiz izdomā)

Apliecinu kolēģa hecs7 teikto, viņš un vēl viens redzēja, kā man svētdien Miķelī ķērās, mājaš izskaitīju 32 gb., nedaudz virs 5 kg kopsvarā (bez taras). Ja mani virtuves svari rāda līdz 5kg, man rādīja 4600, piemetu 2 pēdējās vidēja izmēra butes, parādīja error. Ap kg galvās "aizgāja", sanāk, ka tīrajā 4 kg būs. Ticēt vai nē - brīva izvēle. Pavasarī bute ir ļoti aktīva.

Runājot par spiedieniem - spiediens ūdenī atkarīgs no atmosfēras spiediena, to tas lielāks, jo vairāk zive ceļas augšā (respektīvi - bute tuvāk krastam). Kkā tā.. Ne asakas visiem!
7.marts 2014, 10:19 | links
 
Zinu, ka dažreiz arī izdomā

diametrs, 7.marts 2014, 09:20[/quote]
ok , pieļauju ka daži komenti man arī tur šķita dīvaini, kaut jūrā tu zini viens velk, 2 blakus nekā. Bert tajā pag svēldienā jau visa fīča bija ka zivis bija gaismā un 5-10 metri no krasta, varbūt arī dēļ tā spiediena, a tālajā un ļoti tālaja distancē praktiski nekā. Pieļauju ka ja mēs būtu atbraukuši, iemetuši no sirds kātus un sēdējuši koduši, ta arī neko vairāk par 2-3 zivīm ar neizvilktu, bet redz pēdējais rudens daudz ko mums iemācija, ka zivs jāmeklē un jāpievilina.
7.marts 2014, 10:12 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager