Makšķerēšana jūrā

Nju nez Diametr , ku tu ar sarkanajiem , zaļajiem spiedieniem gribēji teikt, ka svētdien copei nevajadzēja būt? Jā pieļauju ka čaļi kas brida iekša arī aplauzās, ja staigāja pa butēm. Bet ap 5 kg (laikam 32 zivis, viens saskaitja es ne bet visiem līdzīgai daudz maz bija) tas bija izdomāti vai neizdomāts loms/?

hecs7, 6.marts 2014, 23:20


Zinu, ka dažreiz arī izdomā
7.marts 2014, 09:20 | links
 
kungs iespējams domāja šodienas augsto atmosfēras spiedienu:)

usis, 6.marts 2014, 23:32


Varbūt. Bet, cik sapratu www.meteo.pl rāda spiedienu ūdenī, bet paskatījos vēlreiz, laikam tomēr atmosfēras spiediens.
7.marts 2014, 09:15 | links
 
Nju nez Diametr , ku tu ar sarkanajiem , zaļajiem spiedieniem gribēji teikt, ka svētdien copei nevajadzēja būt? Jā pieļauju ka čaļi kas brida iekša arī aplauzās, ja staigāja pa butēm. Bet ap 5 kg (laikam 32 zivis, viens saskaitja es ne bet visiem līdzīgai daudz maz bija) tas bija izdomāti vai neizdomāts loms/?

hecs7, 6.marts 2014, 23:20


Nē, es vienārši mēģinu spriedelēt. Apmēram 10-12 gadus braucu butēs, ir reizes, kad cope ir švakāka. Kad spiediens ir lielāks, zivīm esot diskomforts - peldpūslis spiež uz iekšējiem orgāniem un ēstgriba sliktāka. Man parasti nepatīk rietumu vējš, jo taisa straumi. Vakar bija maziņš, tā ka OK.
7.marts 2014, 09:13 | links
 
kungs iespējams domāja šodienas augsto atmosfēras spiedienu:)
6.marts 2014, 23:32 | links
 
Nju nez Diametr , ku tu ar sarkanajiem , zaļajiem spiedieniem gribēji teikt, ka svētdien copei nevajadzēja būt? Jā pieļauju ka čaļi kas brida iekša arī aplauzās, ja staigāja pa butēm. Bet ap 5 kg (laikam 32 zivis, viens saskaitja es ne bet visiem līdzīgai daudz maz bija) tas bija izdomāti vai neizdomāts loms/?
6.marts 2014, 23:20 | links
 
Šodien biju Ovīšos no 05.30 līdz 13.30. Rīta smidzeklis viesa cerības, taču ap 09.00 lukturis debesīs sāka spīdināt. Ņēma pārsvarā tālā distancē. Kaut kā nejauši bija nopirkusies neliela sīga - uz tās fileju tumsā, gaismā uz reņģi. Uz brētliņu ne visai. Uz garneli tikai divas butes. Labāk ņēma uz lielo sarkano mormišku, pašsietām sistēmām bez izskaistinājumiem. Uz parastām veikala sistēmām ar sarkaniem kātiņiem nekā. Butes nebija daudz - 25 gab + 3 amnestētās. Tās visas pārējās bija ierijušas āķi. Labāk ķērās no 07.00 - 09.00, jā un pārsvarā tālā distancē. Starp citu www.meteo.pl patreiz rāda lielu spiedienu ūdenī - apzīmēts sarkanā krāsā. Kad svētdien visiem bija izdomāti un neizdomāti lieli lomi, tad spiediens bija apzīmēts ar zaļu krāsu.
6.marts 2014, 22:46 | links
 
kas notiek ar copi liepaja uz molu un vai butes ir
6.marts 2014, 19:59 | links
 
tatar ta tu suudiigi ker stundaa var 8 kg nokert protams pie loti labas copes tuva distancee bez brisanas.

Janisardiviems, 4.marts 2014, 23:40



kā jau rakstīju .... ņuhs - čujs un poņa ; nekā personīga
5.marts 2014, 18:32 | links
 
Izveidojiet jaunu sadaļu Kāpu izbraukāšana vai Vienkārši runājam par visu ko!:)
5.marts 2014, 17:38 | links
 
P.S.un diemzeel ka naav miera ne darba dienaas ne briivdienaas.
5.marts 2014, 17:02 | links
 
gruuti nepiekrist par to mentalitaati un kaapu izbraukaasanu,jo piemeeram Seekla ezeraa ziemaa var nebraukt uz copi.jo atrodas IDIOTI !!!...kas taisa gonkas pa ezeru nemaz nereekinoties ar tiem kuri copee patreiz ezera,,,nereekinaas ka cilveeki peerk makskernieku kartes lai vareetu elementaari pabuut klusumaa, nezinu ko tie gonkotaai teiktu ja es apseestos piebraucama cela viduu ar piickaam, bori ,kasti,un trauceetu satiksmi.
5.marts 2014, 17:00 | links
 
Par to kāpu braukāšanu... Es būtu tikai par, ja pašvaldības izveidotu normālu piekļuvi pie jūras lai varētu ielaist un izviklt laivu no jūras ;) Bet tikai šim nolūkam, 15 min un viss... Bet diemžēl, baidos ka ar mūsu mentalitāti tas dotu ierosmi dažiem idiotiem pludmalē zīmēt astotniekus ar autiņiem un tā tālāk... tā pat kā pa dāņu laukiem... kur tagad priekšā ir betona bloki vairs pat pa tehniskām sliedēm vairs nevari piebraukt pie copes vietām...
5.marts 2014, 12:35 | links
 
klau ,,tehnadzor,, nejauc te cilvēkiem galvu. Užavā no upes līdz bākai ir 3 zveiniekiem vietas,tā nu sadalijuši un visi nav vienadi,un tāpat nestāti ka no upes līdz bākai zveinieki ar moci vai to džipu bruc. nezini,turi vienk muti. riebjas šitie ,,propogandisti,,

gugumons, 4.marts 2014, 22:41


Par "propagandistiem" - kas Tu (gugumon) esi vietējais "pašaizsardzības aktīvists"? Man vispār derdzās, ka pa jūrmalu un kāpu joslām kāds pārvietojas ar mehānisku transportlīdzekli.

Ak jā - tas nebija Landcruiser, bet Pajero Sport (pārbaudīju CSDD mājaslapā)...

Man vienalga, ko trīs nevienādie tur sadalījuši, bet viens no šamējiem to dara, un tas ir fakts (varu ielikt bildi, ja netici).

Ceru, ka Tu neesi tas pats vai arī tur nemaz neesi bijis, jo vieglāk kādam ir uzbraukt.

P.s. Pie Užavas bākas agrāk braucu tiešām butes makšķerēt un izbaudīt dabu, bet pēc šiem "izgājieniem" esmu atradis citu vietu, kur šās var atrast un veiksmīgi noķert.
5.marts 2014, 12:19 | links
 
tatar ta tu suudiigi ker stundaa var 8 kg nokert protams pie loti labas copes tuva distancee bez brisanas.
4.marts 2014, 23:40 | links
 
klau ,,tehnadzor,, nejauc te cilvēkiem galvu. Užavā no upes līdz bākai ir 3 zveiniekiem vietas,tā nu sadalijuši un visi nav vienadi,un tāpat nestāti ka no upes līdz bākai zveinieki ar moci vai to džipu bruc. nezini,turi vienk muti. riebjas šitie ,,propogandisti,,
4.marts 2014, 22:41 | links
 
novēlota atskaite par 2.martu, bijām Miķelī, sākām copi ap 10.30 un nosēdējām līdz 17.00, kopā 23 butes atbrauca mājās, bet tik pat, ja ne vairāk tika palaistas atpakaļ paaugties. Līdz 12.00 pa abiem redzējām 3 copes, bet ārā neko nedabūjām, tad sākām strādāt intensīvāk, pārmetām ik pa 15min, mainot ēsmu, un tas deva rezultātu, bija pat 3 dupleti, taču vīri kas sēdēja blakus uz abiem izvilka 6 butes pa visu dienu, bet taktiku tā arī nemainīja, vnk stacionāri gaidīja... katrā ziņā zivtiņa ir , vajag tikai rakt, un tad viss notiek. ;)
Ne asakas!!
4.marts 2014, 22:17 | links
 
Haijā! Nupat atgriezos no saules peldes pie jūras.... Dislokācija netālu no Ventspils (šautuve)... Pa četrām stundām uz diviem (seši kāti) divas buteles (nejaukt ar pudelēm) :P Ēsmā reņģe un garnele. Tās divas paņēma uz reņģi. It kā copītes jau manījām ,beēt nu švaki ,švaki. Kādi vīri bija arī uz pilsētas pusi, bija arī kāds censonis uz Užavas pusi. Censonis tālab,ka brida līdz padusēm... Vai tas deva rezultātu,nav ne jausma.
Tā lūk! Šogad ar pīcku pirmo reizi,tā ka sezona atklāta!
4.marts 2014, 16:22 | links
 
Runājot par tiem Užavas tīkliem... Sor, bet mērs ir pilns. Ja 2 gadu atpakaļ pie jūras brauca traktors T-40, tad tagad (visu rudens sezonu) līdz pat Užavas bākai (no Užavas upes ietekas puses) iebrauka tāda maģistrāle, ka maz neliekas (braucēji - Toyota Landcruiser (VR nr. zināms) + sporta motocikls). Ko gribu teikt - pie Užavas bākas (ja nav viļņi, pa labi) nav jēgas ķert butes, jo šamējie pat nekautrējas tev nogriezt ceļu pie jūraas. Protams, ka šamējie ir vietējie "zvejnieki", bet nu vienreiz arī šos vajadzētu paņemt pie pakaļas, jo plastmasas laiva parasti stāv (mierīgā laikā, kad nav vēju) krastā.
4.marts 2014, 11:24 | links
 
Jā, Jūra ir mainīgs izaicinājums, tikai zinot večus kas bija Miķelī svētdien, man nav patiesas sajūsmas par roma 12 infu. Nu, lai Jums arī turpmāk tā veicas-)
3.marts 2014, 22:30 | links
 
palasīju papriecājos par lomiem ......
1 marts Miķeļtornis bijam pie jūras 7,30 no rīta ,4 vīri cīnijušies naktī laikam ar cepumiem stipri nerunīgi cope galīgi pakaļā ..... ātri semetam kātus 3x2=6 un gaidām copi-ēsmas dažādas..... no 8 oo līdz 10oo 1 butīte , naktenieki jau prom uz mājam, starp 10oo -11oo ierodās vēl pieci copmaņi ( cik ar aci tālu redzams neviena copmaņa nav redzams) sākās intensīva cope apmēram 1,5 stundas no 12oo lidz 13oo cope švaka un pātrūkst vispār . no 13oo līdz 16 30 divas butītes . piecu vīru kompānija jau kādu brīdi jau sen pazudusī aiz kāpam velkam laukā kātus + viena bute. rezultāts mums uz sešiemkātiem 25 + divas atmetas . kaimiņiem kas ieradās vēlak varētu būt vairāk jo viņi strādāja intensīvāk .......... no pieredzes strādājot ar dieviem kātiem ,slapju muguru un kad laika nav uzpīpot par piecām stundām var noķert +/- 8kg. pie instensīvas copes (tāda ir bijusi tik vienu reizi no 15 gadiem kopš braucu uz butēm- var būt man neveicās ..... piekrītu ,,čujs -ņuhs- poņa'' ar vajadzīgs)

FORUMS rullē ...:)))))))))
3.marts 2014, 21:27 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager