Makšķerēšana jūrā

Tad jau Ventiņu gals šodien labāks... Jūrkalne šodien bija ļoti vārga... esmu vīlies savās cerībās :) Man 4 čomam 10 :) Bet vispār diena jauka, nesūdzos :)
3.marts 2014, 21:00 | links
 
Svētvakarā Miķelī no 18 līdz 24
Pa četriem virs 30 kg
Tālā distsncē
3.marts 2014, 19:50 | links
 
Rezumē par vakardienas copi, copēja labāk no 8-12.00, pēc tam reti un maz, labāk uz reņģi, raudu, āķi labāk bez pērlēm, vai vienu mazu, distance tuva un ļooti tuva, izmērs plaukstas un biku lielākas, lapiņas nebija, bet arī lielas nebija, vēl biezas un ar ikriem, kopa katram pa 4-5 kg gardu bušu. Atklāti sakot , negaidīti, bet cope ļoti laba, kompānija laba, ozons saelpots, ā bijām virs Ventspils.
3.marts 2014, 09:00 | links
 
Ceru ka zakuskai pie šņabja, to ko redzēju es, nebija vairāk par 100 m, tā ka, biznes nekāds tur nesanāktu... :)
3.marts 2014, 06:53 | links
 
liek izklaidei, šņabim jeb biznesam?
2.marts 2014, 23:26 | links
 
Vispār jau legālajiem ir karogi ar marķējumu, nelegālajiem pudeles ;)
P.S.- tas pie mums atklātajā jūrā :D

sasodic, 2.marts 2014, 21:11


Bet mūsu pusē līcī puikas nekādas pudeles neliek, iebrauc jūrā, izvēlas pa labi krastā koku, aiz kura ir otrs lielāks koks, tad izvēlas pa kreisi krastā koku, aiz kura ir otrs lielāks koks un tad kad vienā pusē un otrā pusē abi koki ir viens aiz otra un sakrīt taisnā līnijā, jūrā līniju krustpunktā uz grunts ieliek tīklu, starp citu, precīzāk nekā ar GPS, galvenais kokus nesajaukt un dziļumu mēra ar striķī iesietu akmeni nevis ar eholotēm.
2.marts 2014, 23:19 | links
 
Kaa ar buteem kolkaa?Nekad nav tur buuts,varbut kaads var ko ieteikt kur...
2.marts 2014, 22:33 | links
 
Tīklus tagad pie krasta liek uz lašiem un taimiņiem, kas nāk ārā no upēm, bet caurmērā tagad ir sīkmērs (ķīlīši), tā vismaz ir līcī. Pat ar brideni pabradājot pa krastu vajadzētu bez problēmām kādu dabūt.
Tīkla (jedas) garums līcī var būt 300m, jūrā 800 m, zem 10m dziļumā 1800 m. Tur nevis garums jāskatās, bet pārējais noformējums, lai saprastu vai tas ir legālais vai nelegālais rūtainais....

imations, 2.marts 2014, 21:07



Vispār jau legālajiem ir karogi ar marķējumu, nelegālajiem pudeles ;)
P.S.- tas pie mums atklātajā jūrā :D
2.marts 2014, 21:11 | links
 
Tīklus tagad pie krasta liek uz lašiem un taimiņiem, kas nāk ārā no upēm, bet caurmērā tagad ir sīkmērs (ķīlīši), tā vismaz ir līcī. Pat ar brideni pabradājot pa krastu vajadzētu bez problēmām kādu dabūt.
Tīkla (jedas) garums līcī var būt 300m, jūrā 800 m, zem 10m dziļumā 1800 m. Tur nevis garums jāskatās, bet pārējais noformējums, lai saprastu vai tas ir legālais vai nelegālais rūtainais....
2.marts 2014, 21:07 | links
 
Sestdien Jurkalnes rajons 38 butes,izmērs labs.Šodien,tai paša vieta,20gab,cope tikaj no rīta,labāk ņēma reņģi
2.marts 2014, 20:56 | links
 
Bijām 4 veču kopeny uz Saraiķiem 01.03. no 9-iem līdz 17-iem. man 5 līdz 13-iem.pēc tam bezcops konkrētais. arī kad bija paņēmusi, copi neredzēju. kolēģiem pa 3 līdz 12 (laikam). pēcpusdienā ozons un jūras šalkoņa. ņēma (man) tikai uz zivtiņas gabaliņu. garneli vispār neņēma. ņemot vērā, ka vismaz kaut ko dabūju, 320 km, labā kompānijā bij laba atpūta. ne asakas...
2.marts 2014, 20:28 | links
 
Ir tīkli, tātad ir zivis, vakar Ziemupes pusē nemanīju nevienu rūtaino daudzpludiņu makšķeri. Laiks pēdējās dienas nav vējains, tāpēc tīklus var labi ielikt, un ja kaut kas ir, tad liek vēl, ja nekā nav, tad kāpēc likt. Otrs variants - liek pēc vētras, kad norimst ar mērķi pārbaudīt kas ir atpūsts. Es vismaz tā pieņemu.
2.marts 2014, 17:46 | links
 
tīkli ir it visur pie krasta, legālie un arī nelegāli... tas Jūrkalnes piekrastē...
Mans taisas rīt praukt uz Jūrkalni, no rīta smuks vilnītis ap 06 m un pamazām sāks kristies, tā ka... izskatās samērā cerīgi :)
[http://www.itameriportaali.fi/en/itamerinyt/en_GB/aaltoennuste/#middle]
2.marts 2014, 17:12 | links
 
Puikas bija šodien pie Užavas, nebija iespējams iemest, jo gar kratsu ielikts apmēram kāds 1 km tīklu, it kā legāli. Vai tas tiešām tā var būt? Tad jau nav brīnums, ka pumpainie netiek upītēs iekšā :(
2.marts 2014, 16:22 | links
 
Cope pamazām zivtiņa pa druskai nāk.distance līdz 10 metri kāti lejā. Tālajā distancē klusē, labāk uz reņģi. Man burtes normālas biezas pa kādām desmit jau ir katram.
2.marts 2014, 10:03 | links
 
Jūrkalnē taču pludmales stāvvietā var iebraukt
2.marts 2014, 10:03 | links
 
Iebraukt ;)
2.marts 2014, 09:59 | links
 
Nesezonas laikā Zaķu kempingā nevar iebtaukt!
2.marts 2014, 09:59 | links
 
Nju ko, par cik viens kolēga aizgulējās nolēmu ierakstīt ka startējam tomēr uz jūr neskatoties ne uz ko. Atskaiti ielikšu.
2.marts 2014, 03:44 | links
 
Šodien Jūrkalne no 12-19iem, man 10, kolēģim 7 gab. Ņēma tikai garneli. Izmērs labs.
2.marts 2014, 00:45 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager