Makšķerēšana jūrā

Sveiki, kāds nevarētu pateikt, kur Jūrkalnē var auto atstāt, lai uz copi var aiziet? cik zinu tad pie stāvkrasta ir maksas stāvvieta, tik nez cik tas prieks uz dienu maksā, un kā tur ar copi? sry, es vnk pirmo reizi uz to pusi esmu sataisījies, rīt no rīta braucu ārā, tā ka būtu ļoti pateicīgs par kādu info...

Meisters, 1.marts 2014, 22:48


Skaties uz norādi Kempings "Zaķi", tur var tuvu piebraukt un nekas nav jāmaksā.
2.marts 2014, 00:43 | links
 
Jūrkalnē naf sezona, tā kā pakalpojums par brīvu.
1.marts 2014, 23:01 | links
 
iečeko meilu , tik baigā kāpšana, vietas bilde
1.marts 2014, 23:00 | links
 
Sveiki, kāds nevarētu pateikt, kur Jūrkalnē var auto atstāt, lai uz copi var aiziet? cik zinu tad pie stāvkrasta ir maksas stāvvieta, tik nez cik tas prieks uz dienu maksā, un kā tur ar copi? sry, es vnk pirmo reizi uz to pusi esmu sataisījies, rīt no rīta braucu ārā, tā ka būtu ļoti pateicīgs par kādu info...
1.marts 2014, 22:48 | links
 
sodien uz jig dazi mazi asarisi un speciga cope ka gumiju parrava uz pusem, biju netalu no agjes ostas
1.marts 2014, 22:05 | links
 
šodien netālu no Miķeļtorni pa 6stundām 9,7kg.bušu uz reņģi un raudu kolēģiem 6,5kg.izmērs priecē
1.marts 2014, 21:17 | links
 
Ziemupē pie kempinga Laikas no 9;30 - 15;00 ēsma reņģe, stinte, karpa, nēģis , lašu vēders, garnele, pat jūras karūsa no Rimčika par akciju, uz diviem divas lapiņas vienlaicīgi, ap pusvienpadsmitiem,un tās pašas vēl jāoperē bija. un tas arī viss, izzondējām krietnu gabalu krasta līnijā, bet nekā vairs, tiesa gan kolēģim kaut kas nocirta gabalu sistēmas, laikam jau no lašveidīgo sugas. Vienai lapiņai jūras karūsa iepatikās, otrai karpa, bet spriežot pēc iepriekšējiem komentiem tur vienkārši bušu šobrīd ir maz.
varbūt, ka kādas bildes arī ielikšu vēlāk.
1.marts 2014, 21:05 | links
 
Nupat no jūras..kam spainis, kam pus spainis, bet ir ok!Uznāca sniegs un metām mieru ap 18.00..uz renģi ņem labāk!
1.marts 2014, 20:03 | links
 
Esma standarts garnele(peernaa)+rengje,bet nu jau paars stundas kaa kljovs beidzies.Liidz ir asaris,bet neteiksju ka baigi kjeraas.Shodien vislabaak njem akjus bez bumbaam,Vo.
1.marts 2014, 16:37 | links
 
Uz ķīsi ir kāds provējis?
1.marts 2014, 15:00 | links
 
Šogad vairāk uz reņģi un brētliņu. Garneli var mēģināt kopā ar slieku

parasti ir līdz reņģe un bretliņa,bet pamatā ņem uz garneli tāpec nodomaju ka iztikšu... bet nekas nākamreiz zināšu!Paldies!

RenarsV, 1.marts 2014, 14:02

Vēl jau arī raudas vai karūsas, arī karpas fileja
1.marts 2014, 14:40 | links
 
Laivu redzi???
1.marts 2014, 14:13 | links
 
Šogad vairāk uz reņģi un brētliņu. Garneli var mēģināt kopā ar slieku

parasti ir līdz reņģe un bretliņa,bet pamatā ņem uz garneli tāpec nodomaju ka iztikšu... bet nekas nākamreiz zināšu!Paldies!
1.marts 2014, 14:02 | links
 
Esma garnele. ar laiku ta sanaca.

RenarsV, 1.marts 2014, 10:18


Šogad vairāk uz reņģi un brētliņu. Garneli var mēģināt kopā ar slieku
1.marts 2014, 13:35 | links
 
Joprojaam kjeras :),siiko nav,apmeram ap 25to sektoru esam,ja zin par ko ir runa. Vardusakot -ofigetj,ljapota :)
1.marts 2014, 12:53 | links
 
Ziņas no Jūrkalnes puses..Bute ir, jūra ok, LAIŽAM!!!!
1.marts 2014, 12:30 | links
 
Jurkalne,tagad,pusstundu atpakalj saakaam-cope ir. Man pirmais duplets,kolegjiem pa vienai. Taa ka, ja baigi gribaas-var kko dabuut.tauta ar drusku ir.Buc joprojaam biezas.
1.marts 2014, 11:09 | links
 
Esma garnele. ar laiku ta sanaca.
1.marts 2014, 10:18 | links
 
Vakar Ziemupē no 10 lidz 19 man3 gb.vienam 5 gb. un vienam 1gb. Ēsma garnele,reņģe,mazsālita brēča,rauda.Vietējiem tīklā ari tikai pāris butes un viens pumpainais.Izmērs arī ne pārāk liels.Bet vēl nav iznārstojušas.

Aktiivais, 1.marts 2014, 09:41


Agrāk biju braucis uz to krastu - Ziemupe, Jūrkalne, taču tagad kaut kā Ovīši, ar retu izņēmumu Mazirbe, Miķeļbāka, Lūžņa. Pārsvarā nenožēloju. Ir bijuši gadījumi, kad uz Ovīšiem "atskrējuši" no Jūrkalnes. Ir reizes, kad neķeras nekur, taču ir cilvēki, kas māk izmānīt zivis labāk kā citi ... Esmu redzējis :)
1.marts 2014, 09:46 | links
 
Vakar Ziemupē no 10 lidz 19 man3 gb.vienam 5 gb. un vienam 1gb. Ēsma garnele,reņģe,mazsālita brēča,rauda.Vietējiem tīklā ari tikai pāris butes un viens pumpainais.Izmērs arī ne pārāk liels.Bet vēl nav iznārstojušas.
1.marts 2014, 09:41 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager