Makšķerēšana jūrā

Vakar bijām izlūkos aizbraukuši- no Sīkraga līdz Kolkai zāles, pamakšķerēt nevar... Pašā Kolkā vēl varēja mēģināt, bet tāpat nekas neķērās.
14.augusts 2021, 07:03 | links
 
Stīvākam kātam var piesiet šķiltavas ar lampiņu, ieslēgt, izslēgt ar slēdzīti. Var arī izskrūvēt to lampiņas daļu.
12.augusts 2021, 23:36 | links
 
HaRZz [17:41]: pagājušajā bušu sezonā uzdūros džekiem, kas copēja nevis ar fosforiņu kāta galā pietītu ar skoču, bet kkādu elektrisku figņu-signalizatoru, tiklīdz bija cope, viņš pārslēdzās no zaļas gaismas uz sarkanu, vai otrādi, un viļņi viņu pat īsti neietekmēja, velkot ārā nost neņēma, un metot atpakaļ nelika neko atsevišķi klāt, protams biju slinks un negāju interesēties par tiem štrumiem. ķīniešu lapās ir daudz dažādu brīnumu ar līdzīgu nozīmi.. bet jautājums vienkārš(tiem, kas ar to saskāries)- kurus labāk lietot, un kurus noteikti nevajadzētu ?
ideāli, ja kāds piemestu kādu bildi, vai pat linku no veikala... paldies.Man ir kaut kas līdzīgs, tikai lapiņa vienkārši iedegas, nevis pārslēdzas. Katru reizi, kad iedegās, zivtiņš tiešām galā, bet tai pat laikā ne vienmēr lampiņa nostrādāja - katra trešā zivs tika izvilkta tikai tādēļ, ka bija laiks pārmest. Pirmu uz Daugavgrīvas ielas kaut kādā interneta bodē, maksāja ap 10 eirām par iepakojumu ( 2 gabalas ). Katrā gadījumā nakts copei super variants! Un vēl bonuss tāds, ka laicīgi noreaģējot, zivs nav nav ierijusi līdz dibenam un var atlaist mazos.

Bobijbergs, 12.augusts 2021, 18:30


Es lieku tāda resnuma lampiņas, kā parastos spīdekļus. Tieva un spica baterija. Iet vairākas sezonas un ļoti tālu var redzēt.
12.augusts 2021, 23:12 | links
 
HaRZz [12.08.21]: pagājušajā bušu sezonā uzdūros džekiem, kas copēja nevis ar fosforiņu kāta galā pietītu ar skoču, bet kkādu elektrisku figņu-signalizatoru, tiklīdz bija cope, viņš pārslēdzās no zaļas gaismas uz sarkanu, vai otrādi, un viļņi viņu pat īsti neietekmēja, velkot ārā nost neņēma, un metot atpakaļ nelika neko atsevišķi klāt, protams biju slinks un negāju interesēties par tiem štrumiem. ķīniešu lapās ir daudz dažādu brīnumu ar līdzīgu nozīmi.. bet jautājums vienkārš(tiem, kas ar to saskāries)- kurus labāk lietot, un kurus noteikti nevajadzētu ?
ideāli, ja kāds piemestu kādu bildi, vai pat linku no veikala... paldies.
Man ir kaut kas līdzīgs, tikai lapiņa vienkārši iedegas, nevis pārslēdzas. Katru reizi, kad iedegās, zivtiņš tiešām galā, bet tai pat laikā ne vienmēr lampiņa nostrādāja - katra trešā zivs tika izvilkta tikai tādēļ, ka bija laiks pārmest. Pirmu uz Daugavgrīvas ielas kaut kādā interneta bodē, maksāja ap 10 eirām par iepakojumu ( 2 gabalas ). Katrā gadījumā nakts copei super variants! Un vēl bonuss tāds, ka laicīgi noreaģējot, zivs nav nav ierijusi līdz dibenam un var atlaist mazos.
12.augusts 2021, 18:30 | links
 
pagājušajā bušu sezonā uzdūros džekiem, kas copēja nevis ar fosforiņu kāta galā pietītu ar skoču, bet kkādu elektrisku figņu-signalizatoru, tiklīdz bija cope, viņš pārslēdzās no zaļas gaismas uz sarkanu, vai otrādi, un viļņi viņu pat īsti neietekmēja, velkot ārā nost neņēma, un metot atpakaļ nelika neko atsevišķi klāt, protams biju slinks un negāju interesēties par tiem štrumiem. ķīniešu lapās ir daudz dažādu brīnumu ar līdzīgu nozīmi.. bet jautājums vienkārš(tiem, kas ar to saskāries)- kurus labāk lietot, un kurus noteikti nevajadzētu ?
ideāli, ja kāds piemestu kādu bildi, vai pat linku no veikala... paldies.
12.augusts 2021, 17:41 | links
 
vispār "ķieģelis" tikai aizliedz iebraukt. un sodīt drīkst, ja pieķer braucot "zem" zīmes.

p.s. neaicinu pārkāpt noteikumus:)

p.s.2. un galvenais cēlonis ir nevīžīgie makšķernieki. sērga...
11.augusts 2021, 12:01 | links
 
turpmaak buus taa.

AA55, 10.augusts 2021, 17:44

kādreiz tur bija privātais apsaimniekotājs, pat naudiņu iekasēja par parkingu un kvīti deva.
10.augusts 2021, 22:06 | links
 
es nezinu vai visi copmaņi ir tik stulbi , ka savus sūdus nesavāc , bet protams ir savi izņemumi ... bet man ir bijis gadījums , kad liekas ka vietējais izsviež musaru, un un uzliek zīmi ,savāc savus sūdus , un novelk dzeloņdrāti ,itkā to būtu darījis copmans
10.augusts 2021, 21:59 | links
 
user1962 [10.08.21]: copmaniem kartejaa zudusii vieta Jurkalne,es veel saprastu ja to dariitu privatais, bet ja pasvaldiiba tad mums liidz Norvegijas piekrastes atpuutas vietaam ,kaa liidz Saulei.:)))

AA55, 10.augusts 2021, 17:34

Kas tur noticis ?
Mazliet aiz Jūrkalnes Uz Labraga pusi pie muižupītes, bet tā nav liela bēda. Uz ceļa, turpat blakus stāvlaukumam, vēl aizvien var novietot auto un iet copēt.
Pašam man gan tā vieta ne īpaši. Diezgan sekls un bieži vien pastiprināti ir arī zāle.
10.augusts 2021, 19:36 | links
 
Braucot garām noteikti aiz tā zīmes izsviedīšu visus atkritumu maisus.Iesaku citiem darīt tāpat.
10.augusts 2021, 18:46 | links
 
Ekskursanti izstaigās ar kājām , bet makšķernieki var nest.
10.augusts 2021, 17:53 | links
 
kuram patīk citu sūdus lasīt?
10.augusts 2021, 17:52 | links
 
tas viss dēļ cūkmeņiem!
10.augusts 2021, 17:50 | links
 

turpmaak buus taa.
10.augusts 2021, 17:44 | links
 
copmaniem kartejaa zudusii vieta Jurkalne,es veel saprastu ja to dariitu privatais, bet ja pasvaldiiba tad mums liidz Norvegijas piekrastes atpuutas vietaam ,kaa liidz Saulei.:)))

AA55, 10.augusts 2021, 17:34


Kas tur noticis ?
10.augusts 2021, 17:41 | links
 
copmaniem kartejaa zudusii vieta Jurkalne,es veel saprastu ja to dariitu privatais, bet ja pasvaldiiba tad mums liidz Norvegijas piekrastes atpuutas vietaam ,kaa liidz Saulei.:)))
10.augusts 2021, 17:34 | links
 
Uz šo brīdi ūdens pietiekoši atdzisis+12 ,2 grādi.Noķeriet kādu buti,tad ar spriedīsim,kura ēsma labākā.Ne asakas!
10.augusts 2021, 12:26 | links
 
Izvērtās padomdevēju diskusija ar pāreju uz nelielu klopīti...Ja noķeršu pa tām dažām dienām butes pāris pannām,uzdevums būs izpildīts ! Tas būs atvaļinājuma izbraukums,copē mana mērķa zivs ir asaris,šodien pat Ķīšezerā,spītējot lietum,saķērās 20 asari 4kg kopsvarā,rīt kvēpināšu...

Arvids8, 9.augusts 2021, 19:21

Pataupi kādu asari priekš butes. Neesmu asara fans, jo uzskatu, ka ir efektīvākas esmas, bet vecākās paaudzes coperi to arī izmanto ēsmai. Ja nostrādās atraksti privāti :).
9.augusts 2021, 21:41 | links
 
Izvērtās padomdevēju diskusija ar pāreju uz nelielu klopīti...Ja noķeršu pa tām dažām dienām butes pāris pannām,uzdevums būs izpildīts ! Tas būs atvaļinājuma izbraukums,copē mana mērķa zivs ir asaris,šodien pat Ķīšezerā,spītējot lietum,saķērās 20 asari 4kg kopsvarā,rīt kvēpināšu...
9.augusts 2021, 19:21 | links
 
"Rādītājs aptuveni divarpus reizes zemāks par nan zināmo vidējo statistisko šobrīd Lieljūras piekrastē. Bet Kolkā aptuveni tā arī jābūt šajā laikā!" :)

Ēsmas ir daudz un dažādas, bet, ja bute ņem, tad ņem. Un pofig ko liec. Tā pati reņģes fileja iet uz urrrā! Pamērcē ķiplokā un pavusam labi! Bet kad neņem, tad sākās visādi marazmi...tāda fileja vai šitāda fileja, tāda garnele vai šitāda...!
Bet, vienu gan ir jāskatās obligāti! Galvenais nepirkt mazjūrā ķertās reņģes. Tās jūk ārā! :)
9.augusts 2021, 16:34 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager