Makšķerēšana jūrā

Man tāda sajūta, ka viss caur sānu ir aizgājis, kaut kā maz atskaišu , bilžu un citas informācijas par gada pasākumu jūras copē! Vai tiešām tādu aplauzienu laika apstākļi sagādāja. Bij jau skarbi ,bet nu tomēr daudzi minēja, ka viss bija kārtībā! Ne asakas!!!

seedoo, 11.novembris 2013, 15:21


Laikam ne tie uzvarējuši... :)
11.novembris 2013, 16:22 | links
 
Protams ka džekiem skrobe it sevišķi tiem, kas maukuši pāri visai Latvijai, uz pāris stundu mačiem/copi!!! Nu neko darīt ,,JŪRA IR LIELA , MĒS ESAM MAZI,,!
11.novembris 2013, 16:19 | links
 
seedoo
Runāju ar pāris dalībniekiem, un lai arī pasākums uzorganizēts lieliski, bet škrobe par ieguldīto un pazaudēto ir gana liela. Cope kā tāda esot bijusi iespējama maksimums pāris stundas, pēc tam sākusies vienkārši cīņa ar laikapstākļiem - kam teltis aiznestas pa gaisu, kam kāti ieskaloti jūrā... Teica, ka stulbi, ka uzvarētēji tik lielā pasākumā tika noskaidroti reāli pēc pāris stundu darba, kad kaut kādai meistarībai nav bijis laika ieskrieties un izpausties, jo pāris normālas butes tabulu varēja apgriezt otrādāk.

tulcitis, 11.novembris 2013, 15:54



taisnība jau Tev ir.... Apzinos, ka man šogad paveicās ar sektoru... bet šogad tiešām baigi visu biju pārdomājis un arī tajā īsajā laikā daudz ko mainīju, lai būtu pēc iespējas labāks rezultāts... droši vien, ka ilgākā laika posmā meistari pievilktu un parādītu kas ir kas.... Lai gan puiši, kas šogad paņēma galveno prīzi, pagājušo gad bija trešie - tā ka meistari paliek meistari arī šādos apstākļos.... un tomēr jāatzīst, ka liela loma veiksmei - ja esi izlozējis sektoru, kur bute nav - ne ar ko viņu ārā nedabūsi.... Sacensības ar to arī interesantas.... kādreiz pietiek arī ar vienu zivi lai uzvarētu.
11.novembris 2013, 16:15 | links
 
seedoo
Runāju ar pāris dalībniekiem, un lai arī pasākums uzorganizēts lieliski, bet škrobe par ieguldīto un pazaudēto ir gana liela. Cope kā tāda esot bijusi iespējama maksimums pāris stundas, pēc tam sākusies vienkārši cīņa ar laikapstākļiem - kam teltis aiznestas pa gaisu, kam kāti ieskaloti jūrā... Teica, ka stulbi, ka uzvarētēji tik lielā pasākumā tika noskaidroti reāli pēc pāris stundu darba, kad kaut kādai meistarībai nav bijis laika ieskrieties un izpausties, jo pāris normālas butes tabulu varēja apgriezt otrādāk.
11.novembris 2013, 15:54 | links
 
Man tāda sajūta, ka viss caur sānu ir aizgājis, kaut kā maz atskaišu , bilžu un citas informācijas par gada pasākumu jūras copē! Vai tiešām tādu aplauzienu laika apstākļi sagādāja. Bij jau skarbi ,bet nu tomēr daudzi minēja, ka viss bija kārtībā! Ne asakas!!!
11.novembris 2013, 15:21 | links
 
Sveiki visapkārt!Varbūt kāds zin, kur var paskatīties šī vīkenda bušu festivāla rezultātus? Salmo mājas lapā rāda tik, ka bušu festivāls tik tuvojās:DD
11.novembris 2013, 15:07 | links
 
Jūras copei vajag ko tādu,protams jaudigaku.Lai aiznes bušu sistēmu un nomet kur vajag :):)

http://www.ebay.co.uk/itm/Syma-S012-RC-Helicopter-Remote-Control-Apache-AH-64-Mini-3-Channel-Model-3CH-New-/261293659249?pt=UK_ToysGames_RadioControlled_JN&;hash=item3cd650d471

silpeiv, 11.novembris 2013, 12:22


Mierīgā laikā zaibis. Mums darba vajadzībām ir oktokopters (drone) nes 4.5 kg video aparatūru un stabili darbojas līdz 5ms, sistēmu ievest gan jau varētu arī lielākāvējā. Var ievadīt gps koordīnātes, lai aizlido uz konkrētu vietu, darbojas 300m rādiusā no pults, pēctam no satelīta. maxā 8k EUR.
:DD
11.novembris 2013, 14:30 | links
 
Adrenalīn,prieks Tevi satikt klātienē.Vai man tikai šķita,vai tiešām pievērsi man pastiprinātu uzmanību? Ir doma 17-tajā vakarā būt Tavā pusē.

leonids, 11.novembris 2013, 13:17


...:)))nu jūs veči ,,laižat":)))...tādas divdomības!!!:)))
11.novembris 2013, 13:59 | links
 
Adrenalīn,prieks Tevi satikt klātienē.Vai man tikai šķita,vai tiešām pievērsi man pastiprinātu uzmanību? Ir doma 17-tajā vakarā būt Tavā pusē.
11.novembris 2013, 13:17 | links
 
Jūras copei vajag ko tādu,protams jaudigaku.Lai aiznes bušu sistēmu un nomet kur vajag :):)

http://www.ebay.co.uk/itm/Syma-S012-RC-Helicopter-Remote-Control-Apache-AH-64-Mini-3-Channel-Model-3CH-New-/261293659249?pt=UK_ToysGames_RadioControlled_JN&hash=item3cd650d471
11.novembris 2013, 12:22 | links
 
leonīd tas es:)
10.novembris 2013, 22:23 | links
 
Festivāls pa pirmo,žēl,ka varēja pacopēt tikai pusotru stundu.Tiesnesis,kurš kūrēja arī 31.sektoru šķita pazīstams,varbūt padosi ziņu? Nenocietos dienā aizlaidu līdz ragam,sadabūju 17 gab,paņēmu 6,pārējās aizsūtīju pasaukt mammu,kautkā nenāca.
10.novembris 2013, 21:51 | links
 
Biju vakar Jūrkalnē. Sacensībās.
Viss apmierināja, izņemot laika apstākļus! :D
Paldies organizatoriem, paldies visiem copes biedriem, bija forši. Piedalos otro reizi, ne pārāk iespringstot uz rezultātu un prasās vairāk copes pa gaismu, bet ir labi arī pa tumsu, ja vien nav tāds laiks kā bija vakar :D
Ā, lomā tika piecas mēra butes, un divas zemmēra. Noķēru arī antirekorda buti :D
10.novembris 2013, 20:43 | links
 
Seedoo,
ta jau visi tik pie kompja sēdēs,uz copi braukt vairs negribēs... :)
10.novembris 2013, 19:42 | links
 
seedoo, vien menc pierēķini, ja nemaldos.
10.novembris 2013, 19:39 | links
 
Piemetu pirmās vietas svaru, savā izpratnē, par attiecīgo laika posmu(iespējams pirmās stundas, ko iedeva tas ar bija), rezultāts ĻOTI LABS, ņemot vērā, ka šobrīd pa visu piekrasti ir pilnīgs bērnudārzs. Nākamnedēļ uz jūriņ, kopā ar copmaņiem no rusfishing.ru:)))
P.S. Adrenalīn , a mums paldies!!! Mēs ar visu nakt lūrējām tupi ekrānā:))) Nākamreiz lūdzu koordinātoru, kas tiešsaistē informēs mājās tupētājus ar foto un visu pārējo!!!
Ne asakas!!!
10.novembris 2013, 19:33 | links
 
Nu es ar atpakaļ no Jūrkalnes ekspedīcijas,
darbojos drošā atālumā no festa. 6 dien no rīta un pa dienu līdz pūtienam lasījām lapiņas, tad lēnām kursējot gar krastu uzduros uz dažām labām, tāda sajūta,ka viņas tur sēdēja, un ja pie deguna piemeta, tad arī paņem, tā 1-2 labas un pēctam lapiņas no vienas točkas. Tas ar fīderi.

šorīt piebraucām iebildēt bušiniekus, bet nu visi jau notinušies, abloms :D. Tik tantes ar zupas katliem vācās nost ...:) Aizlaidām uz Pāvileni, tur arī viļņi abnormāli un butes 0, moš vajadēja mest strjomu pie malas un kāpt uz mola. Atpakaļ ceļā ievācāmies festa teritorejas pēdējos sektoros (kur Einis stāvēja) Jīura bij biku atkapusies un ar 160gr ūsaini un 0,14 auklu turēja. daudz Lapiņas. Pēdējā metienā kā bija solīts dabūju savu Akmeņieci, tikai ar niansi, ka 14cm garu... :)

Sausais atlikums no 5dienas nakts, ap dāaafiga sīkajām, plaukstiņām un kādām tik 10 labām, ko pa butēm var saukt... Tas ar intensīvu strādāšan, nedaudz mazuma piegarša, bet ko tu jūrai padarīs. :)))
10.novembris 2013, 18:56 | links
 
par festivālu. Pasākums ir ļoti labs un intresants. starts tika dots 16:00. Jūra kā galds un silts arī. apstaigāju savus sektorus diezgan bieži, aprunājoties ar vīriem un novēlot veiksmi vēroju kā sokās. sākums ar lomiem bija dažāds kurš uzreiz pēc starta dabūja mēra buti kurš tik pēc stundas. bija vīri kas gatavojušies ļoti nopietni un tiešā vārda nozīmē strādāja lai gūtu rezultātus.
ap pulkstens 19:00 sāka pūst pamazām un sapratām ka būs auzās. Līmens jūrā kāpa un krasta zona vietām vispār pazuda ka ar kvadru bija pat pagrūti izbraukt lai savāktu mantas. pulkstens 21:30 bija finiša šaviens un metām mieru jo palika diezgan ekstrēmi. lomi bija no 0.500 līdz 3.450 Kg. prieks bija iepazīties ar ar jauniem cilvēkiem un aprunāties un dalīties iespaidos. Atmosfēra tur ir kā vienā lielā jaukā ģimenē. Un nākošo gad noteikti atkal būšu bet tik kā tiesnesis jo ja kaut drusku tu esi ielicis savu artavu tajā visā tas sniedz neaprakstāmas izjūtas. Paldies visiem kas bija un organizatoriem:)
10.novembris 2013, 18:01 | links
 
Patīkami lasīt ,ka pasākums Jūrkalnē ir izdevies. Tā kā pašam būt klāt,dievi nebija lēmuši, šonakt bij doma braukt butēs ar kolēģiem, objektīvu iemeslu dēl kolēģi netiek, tā kā morāli esmu nobriedis šim braucienam, varbūt kādam ir luste pievienoties ,izbraucu no rīgas ap pl.3, vienam garlaicīgi,pieteikumus gaidu līdz 22 tālr 29478542
10.novembris 2013, 17:35 | links
 
Vakar Saraiķos no 9.30-17.00 dažas sīkas buteles, no rīta vēl copēja, tad ap 11.00 apklusa viss, nju butīte 2 stundās, ap 17.00 sāķas lielais pūtiens un baigi cēlās līmenis, ņēmāmies nost, braucām uz māju, Man 8, kolēgam 9+ bullis, izmērs sūdīgs, ā vēl katrs pa mazi ātei-akmenniecei izvikām, tās gan palaidām izaugt.
Vienīgā sāpe, kaut kur pie mašīnas pakojoties jaka palika, žēl gan, laba bij.
Ja kāds Saraiķos bijušās robiņu bāzes teritorijā atrod brūnu jaku ar kapuci melnu oderi, izskatās kā zamša, padod ziņu, atlīdzība garantēta.
10.novembris 2013, 17:09 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager