Makšķerēšana jūrā

īstam makšķerniekam-stāstniekam jau nemaz nevajag, lai viņam kāds tic, pilnīgi pietiek ka tikai uzklausa...un forums šādā ziņā ir ļoti pateicīgs :DDD

...lai gan reizēm tiešām gribas palūgt, lai vismaz tās sveces nopūš :))
[tas no aņuka:

viens makšķernieks stāsta:
- es tikko no dienvidu mola, man 2 spaiņi ar butēm!!
otrs makšķernieks:
- a es no ziemeļu mola izvilku zelta svečturi ar 7 svecēm un visas 7 dega!
pirmais:
- klau, a ja es 1 spaini nometīšu, vai Tu sveces nopūtīsi?
]
8.oktobris 2013, 13:52 | links
 
Laižam prom, naktī vis būs , kas un kā!!!
8.oktobris 2013, 10:43 | links
 
daddy-j

Es esmu mierigs par mierīgāku:D
Kaut man iesper, bet nekad neticēšu, ka zaķos no 17.00 lidz 21.00 6dienā varēja saķert 12kg.
Tas nav reāli un iespējami, jo copmaņu bij pilns, bet copes praktiski nebija, ja neskaita tās pāris lapiņas. ;)

Kaut nebija copes tik vai tā vibrē rokas un gribas aizlaist uz to jūru:)Jānogaida normāls vējelis:)
8.oktobris 2013, 10:04 | links
 
Ā un jūra 6.10 atkāpās vēl vairāk starpcitu.
8.oktobris 2013, 09:49 | links
 
Biju Zaķos no4.10 līdz 6.10 superrrrrr necope dažas lapiņas un visss.Zāle sētā tik daudz nav kā izvilku tur no jūras.Tas bridējs esot izvilcis 12kg,
kā? Varbūt var padalīties ar kādu noderīgu padomu man nav skaidrs?!?!
Ne asakas vīri un sievas:)
8.oktobris 2013, 09:47 | links
 
Sveiki. Ir doma šodien braukt uz Mazirbi pēc 1h. Vai kāds lūdzu nepadalītos ar informāciju - zāle ir, nav?? Paldies.
8.oktobris 2013, 09:46 | links
 
valis - esi mierīgs. :) nekur tā neiet kā pie ūdeņiem. Kāpēc gan kādam arī nevarētu ķerties? :)

man konkrēti tikai bišķi skauž, jo zinu, kas tās par mokām 15 kg lomu (uz diviem) stiept :)

un saki ko gribi, bet pirmie 2-3 kg ir visgaršīgākie, pēc tam nu tā, tāda ķēpāšanās vien ir :))
8.oktobris 2013, 09:33 | links
 
Diemžēl nav iespējas ceļot laikā, tamdēļ kura diena ir nosprausta tajā ar maucam, tad nu kāds laiks ir ar tādu ar mēģinam sadzīvot!
Vakar zvanīju uz Mazirbes pusi, tad nu ar bij atbilde, kā jūs rakstiet straume + zāle neļauj pat nopīpāt cigiņu viss mētājas pie kājām !
Starp citu, kas ar līmeni jūrā vai nafff bik pakāpis?
7.oktobris 2013, 23:09 | links
 
Vali,pilnīgi piekrītu! Jāpagaida ned.nogale!
7.oktobris 2013, 22:54 | links
 
Seedo neiteiktu braut, ja vienīgi uz miķeļtorni.
Pagājušās brīvdienas biju Zaķos un šādu necopi piedzīvoju pirmo reizi:(


Vienīgi dažš labs velk 12kg dažās stundās, kad pārējiem ir tukši spaiņi.Nesaprotami....:)

Iemet tālā distance un 2 svini 120gr ir krastā.Un šamējasi brienot ar zābakiem un metot tālā distance saķer 12kg :D:D:D
Laikam svina vietā liki 1kg akmeni?:)
Nekā personīga, bet gan vēlos zināt kā šo rezultātu panāca?:)
7.oktobris 2013, 22:48 | links
 
Žogs , bez tā nevaru- tas man asinīs:))) Kas tik nav pa šiem gadiem darīts!!! Izpletņi, gumijas, kaitbords, snowbords,veikbords, ūdensmoči, protams pirmais un pēdējais ļadus utt... Ehh ko nu tur:))) Ne askas!!!
7.oktobris 2013, 22:45 | links
 
sēdō ekstrēmists
7.oktobris 2013, 22:37 | links
 
Briket, reiz pa reizēm gadās arīi tā:)) Nu varbūt es rīt kompensēšu, tikai nez kas būs ar to jūru !!! Sola līdz 10m un vairāk:((+paralēli krastam, tad nu strume ar zālēm varēs izklaidēt:))) Ne asakas!
7.oktobris 2013, 21:35 | links
 
Briket pats zini,tas ir normāli.Līdz nākamreizei šamās būs vēl treknākas noēdušās.
7.oktobris 2013, 19:48 | links
 
Nu i mājā,spannis tukšs,plaušas pillas ozona! No Zaķu rajona zālēm aizlaidām uz Pāvilostas molu,bet,āreče,tur jau brigāde priekšā! Tie,kuri bija no rīta sākuši,pa pusspainim bij pievilkuši,izmērs labs,vienu eksemplāru redzējām-nu kārtīgs poda vāks! Mums-0 :(
7.oktobris 2013, 19:41 | links
 
Bet mēģināt var. Pavērsies jauna niša bušu barību ražošanā un tirdzniecībā.
7.oktobris 2013, 18:11 | links
 
Labdien!
Kāds ir mēģinājis butes iebarot?

Visuvaris, 7.oktobris 2013, 10:39


Butes nav brekši kas saskrien uz reiz baroties. Tās guļ smiltīs un gaida kad ēsma peldēs pāri.
7.oktobris 2013, 18:09 | links
 
Paldies par sveicienu=)Sirds mierīga :D:D:D
7.oktobris 2013, 17:49 | links
 
Sveicieni no Zaķu rajona. Zäle biezä slänii. Coope nav!
7.oktobris 2013, 15:04 | links
 
Labdien!
Kāds ir mēģinājis butes iebarot?

Visuvaris, 7.oktobris 2013, 10:39


Esmu,bet vai tieši tas ir veicinājis copi,neņemos apgalvot.Vienkārši reiz iemetu sauju ar apžuvušu ēsmu...kad ķidāju mājās butes,tad no vienas ,,izvēlās" ārā iemestie reņģu un garneļu gabaliņi.Nākamreiz ar fīderkarmuškas un PVA(šķiet tā tie saucas) maisiņiem iebaroju,bet nenovēroju,ka cope būtu akūni uzlabojusies!Turpinu pieturēties pie apsvēruma,ka ja tā zuve tur ir,tad gan jau paņems!:)
7.oktobris 2013, 11:36 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager