Makšķerēšana jūrā

4bz-!
A kā šogad...!:)))

snipiens, 7.oktobris 2013, 11:27


oiiiii! :D :D
Jā, kļūda gan 05.10.2013/06.10.2013.
Paldies! :)
7.oktobris 2013, 11:31 | links
 
4bz-!
A kā šogad...!:)))
7.oktobris 2013, 11:27 | links
 
Nē tikaij reņges
7.oktobris 2013, 11:06 | links
 
Labdien!
Kāds ir mēģinājis butes iebarot?
7.oktobris 2013, 10:39 | links
 
Lūžņa, 05.10.2012/06.10.2012 ~18:20-01:30 un ~06:00-10:45. Man ~25 gab. izmērs vidējs, mazākās ko varēju laidu vaļā, bet aizbraucot mājās konstatēju, ka padaudz vienalga ir spainī. :( Kolēģim 12 gab., bet izmērs ļoti labs, tikai kādas 2-3 mazākas. Un jaunākajam kolēģim 5 gab. vidējas.
Ņēma i reņģi, i garneli, i abus kopā. Ko nu kurā brīdī. Labāk tālā distacē.
Zāļu padaudz, sānu straume arī bija, bet viss ciešami, ja ķerās.

:)
7.oktobris 2013, 09:04 | links
 
Kurš ar manīm otrdien uz jūru, sola skaistu vējainu laiku! Čpoks, za ribalku!!!
6.oktobris 2013, 23:11 | citēt | links To seedoo!

Es toč ne...!:)))
6.oktobris 2013, 23:30 | links
 
Piekrītu fliperam! Paši arī aiz braucot visu laiku sporta režīmā dragājam un pakaļu nākas praktiski atmest tikai mašīnā atpakaļ braucot! Protams neizpaliek arīrezultāts no tādas pieejas copei! Zandaļu un un kroksīšu ar pūciņu īpašniekem, papētiet jūras līmeni un tad spriežiet par saviem apaviem, lai pēc tam nav jāpinkšķ! SKarbi , bet fakts, man pat ir nākuši klāt un prasījuši lai samestu tos jebīlos kādus pa pieciem latiem kurus pat pacelt nevar!!! Jau pēc inventāra var spriest par attieksmi pret sirds lietu, nekā personīga!!! Riebjās tādi, vienīgais ko māk ielūrēt Tavā spainī!!! Visiem ne asakas! Kurš ar manīm otrdien uz jūru, sola skaistu vējainu laiku! Čpoks, za ribalku!!!
6.oktobris 2013, 23:11 | links
 
Pagaidām sēžu Pāvelosta, no mola pa labi, starp molu un akmeni! Viļņi tadi vidēji zāle ļoti maz, straume ar itkā nav! Copeju apmeram 4,5 stundas! Ņem gan garneli, gan kreveti! Man personigi 11 butītes pagaidam, kolegim vairāk! Izmērs, gan plaukstiņas, gan ir ko uzcept! Copesim nakti un rītu! Ir viena menca, ta aizpeldēja juriņā, jo bija zemmērs!
6.oktobris 2013, 22:05 | links
 
Sodien 7:30-10:00, Ventspils-Kolka, 23gb / pusspainis, zales minimali, garnele. Kompanijas pa labi un pa kreisi kasija starp kaju ikskiem, jo copet atbraukusi zandales.
6.oktobris 2013, 21:33 | links
 
brauciet no 10 datuma sola vēju maiņu mazs ziemelis pēc zālēm vajadzētu būt pilns ar butēm
6.oktobris 2013, 21:24 | links
 
Šodien jūrā Miķeļtorņa rajonā nu ļoti traucējošas zāles un straume, jo tālāk met, jo ātrāk vīriem apzaļumotas sistēmas krastā.
Man izdevās 4 izmānīt no tuvās distances, 5 pamāja ar asti un degungalā aizpeldēja atpakaļ jūrā.
No piedāvātajām ēsmām atkal zivis izvēlējās hamburgerus:D
Laiks gan bija jauks, tas nekas, ka no rīta mazliet smidzināja,tad sekoja miglas iznāciens, pēc tam norimās vējš un saulīte
6.oktobris 2013, 21:16 | links
 
Lielákajam vairumam copét piedomájot par to kurá brídí,un kádá attálumá tá bute varétu bút traucé izdzertais alkohola daudzums,pie tam bútiski traucé!!!A nafig mest tuvák,tálák,nedaudz pamainít vietu,paieties nedaudz pa labi,pa kreisi,ja var omulígi dirnét kréslá,un drinkot,jo es ir prom no májám un pie júras dzert ir kruta-átrák izvédinás!Tádus paviánus es piektdien un sestdien atskatíjos párpárém!Viens otrs slienoties kájás lai pamístu turpat pie krésla tá vien atvélás atpakal,bet laikam pútiens par stipru?Copmani ebio!DDDDDD
6.oktobris 2013, 21:10 | links
 
Biju Užavā ar AgrisNe. No pl 08 00-15 30 man 2 butes normāla izmēra un tas ar viss. Agrim nedaudz vairāk. Vējš loti maziņš,bet viļņi par lielu un mieru nelika zāles. Jāgaida kamēr jūra iztrakosies, tad brauksim.
6.oktobris 2013, 21:07 | links
 
Ja ja UZAVA ar pa 4triem katiem 1.bute un 5.butites 5.stundas pagaja ravejot juru.
6.oktobris 2013, 21:05 | links
 
ja kāds teiks ka šodien ovišu pusē normu un vairāk savilka....:D:D un nebija zāle ....:D:D
6.oktobris 2013, 20:50 | links
 
He he he... Pa trijiem Jaunupē šodien kādas 7as butes salasījām DDD Straume Kolkas virzienā diezgan ņipra, zāles diezgan biezā slānī un uzreiz pēc iemetiena. Es laikam dabūju vismazāk- vienu, tālab čomi savas sameta manā spainī un es i laimīgs DDD Jāsaka gan,ka izmērs ļoti sakrīgs!
Un gribētos jau redzēt tos bargos savilktos lomus DDD
6.oktobris 2013, 20:05 | links
 
DD
Spriežot pēc bildes,šamais tā kā būtu vīr.dzimtas.Nez,kā būtu pareizi,ar vienu s vai diviem?
Piepis vai piepiss
6.oktobris 2013, 19:57 | links
 
......un labi ka otru kātu bija aizmirsis paņemt, kā pats pēc tam mājās tiktu?;)
6.oktobris 2013, 19:51 | links
 
o jē. Piepe rullē ;):)))))
6.oktobris 2013, 19:45 | links
 
Interesantas atskaites:) 2dien šaušu prom, kā reiz sola djorgu, gan būs sānu straume, gan zāle un cerams ar buttt , kā man čoms saka ,,Vot to es saprotu- riktīgs extreme,, pasacīšu, kā būs gājis!
Kāds varētu ieteikt kur braukt?
Ne sakas!!!
6.oktobris 2013, 19:02 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager