Makšķerēšana jūrā

šodien nu nekādi nevarēja to but pierunāt, uz iznākšnu :)
6.oktobris 2013, 18:56 | links
 
Vakar bijām Sīkragā. Jūra atkāpusies.Metām gan aiz pirmā sēkļa, gan aiz otrā sēkļa. Ķērās aiz otrā sēkļa uz 7 kātiem bija 36 butes. No tiem 4 kompaktdiski.Ķērās tikai uz garneli.
6.oktobris 2013, 18:38 | links
 
Ir ziņas no Ovīšiem, tieši par 4/5 datumu. Jūra atkāpusies. Tālā distancē - 100-120m pa kādai, tuvumā dažas lapiņas. Nu ne tieši Ovīšu centrs, bet nedaudz pa kreisi. Jocīgi, ka man pazīstamie naktī neredzēja nevienu gaismiņu no pieres, vai parastiem lukturīšiem...
6.oktobris 2013, 18:26 | links
 
aizminos uz saraiķu pusi, tur zāles vairāk nekā vajag un straume tāda ka pēc minūtes jāparmet viss. pēc 10 min minos atpakaļ uz z-molu
tur mierīgs viss gan no straumes, gan no zālēm, gan no butēm.
6.oktobris 2013, 18:19 | links
 
PIEPE
Reģistrējies:Šodien,
Lai tie bari skrien uz Ovišiem un es tikmēr tukšā krastmalā............;)
DD
Ko tik maz?
6.oktobris 2013, 17:59 | links
 
Perfekta atskaite! Tāda pat, kā ma par peipusa ezru!:)))))
6.oktobris 2013, 17:52 | links
 
Man ir ziņas, kur drusku ķērās, kur ne visai. Drusku - ap 5-6 kg, ne visai - 2-4 gab. Apsveicu visus kuri saķēra 2 normas vietās, kur neviena nebija. Malači! :) Pēc nedēļas pārbaudīšu pāris vietas.
6.oktobris 2013, 16:56 | links
 
Es biju no 4uz5 datumu Ovīšos pa nakti. Sāku ap 11 vakarā. Copēju ar vienu makšķeri(otru biju aizmirsis mājās),ēsma vienīgi garnele. Līdz pusē četriem man bij 47 gabalas. Cepamās maz,pārsvarā visas riktīgi labas. Straume 100 gramu svinu vilka sāņus tikai tad,kad bute bij galā. Zāles vispār nebij.
6.oktobris 2013, 13:26 | links
 
Vakar atbraucám no Júras!Cope bija laba!Kas slinkoja tam neká,bet kas mekléja tam bij ko kúpinát!Pa divám dienám 20.kg,tas man,smukas butes!Plaukstinas laidu atpakal!Visu laiku vajadzéja meklét distanci-To pie kájám,to tálais metiens,to pa vidam!!!Uh ká tagad noédísimies kúpekli!Lai netaisítu aziotázu kur bijám nerakstísu!))))))
6.oktobris 2013, 13:04 | links
 
Lai nu tur būtu,kā būdams,bet cope bija feina.Vakar pēc divdesmitdiviem vējš pieņemās spēkā,sāka līņāt.Pārsteigums-ignorēja brēču.
6.oktobris 2013, 12:14 | links
 
Nekas labs jau sodien tajā jūrā nebija...

janchuks, 6.oktobris 2013, 08:45


Kā nu kuram.
6.oktobris 2013, 12:09 | links
 
jūra bija atkāpusies tapēc varēja ar sausām kājām,lomā bija 39 butes :)
Dadyboy,cik saprotu izbrauci cauri vārtiem,tālāk pa lopu takām,tur es parasti makšķerēju.Vakar no19-24 beidzot skaists loms 24 bušu sastāvā.Kā Tu vari sēdēt uz pirmā sēkļa sausām kājām?Uz kajaku sēkļa-jā,līdz pirmajam jābrien vismaz brienamām biksēm jābūt kājās.Tas tā,lai arāji saprastu,kas ir jūra.PS:arāji-iekšzemes iedzīvotāji.

leonids, 6.oktobris 2013, 12:04
6.oktobris 2013, 12:08 | links
 
Vakar no rīta izkāpām Lūškilaa (latviski - Lūžņā), bet atmetām to domu, jo 2 kompānijas jau devās mājās pēc nevienlīdzīgās cīņas ar zālēm. Miķeļī kā Brodvejā copmaņi viens pie otra, bet uzvedās zolīdi - distanci ievēroja.
Cope supertālajā distancē metru 120 attālumā. Kas varēja iebrist līdz sēklim un aizmest, tas šo to salasīja. Citiem bija jāsamierinās ar 3-5 gab. diennaktī. Man rezultāts itkā pieticīgs 10-19 3,5 kg, bet ir ok. Jūras gaiss arī puņķus izārstēja.
Blakus daži pašdarbnieki mēģināja visu diennakti 3 vietās, gan tuvu, gan tālu. Rezultātā x vai pat neiksa. Laikam pat zinu kāpēc. Ēsma.
Vēl viens kekss blakus sēdēja ar 3m kātiem, 2 maziem multiplikatoriem un pat vienu veco labo ņevas spoli. Met uz pirmo sēkli. Es arī tā darīju. Kad uz butēm atbraucu pirmo reizi. Rezultātā 5 gab. dienā.
6.oktobris 2013, 12:06 | links
 
Dadyboy,cik saprotu izbrauci cauri vārtiem,tālāk pa lopu takām,tur es parasti makšķerēju.Vakar no19-24 beidzot skaists loms 24 bušu sastāvā.Kā Tu vari sēdēt uz pirmā sēkļa sausām kājām?Uz kajaku sēkļa-jā,līdz pirmajam jābrien vismaz brienamām biksēm jābūt kājās.Tas tā,lai arāji saprastu,kas ir jūra.PS:arāji-iekšzemes iedzīvotāji.
6.oktobris 2013, 12:04 | links
 
Info no copesbiedriem, vakar Lūžņā no 18:00-3:00, zāles, sānu straume, lietus,Brrr un septiņas butes labakais rezultāts no 4 copmaņiem. No rīta pārbrauca uz Irbi (8:00) sākums cerīgs pa dupletam katram un lielas, tagad pamazām lasa normu.
6.oktobris 2013, 11:56 | links
 
Kā šodien ķerās Lūžņā? Užavā švaki nedaudz par lielu vilni un nedaudz zāle.
6.oktobris 2013, 11:11 | links
 
Sezdien no 12-22 24butes pa dienu copēja bija jābrien iekšā tad bija tuvajā distancē pa visu dienu tik 7gab ar tumsas iestāšanos cope pieklusa!MIĶertonis bijām!
6.oktobris 2013, 10:44 | links
 
Sesdien bijām trijatā Irbē. Laiks labs, vējš ciešami, zāle minimāla, neliela sānu straume. Copējām no 17.00 - 23.00 butes smukas, bet pamaz, man 10 izdevās izmānīt, pārējiem švakāk!
6.oktobris 2013, 08:45 | links
 
Nekas labs jau sodien tajā jūrā nebija...
6.oktobris 2013, 08:45 | links
 
Vakar ,no 17 - 21 ,bijām Jūrkalnē . Ķērās labi (sānstraume ,zāle ciešama ) tikai tālajā distancē (ar zābakbiksēm) .Izmērs vidējs ,uz 3makšķerēm apm.12kg . Tuvajā distancē lapiņas ,i to reti kāda. Veči ar zābakiem varēja uzsākt biznesu ,piedāvājot iemešanas pakalpojumus .
6.oktobris 2013, 08:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager