Makšķerēšana jūrā

...Jā,un četri kāti-trīs uz vienpadsmitiem,viens uz pussešiem.:)
3.oktobris 2013, 23:37 | links
 
piekrītu kutim(9), viesns lūpā -astoņi jūrā:))
3.oktobris 2013, 23:01 | links
 
1 par daudz:)
3.oktobris 2013, 22:55 | links
 
Deviņi āķi ja esi īsts copmanis:)

kutis, 3.oktobris 2013, 22:33

pag pag astoņi toc bija ar 4iem kātiem
3.oktobris 2013, 22:52 | links
 
Deviņi āķi ja esi īsts copmanis:)
3.oktobris 2013, 22:33 | links
 
Labvakar!
Kāds var atgādināt cik kāti, vai cik āķi drīkst būt vienam cilvēkam makšķerējot jūrā?
Paldies.

Rams, 3.oktobris 2013, 21:34

Neierobežetā daudzumā. Pārējais ir rakstīts šajā lapā apukšējā kreisajā stūri sadaļā "Makšķerēšanas noteikumi".
3.oktobris 2013, 22:09 | links
 
Slinkums meklēt..:)
3.oktobris 2013, 21:45 | links
 
Rams , paskaties noteikumos ,ja jau esi ienācis copes lietas . lv
3.oktobris 2013, 21:42 | links
 
Labvakar!
Kāds var atgādināt cik kāti, vai cik āķi drīkst būt vienam cilvēkam makšķerējot jūrā?
Paldies.
3.oktobris 2013, 21:34 | links
 
Sezdien us renģ jems!
3.oktobris 2013, 20:53 | links
 
Taisos sezdien braukt uz butem varetu kads pastastit us ka labak kert
3.oktobris 2013, 20:52 | links
 
sestdien taisos uz butem .kas notiek Mazirbe?
3.oktobris 2013, 17:32 | links
 
biju butēs jaunupe ziemeļaustrum vējš bet cope laba.Izmērs ideāls cope no 6 pēcpusdienā līdz 9.
cope praktiski tikai tad kad gaiš iemet un izvelk pa dupletiem.kopā 30 butes 7kg.Butes biezas!Nav nekādas plānās.
3.oktobris 2013, 17:10 | links
 
Vakarvakars-puse nakts 25gb.5kg.butes!Par ēsmu...pievienojos iepriekšējā rakstītāja ,,pulciņam":), zivs gaļa kabina iekšā garnelei!:)Es šoreiz dēļ reņģes neesamību bodēs,kurās biju, uz āķa spraudu svaigas skumbrijas strēmelītes...viss notiek...bute to atpazīst kā pārtikas produktu!:)Par cik iepriekš te tika pieminēts,ka loma izmērs un skaits var būt atkarīgs aš no tā,kas kājās uzvilkts,tad es esmu pat ļoti apmierināts,jo biju ,,krosenēs"!:)))
VVunea!!!
3.oktobris 2013, 15:17 | links
 
Vakar Miķeļbāka no 19:00-00:30 31 gab kolēģim 28 gab šī bija no tām retajām reizēm kad ķērās ļoti tālu no krasta. Bij arī tuvumā , bet salīdzinoši mazāk. Uz brēču izmērs izteikti lielāks un skaita ziņā brēča garnelei ielika iekšā.
3.oktobris 2013, 12:27 | links
 
Dalibas maksa 25ls -Komanda 2 cilveki
3.oktobris 2013, 11:07 | links
 
palasīju nolikumu un netiku skaidrībā:
3.1- festivāls - kas ir ar samaksu un dalību??
3.2- čempionats=sacensības- komandas -it kā skaidrs
4. - sacensību dalībnieki -skaidrs!!??

Pateicos!
3.oktobris 2013, 09:28 | links
 
Nu ja jau Dambo šitādu ielika, tad man arī būs jāpamēģina, vo.
Pagājušā nedēļa - ziemeļnieks pūš un pūš. Nopietni copes kolēģi aizbrauc pa dienu: 0.
Neko_darīt, atvaļinājums iraid, 7dienas pievakarē uz iecienīto vietu prom. ZR vējiš, sistēmas iet pa gaisu kopā ar zāli. Bet uz katru kātu ir pa butei. Nolemju turpināt. ZR pārtop Z un straume rimstās. Zāle sāk noplakt. Parādās dupleti. Pēc tam konsekventi dupleti. Pēc tam pat sāk palikt visnotaļ incanti. Līdz pusnaktij pilnīgi neatļautie 14 kg spannītī. Pirsdams_esldams lomu dabūju līdz auto:gadi_kā_nekā.
Nākošās dienas nogale (1diena tobiš). Nez no kurienes daudzi ir pēkšņi padzirdējuši, ka butīte uzēd nakc režīmā. Un šie arī grib braukt pamēģināt. Ko redzam? - slepenajā vietā ganās ne tikai MRK attālināti avatari, bet arī pilnīgākie ībļi (tā viņi tieši arī pateica - mii sz Tukmsa! Un arī rīki viņiem bija pieskaņoti viņu kompetences līmenim pret jūrju, vo). Nez kā viņi par grūti piebraucamām vietām uzzin? Nekas vairs nav slepens šai saulē.
It kā pēdējais vilnis, bangu pret sēkli triecot, kā ar neona reklāmu Vegasā norāda uz īsteno vietu... Bet nejem tā_kā gribētos, vo. Nu neko - bišku atraktora papildus uzpūtiens uz vienīgo pareizo ēsmu, vēl bišku distances koriģēšana un... un tad jau aiziet, vo.
Bet vējiš iegriežas no ZA. Ne velti man omiš no 45.g. pierēdzc bīj teics: mīļum - kas nāk no austrumiem, tas jebkurā gadienā izrādīsies sūc. Tā viš arī izrādās iraid pēcāk.
Es jau vēl it kā ar visādai ekstrēmai darbībajai gatavajiem SALMO heavy-duty fīderiem esmu procesā, bet personāži, kurus eMKa ir intervējis, pastaigājoties kopā ar mamutiem, sāk žēloties par jodizētas zāles klātbūtni viņu organismu tiešā tuvumā, vo.
A ko_darīt - jābrauc vien māā. Nožēlojami 9 kg. Nu pirmajam aukstajam kūpiņam šosezon 2 copes reižu kopsummā jau pietiks, vo.
Par izmantojamo ēsmu jau esmu neskaitāmas reizes rakstījis - nepūlieties prasīt pēc latīniskā nosaukuma. Kā to tā internacionālāk pateikt - garnele no pasaran?
Bet nu veiksmi Jumsim uz leju no V-pils!
3.oktobris 2013, 04:16 | links
 
No 18-23.30 divatā 8 kg. Saraiķos Jūra šodien devīga:)
3.oktobris 2013, 00:58 | links
 
Turpinam strādāt:-)
2.oktobris 2013, 23:21 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager