Makšķerēšana jūrā

Zinjojums no Liepajas!!!
Pulk.09:00-13:00 4 kati 12 butes,izmers švaks!!!!
No rita bija laba cope pec 11 ta ka ar nazi nogrieza!Cepejam gan uz raudu gan uz garnelem!!!Uz zivi labak!!!
Tas īsuma!!!
Atkal jagaida paris dienas un tad var braukt atkal!!!Bet saule man liekas vinjam nepatik!!!!
Tie kas brauc lai veicas!!!!
Lidz sakariem!!!!
2.oktobris 2013, 13:14 | links
 
straiker-iztiksim bez tvenet komentāriem:))) Daba patīk!!!
2.oktobris 2013, 11:17 | links
 
Ventspils, Cirpstene... no 20.00 līdz 00.02, zāles nebija, jūra gandrīz mierā. Sākumā sīkmaļi visādi tīrīja āķus, kaut kāda cope sākās ap pusnakti. Izmērs varēja būt labāks, tipiskās plaukstiņas nāca ar izņēmumiem butes izskatā. Distance tālā,kolēģim tuvākā cope švakāka.
2.oktobris 2013, 10:39 | links
 
:D:D:D snipens, es nedzeru, nepīpēju un neko nelietoju :D
Ceru, ka Tev ir laba humora izjūta, vnk baigi gribas to buti ;)`

janchuks, 1.oktobris 2013, 21:21


Protams ka tikai pazirgojos!:)
2.oktobris 2013, 08:52 | links
 
Haiduk.......Ja kāds taisās tuvākajā laikā uz Irbes rajonu doties butēs....labāk paliekat mājās!!! baigais goļaks + zāles daudz....jeb nu es nespēju atrast pareizo pieejo tai zivei šodien....

straikers, 1.oktobris 2013, 17:33

Bijām Mazirbē vakar, no 16 00 līdz 24 00, zāle maz, straume maza, butes pa gaismu nebija, kā palika tumš tā pavērās starp pirmo, otro sēkli, kolēģis nevarēja aizmest, rezultāts man 15 gb uz 2 kāti, kolēģim 2 gb uz 2 kāti, izmērs pārsteidza virs vidējā plaukstiņas dažas tikai.
2.oktobris 2013, 08:16 | links
 
To kirovecs. Pi Agenskalna tirgus ir veikals -Jūras copei.
1.oktobris 2013, 22:57 | links
 
paldies,bet biju 2 salmo veikalos un nekā tur nav!
labi,paldies,par ideju!

kirovets9000, 1.oktobris 2013, 21:13

Interesanti būtu uzzināt-kuros tad nebij???
1.oktobris 2013, 21:24 | links
 
:D:D:D snipens, es nedzeru, nepīpēju un neko nelietoju :D
Ceru, ka Tev ir laba humora izjūta, vnk baigi gribas to buti ;)`
1.oktobris 2013, 21:21 | links
 
paldies,bet biju 2 salmo veikalos un nekā tur nav!
labi,paldies,par ideju!
1.oktobris 2013, 21:13 | links
 
sveiki!
lūdzu palīdziet!
nezinu kur nopirkt sistemas ar pilkeriem mencu copei!iesakiet lūdzu kādu veikalu kur var nopirkt!?

kirovets9000, 1.oktobris 2013, 19:44

Tā nu galīgi nav problēma, jebkurā copes veikalā! Sistēmas es pērku leišos tirgū - uz pusi lētākas - 1.20-1.50Ls. Arī pilkeri tāpat - 1.50-3.00Ls no 80 līdz 200gr. Zivīgu pilkeri var uzbūvēt pats, ja ir nerūsējošā tērauda caurulīte 10-12mm diametrā. Sazāģē 10 - 15cm garos gabalos ar slīpiem galiem, pielej ar svinu, izurb galos caurumus gredzeniem un pilkeris gatavs. Var uzlīmēt dažādas krāsainās līmlentas. Veiksmi!
1.oktobris 2013, 20:44 | links
 
Kāds negrib mani brivdienās uz jūru paņemt? Es no jelgavas.
Gribas to buti kā narkotikas :d

p.s. par benzīnu, protams, sametīšu ;)

janchuks, 1.oktobris 2013, 20:12


Nu vecīt...ar Tevi tad jau apasno...salietosies un sāksi visādus pigorus ar butēm taisīt!:)))Ja nu galīgi sūdīgi paliekas...šodien (Pilsētas pasāžas) Maksimā redzēju butes!:)))
1.oktobris 2013, 20:32 | links
 
Kāds negrib mani brivdienās uz jūru paņemt? Es no jelgavas.
Gribas to buti kā narkotikas :d

p.s. par benzīnu, protams, sametīšu ;)
1.oktobris 2013, 20:12 | links
 
Kāds negrib mani brivdienās uz jūru paņemt? Es no jelgavas.
Gribas to buti kā narkotikas :d

p.s. par benzīnu, protams, sametīšu ;)
1.oktobris 2013, 20:12 | links
 
sveiki!
lūdzu palīdziet!
nezinu kur nopirkt sistemas ar pilkeriem mencu copei!iesakiet lūdzu kādu veikalu kur var nopirkt!?
1.oktobris 2013, 19:44 | links
 
Seedoo.......es skatos Tu tāds draudzīgs....laikam esi botāniķis/biologs....... :D :D :D
1.oktobris 2013, 19:16 | links
 
Haiduk.......
Ja kāds taisās tuvākajā laikā uz Irbes rajonu doties butēs....labāk paliekat mājās!!! baigais goļaks + zāles daudz....jeb nu es nespēju atrast pareizo pieejo tai zivei šodien....

straikers, 1.oktobris 2013, 17:33

Pie shada veeja virziena zaales pie Irbes vairaak vai mazaak bet buus-straume gar krastu iet V-pils virzienaa un nes zaali.Ja nav slinkums iesaku nomainiit dislokaaciju -zem Vpils.P.S.Vakar pie Liepaajas zales nebij,vejs un vilnis ideals,butes norma salasiita.Tiesa gan poda vaaki un bonusi netraapijaas.
1.oktobris 2013, 18:54 | links
 
straiker laikam otrs variants!!! Viss notiek, ar zālēm vajag sadzīvot!!! Ne asakas!
P.S. paejiet gar krastu, jo vietām zāli nes , citur krietni mazāk!
1.oktobris 2013, 18:27 | links
 
Pēc 'virpotāju'un foruma dalībnieku vēlmēm brauciens tiek pārcelts uz rītdienas agru rītu...:))
1.oktobris 2013, 17:39 | links
 
Haiduk.......
Ja kāds taisās tuvākajā laikā uz Irbes rajonu doties butēs....labāk paliekat mājās!!! baigais goļaks + zāles daudz....jeb nu es nespēju atrast pareizo pieejo tai zivei šodien....
1.oktobris 2013, 17:33 | links
 
Toni, es jau labprāt (sestdien atlaistās paskatīt, vai nav paaugušās), bet tā virpa, tā virpa nelaiž diemžēl... :((
1.oktobris 2013, 16:02 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager