Makšķerēšana jūrā

seezam juurkalnee. 7 kaati 1 bute stundaa. Laiks ideaaals, vilnis labs, zaalju nav. ¸¸¸pljacc, kameerir rakstiiju kaats gar zemi...zaales :(( nu viss veel prieksaa
28.septembris 2013, 15:35 | links
 
Ventspils mols.cope ir.zāles nav.tauta daudz.butei izmērs viduējs.reņģi ņem labāk
28.septembris 2013, 15:29 | links
 
andrel - sarauj, pagaidām ej pa pirmo vietu:)
28.septembris 2013, 15:24 | links
 
To bums: Neaizmirstiet tikai smiltis noskalot, kau gan kā kurā gadījumā, iespējams ar to var iekrist, bet ja smilts džinkstēs zobos, tad noteikti būs pārliecinoši, ka pa jūru ir bradāts:)))
28.septembris 2013, 15:23 | links
 
Maza atkāpe par ēsmām:ja nu galīgi butēm, vimbām utt. nekas neliekas gards, pamēģiniet ar tīkliņu sasmalstīt garneles, kas turpat piekrastē/zāļu kumšķos sastopamas itin daudz-izskats identisks ziemeļniecēm, tik mazākas.
28.septembris 2013, 14:50 | links
 
Aigar, visā procesā lielākā gudrība atrast kādu pie stūres:)

usis, 28.septembris 2013, 13:42

Vaitad ir varianti? :))
28.septembris 2013, 14:24 | links
 
Tiem kuriem garneles paliek pāri vedat droši mājās un uzbūvējat zupīti Sieva būs ļoti pārsteigta -vēl pasakiet ka garneles noķērāt paši :DD

Saldētas (iztīrītas) garneles ½ kg
Kātu selerijas 1 cers
Puravi 4 gab.
Vistasķekavas vistas sponsorētais sastāvdaļas buljons 2 litri
Saldais krējums 200 g
Spageti 50 g
Dilles 1 saišķis
Sāls pēc garšas

Pagatavošana:

1. Katlā uzvāra buljonu, ievieto sīki sagrieztas selerijas un puravus. Vāra uz mazas uguns 15 minūtes.
2. Pievieno salauzītus spageti un vāra 5 minūtes.
3. Pievieno neatsaldētas garneles, sasmalcinātas dilles un krējumu. Uzvāra un pavāra 2 minūtes. Noliek malā uz 10 minūtēm ievilkties.
Rezepte no portāla Receptes .lv
28.septembris 2013, 14:18 | links
 
3 reizes pirms sezōnas braukt 250km, lai pārliecinātos, ka sezōna vēl nav sākusies? Sorry, bet nu necik gudri tas nav. Man jūra vismaz reizes 10 tuvāk, bet bijis esmu tik vienu. Labāk jau pagaidīt un tikmēr kādu līdaku vai raudas ēsmai saķert :))

sragiagiaA, 28.septembris 2013, 13:21


Tu nedaudz pārprati un Es nekorekti ierakstīju - 3 esmu bijis kopā savā mūžā. ;) t.i. - 2 pagājušosezon un vienu vakar. :)))
28.septembris 2013, 14:02 | links
 
Aigar, visā procesā lielākā gudrība atrast kādu pie stūres:)
28.septembris 2013, 13:42 | links
 
3 reizes pirms sezōnas braukt 250km, lai pārliecinātos, ka sezōna vēl nav sākusies? Sorry, bet nu necik gudri tas nav. Man jūra vismaz reizes 10 tuvāk, bet bijis esmu tik vienu. Labāk jau pagaidīt un tikmēr kādu līdaku vai raudas ēsmai saķert :))
28.septembris 2013, 13:21 | links
 
Pūtiens ne tik traks, bet vilnis bija baigs visu laiku, līņāja arī.
ap 21.30 nospļāvāmies un braucām mājās.

Doma viena - vienu reizi vismaz Es vēl aizbraukšu (kopā 3 esmu bijis un visas ne tās veiksmīgākās), ja ne tad, tad tas nav priekš manis, ņemot vērā ka jābrauc ~250km vienā virzienā.

Nākamajam piegājienam noteikti pagaidīšu vismaz 2-3 nedēļas, lai izpurina zāles utt., lai tas bušu laiks tā kārtīgi sākas, cik nu man saprašana.
Braukšu noteikti, lai varētu sākt ap 17-18 vakarā un ja vakars sūdīgs palikt uz rīta cēlienu.
Ar pavisam minimāli labāku inventāru, jo pagaidām neuzskatu, ka ir vērts ieguldīt. Pirmo reizi ķērām ar kātiem kādi nu bija un uz četriem kādas 20 gab. dabūjām, tad spriežu, ka sākumā var copēt ar to kas nu ir. Protams tikai, atbilstošas auklas utt.

Sekošu līdzi kas te notiek un pēc tām 2-3 nedēļām mēģināšu vēlreiz.
Ne asakas! :)
28.septembris 2013, 13:08 | links
 
Kā saka - nepamēģinās - neuzzinās!Laižam!
28.septembris 2013, 13:05 | links
 
Slikta pieredze arī ir pieredze un no kļūdām mācās.
Viela pārdomām - jeb rezumē par vakardienu.
Sākām agri, ap diviem, no Stāvkrasta kādu kilometru uz Liepājas pusi aiz tāda kā "raga". Zāļu nebija vispār, svinus krastā nenesa, bet butes ar nebija un vislaik zacepi. Līdz kādiem 18:00 vakarā uz trijiem norautas 5 sistēmas un man pamanījās arī pārlūzt kāts, tests gan atbilda, bet ne jūras un pavecs, kas mīkstina apstākļus. Pa to laiku vienu buti biju dabūjis (ap kādiem 17:00), kas deva cerību stariņu, bet tas arī viss. Kad knapi biju dabūjis ārā vēl kādu sistēmu teicu, ka jābrauc citur. Fiksi piebraucām pie tā paša stāvkrasta. Saliku pa kabātām visu nepieciešamo - rezervītei sistēma, 3 dažādi svini, lukturītis un garneles, paņēmu vienu kātu, vienu trubu un ar domu staigāt pa krastu un meklēt - pastrādāt. Bet pie stāvkrasta svinus nesa ārā pa 5min, zāles, ka tupi un turies. Novazājos tur, bet viss viens, pa starpai vienu plaukstiņu dabūju. Bija pienākuši citi copmaņi, bet šiem tas pats, teica tik, ka vakar esot ķēries ar visām zālēm.
Tad nu dzināmies atpakaļ tos 250km.
Ir ko padomāt.
28.septembris 2013, 12:59 | links
 
Sezu Luznaa. Zales nedaudz, bute viena 3 stundas. Sakums bija Lielirbee, zaales, nav iespejsms. Pec info ari uz Kolkas pusi, Jaunciems, Maxirbe, Vaide visur zales. Luznaa var copeet. Nupat izvilku otro izmers labs.
28.septembris 2013, 10:56 | links
 
vakar vakarā no z mola līdz 23.30,man pašvaki,tik kādas 6,bet kolēģim blakus gāja jautrāk kādas 15 butes un 1 menčuks....biki zāle ķērās uz āķiem,bet īpaši netraucēja....ap 22 uz mola arī inspektorus satiku:)
28.septembris 2013, 10:09 | links
 
mini, arī pirmais un pēdējais ledus ir bīstams, un vēl dzīvē tūkstoš lietu! Neredzu nekā bīstama bradājt pa jūru kur krupim līdz ceļiem! Bīstamāk ir pārgurušam no bezmiega braukt mājup pie stūres -atbildība *līdzi paņemtie! Protams ja esi kunga prātā un dērzeņa izskatā- labāk pie jūras vispār nelīst!
28.septembris 2013, 09:59 | links
 
kas ap ovišiem tu arī arī zāle?
28.septembris 2013, 08:39 | links
 
Tikko no Irbes uz 6kātiem,3 butes,straume,zāle.Secinājumus izdariet paši....
28.septembris 2013, 02:45 | links
 
cope ar zalēm tā nav cope!!
28.septembris 2013, 00:34 | links
 
esam aiz mazirbes bet pirms kolkas :)...zales vnk vajprata uznaca ka vejs nomainijas - esam panemusi pauzi uz kadu laicinu jo apnika pa pusstundai zali tirit kamer makskere udeni tikai 5 min...
28.septembris 2013, 00:11 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager