Makšķerēšana jūrā

Čau! Kā ir ar butēm? Kāds mēģināja ķert? Ir vērts šancēt brīvdienās?

Supermakaka, 13.maijs 2021, 22:09


Lieciet butēm mieru līdz rudenim! Viņas tagad ir kompaktdisku biezumā.
14.maijs 2021, 12:14 | links
 
Pravietis [13.05.21]: juliuss [Vakar]: Kā uzrakstīji, tā izlasīju. Neiespringsti.Tā uz futlāra raksta Ķīna. Savukārt, es komenta tekstā melns uz balta rakstu ".. ar testu no 120-210 gr.....", bet Tu jau vienmēr Guru. Ja netici ieej Salmo mājaslapā. Nevienu neesmu maldinājis. Beidz dauzīties.....
Malacis pravieti. Kārtējo reizi apliecini savu statusu! (:
14.maijs 2021, 10:22 | links
 
ko tu darīsi ar tām šobrīd plānajām zivīm?
13.maijs 2021, 22:20 | links
 
Čau! Kā ir ar butēm? Kāds mēģināja ķert? Ir vērts šancēt brīvdienās?
13.maijs 2021, 22:09 | links
 
Pravietis [13.05.21]: juliuss [15:29]: Kā uzrakstīji, tā izlasīju. Neiespringsti.Tā uz futlāra raksta Ķīna. Savukārt, es komenta tekstā melns uz balta rakstu ".. ar testu no 120-210 gr.....", bet Tu jau vienmēr Guru. Ja netici ieej Salmo mājaslapā. Nevienu neesmu maldinājis. Beidz dauzīties.....
Vecais, tev tiešām asums jāpieregulē brillēm. Tev uz futlāra rakstīts,- Distance Extra Heavy 210. Un attiecīgi tests. 120-210. 270 blakus pat nestāv, un Salmo mājaslapā vēl jo vairāk tāda neeksistē. Tā kā, droši vari atvainoties tiem, kam mēslus uzgāzi.
13.maijs 2021, 16:39 | links
 
Večuks nu pat vēl vienu izcēla,tas nozīmē,tiešām viņas ir klāt.Un ir aktīvas.Viņš uz pludu un garneli.
13.maijs 2021, 15:58 | links
 
Ā.... 270 tur var kāds arī saskatīt.
13.maijs 2021, 15:58 | links
 
juliuss [13.05.21]: Kā uzrakstīji, tā izlasīju. Neiespringsti.

Tā uz futlāra raksta Ķīna. Savukārt, es komenta tekstā melns uz balta rakstu ".. ar testu no 120-210 gr.....", bet Tu jau vienmēr Guru. Ja netici ieej Salmo mājaslapā. Nevienu neesmu maldinājis. Beidz dauzīties.....
13.maijs 2021, 15:47 | links
 

Patreiz sēžu kāpās un skatos kas notiek Liepājā uz Ziemeļu molu.Teikšu tā,tuvākais večuks,kurš sēž pret jūru izvilka vēja zivi,redzēju ka vēl vienu līdz molim pievilka,norāvās.Bet viņš tur ņemās,copes ir.Un bullīšu mīluļi arī ir vairāki.
13.maijs 2021, 15:37 | links
 
Kā uzrakstīji, tā izlasīju. Neiespringsti.
13.maijs 2021, 15:29 | links
 
Lasi pareizi 210 nevis 270. Ko knābj speciālist... , katalogā pat tāda nav. Nesaspringsti..
13.maijs 2021, 14:04 | links
 
Tālmetieniem; 270; jūras fīderis; ar jaudas rezervi?! Sviests, Pravieti.
13.maijs 2021, 12:57 | links
 
Pravietis [7m]: daddy_j [8:56]: Rezervīti vajag, lai var mest ar piepūstiem vaigiem...

Pravietis, 12.maijs 2021, 13:53

Kāpēc jāmet piepūstiem vaigiem?? :) Personiski man tāl-tālajās distancēs ir ķēries varbūt 1 reizē no 10, savukārt tuv-tuvajās (10m no krast), katrā trešajā :)Pilnībā piekrītu par attālumu! No 10x varbūt divreiz ir mega tālā distance, bet pārējās reizes bute ir pie paša krasta! 5-20m un to daaaaudzi nesaprot un met tik piepūstiem vaigiem vai pat ar ieskrējienu :D

edzuss2, 13.maijs 2021, 11:16
Jā, Edžiņ tavuprāt, braucu regulāri mājās ar tukšiem spaiņiem un kilogramīgie menčuki man paši skalojas ārā jūras krastā. Viss jau būtu saprotami..., ja nebūtu manas foto atskaites pēc copēm. :). Katram sava sapratne un vajadzība pēc konkrētās zivs un tās izmēra. Vietu, paņēmienus un pričandālus katrs izvēlas savus. Vari uzskatīt, ka izvēlos tos nepareizākos, bet līdz šim pats nejūtos vīlies rezultātos. Es runāju par copes piederumiem, kas pēc mana ieskata var palīdzēt sasniegt tomēr vēl labākus rezultātus. :). Lazdu kātam copē jūrā neuzticos un uz regulārajiem un absolūtajiem panākumiem 10 m attālumu no krasta neceru, vismaz menca un spožais, šādā attālumā nav gadījies. Nerunāju par copi uz mola. Lai katrs copē pēc saviem ieskatiem un visiem veicas. Būsim lietišķāki savos apgalvojumos. Atvaino, ja mana reklāma Tev šķita par apgrūtinājumu un radīja izbrīnu. Bet ievietoju to jūras sadaļā tādēļ, ka uzskatīju par specifisku copei jūrā :).Beidz taču ņīdēt vienreiz. Atkal pagriez visu tā, ka Tavu maigo dvēselīti kāds aizskar (:

Bet Tavs teksts par copes bildēm man patika. Ļoti patīk Tavas copes bildes Pravieti!

Abavnieks, 13.maijs 2021, 12:14

Da nu, ko Tu saki....:(, es ieliku reklāmu fīderim, kuru pats nopirku, un kura ražotājfirmu uzskatu par pārbaudītu vērtību. Teksta būtība bija atzinības izpaušana darba rīkam, nevis paštīksmināšanās, bet seko piekasīšanās (задираловка) ar manās copes paņēmienu (maigi izsakoties) noliegšanu. Izlasi vēlreiz pirms komentē.
13.maijs 2021, 12:40 | links
 
Pravietis [13.05.21]: daddy_j [8:56]: Rezervīti vajag, lai var mest ar piepūstiem vaigiem...

Pravietis, 12.maijs 2021, 13:53

Kāpēc jāmet piepūstiem vaigiem?? :) Personiski man tāl-tālajās distancēs ir ķēries varbūt 1 reizē no 10, savukārt tuv-tuvajās (10m no krast), katrā trešajā :)Pilnībā piekrītu par attālumu! No 10x varbūt divreiz ir mega tālā distance, bet pārējās reizes bute ir pie paša krasta! 5-20m un to daaaaudzi nesaprot un met tik piepūstiem vaigiem vai pat ar ieskrējienu :D

edzuss2, 13.maijs 2021, 11:16
Jā, Edžiņ tavuprāt, braucu regulāri mājās ar tukšiem spaiņiem un kilogramīgie menčuki man paši skalojas ārā jūras krastā. Viss jau būtu saprotami..., ja nebūtu manas foto atskaites pēc copēm. :). Katram sava sapratne un vajadzība pēc konkrētās zivs un tās izmēra. Vietu, paņēmienus un pričandālus katrs izvēlas savus. Vari uzskatīt, ka izvēlos tos nepareizākos, bet līdz šim pats nejūtos vīlies rezultātos. Es runāju par copes piederumiem, kas pēc mana ieskata var palīdzēt sasniegt tomēr vēl labākus rezultātus. :). Lazdu kātam copē jūrā neuzticos un uz regulārajiem un absolūtajiem panākumiem 10 m attālumu no krasta neceru, vismaz menca un spožais, šādā attālumā nav gadījies. Nerunāju par copi uz mola. Lai katrs copē pēc saviem ieskatiem un visiem veicas. Būsim lietišķāki savos apgalvojumos. Atvaino, ja mana reklāma Tev šķita par apgrūtinājumu un radīja izbrīnu. Bet ievietoju to jūras sadaļā tādēļ, ka uzskatīju par specifisku copei jūrā :).
Beidz taču ņīdēt vienreiz. Atkal pagriez visu tā, ka Tavu maigo dvēselīti kāds aizskar (:

Bet Tavs teksts par copes bildēm man patika. Ļoti patīk Tavas copes bildes Pravieti!
13.maijs 2021, 12:14 | links
 
daddy_j [8:56]: Rezervīti vajag, lai var mest ar piepūstiem vaigiem...

Pravietis, 12.maijs 2021, 13:53

Kāpēc jāmet piepūstiem vaigiem?? :) Personiski man tāl-tālajās distancēs ir ķēries varbūt 1 reizē no 10, savukārt tuv-tuvajās (10m no krast), katrā trešajā :)Pilnībā piekrītu par attālumu! No 10x varbūt divreiz ir mega tālā distance, bet pārējās reizes bute ir pie paša krasta! 5-20m un to daaaaudzi nesaprot un met tik piepūstiem vaigiem vai pat ar ieskrējienu :D

edzuss2, 13.maijs 2021, 11:16

Jā, Edžiņ tavuprāt, braucu regulāri mājās ar tukšiem spaiņiem un kilogramīgie menčuki man paši skalojas ārā jūras krastā. Viss jau būtu saprotami..., ja nebūtu manas foto atskaites pēc copēm. :). Katram sava sapratne un vajadzība pēc konkrētās zivs un tās izmēra. Vietu, paņēmienus un pričandālus katrs izvēlas savus. Vari uzskatīt, ka izvēlos tos nepareizākos, bet līdz šim pats nejūtos vīlies rezultātos. Es runāju par copes piederumiem, kas pēc mana ieskata var palīdzēt sasniegt tomēr vēl labākus rezultātus. :). Lazdu kātam copē jūrā neuzticos un uz regulārajiem un absolūtajiem panākumiem 10 m attālumu no krasta neceru, vismaz menca un spožais, šādā attālumā nav gadījies. Nerunāju par copi uz mola. Lai katrs copē pēc saviem ieskatiem un visiem veicas. Būsim lietišķāki savos apgalvojumos. Atvaino, ja mana reklāma Tev šķita par apgrūtinājumu un radīja izbrīnu. Bet ievietoju to jūras sadaļā tādēļ, ka uzskatīju par specifisku copei jūrā :).
13.maijs 2021, 12:11 | links
 
...vai bradā pa butēm, ka tik tālāk varētu aizmest... :D
13.maijs 2021, 11:20 | links
 
daddy_j [13.05.21]: Rezervīti vajag, lai var mest ar piepūstiem vaigiem...

Pravietis, 12.maijs 2021, 13:53

Kāpēc jāmet piepūstiem vaigiem?? :) Personiski man tāl-tālajās distancēs ir ķēries varbūt 1 reizē no 10, savukārt tuv-tuvajās (10m no krast), katrā trešajā :)
Pilnībā piekrītu par attālumu! No 10x varbūt divreiz ir mega tālā distance, bet pārējās reizes bute ir pie paša krasta! 5-20m un to daaaaudzi nesaprot un met tik piepūstiem vaigiem vai pat ar ieskrējienu :D
13.maijs 2021, 11:16 | links
 
Kā iepūtīs siltāku ūdeni, tā būs. Tak jāmauc tik brīvdienās. Liepāja tak ir makškernieku meka. Nebūs vējenes ir iespēja 101 veidā un vietā tur copēt. Starp citu, bullīši jau ir.
13.maijs 2021, 10:45 | links
 
Rezervīti vajag, lai var mest ar piepūstiem vaigiem...

Pravietis, 12.maijs 2021, 13:53


Kāpēc jāmet piepūstiem vaigiem?? :) Personiski man tāl-tālajās distancēs ir ķēries varbūt 1 reizē no 10, savukārt tuv-tuvajās (10m no krast), katrā trešajā :)
13.maijs 2021, 08:56 | links
 
renges liepajas mola copejas ?
13.maijs 2021, 01:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager