Makšķerēšana jūrā

marine.meteo sola siltāku ūdeni pie krasta brīvdienās.
12.maijs 2021, 13:56 | links
 
Makšķerniekiem jūrā iesaku jaunās sērijas firmas Feeder Concept "Distance extra heavy 270 ar testu 120-210 gr. jūras fīderi. Salmo veikalos maksā Eur 135.00. Jūras fīdetis ar testu līdz 180 gr. rokās liekas patīkamāks, bet pie lielām slodzēm, jo praktizēju tālmetienus, škiet nedaudz par vārgu. Rezervīti vajag, lai var mest ar piepūstiem vaigiem...Varbūt kļūdos, jo iepriekšējais šīs pašas firmas un Grabovska raidījumos izreklamētais parastais fīderis ar testu 150 gr., garums 4.20 m kalpo jau trešo sezonu godam, tiesa svina laiviņu smagāku par 140 gr. virsū neliku un iemetienu veicu ar lielu uzmanību un pietāti. Vienīgā problēma, ja jūrā bija zāles, tad sistēma pusratā bija jāvelk ārā ar rokām, tādēļ uz jūru ņēmu līdzi kā rezerves kātu. Šim jūras fīderim visi riņķi, t.sk. spicītē ir ar lielāku diametru. Pirmais riņķis uztādīts leņķī pret savērpšanos, kas arī vērtējami pozitīvi.
12.maijs 2021, 13:53 | links
 
Es skatos ūdens līmeni LV upēs,sadaļā hidroloģija,operatīvā informācija.Tur ir līmeņi un t*,kā jūrā,tā iekšējos ūdeņos.Uz šo brīdi Kolkā 9,9*.Pāvilostas tai kartē nav,Liepāja un Ventspils ir.
12.maijs 2021, 11:40 | links
 
Ziemeļu
11.maijs 2021, 22:39 | links
 
no kura mola bija vējenes ja nav noslēpums?
11.maijs 2021, 21:47 | links
 
Ir jau ir pirmās no 5 copēm ,4 dabūju
pirmo ķerot grunduļus pie paša mola,pārējās uz pludiņu.
11.maijs 2021, 19:44 | links
 
Tas, ka ābeles zied, ir tikai viens aspekts. Svarīga ir ūdens temperatūra piekrastes zonā, bet to, ar pašreizējiem vejiem sola ledainu. Jau rakstīju, ka 1x šitā riktīgi aplauzos. Aizbraucu, a Pāvilostā ūdens tp +6gr. Un ne vienu vējeni nedabūju, lai gan tas bija sezonas pašā pīķī!
11.maijs 2021, 15:38 | links
 
Drīz jau drīz. Kaļiņingradas forumā jau ir pirmās bildes.
11.maijs 2021, 13:12 | links
 
Pie kādām temperatūrām vējenes pienāk pie krasta? Sola vēl rīt siltu dienu un tad atkal vēsu.

podins55, 11.maijs 2021, 10:14


pie tām, kad ābeles zied... vēro!
11.maijs 2021, 12:30 | links
 
Pie kādām temperatūrām vējenes pienāk pie krasta? Sola vēl rīt siltu dienu un tad atkal vēsu.
11.maijs 2021, 10:14 | links
 
Janist.12 [11.05.21]: Sveiki copmaņi!
Kādas ziņas no vējenēm? Rīgā Ievas sāk ziedēt, tad jau drīz sāksies.
Vakar vēl nebija no ziemelīša
11.maijs 2021, 08:04 | links
 
Sveiki copmaņi!
Kādas ziņas no vējenēm? Rīgā Ievas sāk ziedēt, tad jau drīz sāksies.
11.maijs 2021, 08:03 | links
 
JANKA87 [09.05.21]: edzuss2 [12:51]: JANKA87 [55m]: Šodien labi ķērās reņģes rietuma molā. Bet laivā palika ļoti sūdīgi un braucām uz krastu atpakaļ. + vēl izglābu cilvēkam dzīvību :DKāds no mola bija iešļūcis iekšā?Nē, no laivas. Es biju šokā par apkārtējiem, mēs ar kolēģi bijām 3 laivas tālāk un tie, kas tuvāk bija, izlikās, ka neko neredz un turpina ļurināt savas makšķeres. Mēs uzreiz rīkojamies, es ielecu slīkstošā kunga laivā, šis turējās pie borta. Un es atspiedos pret bortu un ievilku resno iekšā. Galīgi slapjš līdz kaklam, noslīka makšķere un aizbrauca prom. Krievam 9 maijs ilgi paliks atmiņā :D
Tādi džeki ir Latvijas lepnums!cepuri nost!
9.maijs 2021, 22:01 | links
 
man cilvēks strādā viesnīcā.teica,ka viens šitāds atvests no Ziemeļu mola grunduļu copes.uz kājām uzstutēt nav bijis iespējams.atcerējies pirmscivilizācijas laikus un pārvietojies uz visām četrām.
9.maijs 2021, 20:11 | links
 
Es biju šokā par apkārtējiem, mēs ar kolēģi bijām 3 laivas tālāk un tie, kas tuvāk bija, izlikās, ka neko neredz un turpina ļurināt savas makšķeres.

1) tie krāni (kas izlikās neko neredzam)-diez vai zin ka ir kriminālpants par neko nedarīšanu šādā situācijā 2) diez vai vispār ko jēdz no glābšanas uz ūdens 3) riktīgi urlas kas neko nedarīja lai glābtu cilvēku(un nav starpība kas par tautību)!!! Tev vecīt-visu cieņu un cepuri nost!!!
9.maijs 2021, 17:57 | links
 
JANKA87 [09.05.21]: edzuss2 [12:51]: JANKA87 [55m]: Šodien labi ķērās reņģes rietuma molā. Bet laivā palika ļoti sūdīgi un braucām uz krastu atpakaļ. + vēl izglābu cilvēkam dzīvību :DKāds no mola bija iešļūcis iekšā?Nē, no laivas. Es biju šokā par apkārtējiem, mēs ar kolēģi bijām 3 laivas tālāk un tie, kas tuvāk bija, izlikās, ka neko neredz un turpina ļurināt savas makšķeres. Mēs uzreiz rīkojamies, es ielecu slīkstošā kunga laivā, šis turējās pie borta. Un es atspiedos pret bortu un ievilku resno iekšā. Galīgi slapjš līdz kaklam, noslīka makšķere un aizbrauca prom. Krievam 9 maijs ilgi paliks atmiņā :D
visu cieńu
9.maijs 2021, 17:46 | links
 
edzuss2 [09.05.21]: JANKA87 [55m]: Šodien labi ķērās reņģes rietuma molā. Bet laivā palika ļoti sūdīgi un braucām uz krastu atpakaļ. + vēl izglābu cilvēkam dzīvību :DKāds no mola bija iešļūcis iekšā?
Nē, no laivas. Es biju šokā par apkārtējiem, mēs ar kolēģi bijām 3 laivas tālāk un tie, kas tuvāk bija, izlikās, ka neko neredz un turpina ļurināt savas makšķeres. Mēs uzreiz rīkojamies, es ielecu slīkstošā kunga laivā, šis turējās pie borta. Un es atspiedos pret bortu un ievilku resno iekšā. Galīgi slapjš līdz kaklam, noslīka makšķere un aizbrauca prom. Krievam 9 maijs ilgi paliks atmiņā :D
9.maijs 2021, 13:49 | links
 
JANKA87 [09.05.21]: Šodien labi ķērās reņģes rietuma molā. Bet laivā palika ļoti sūdīgi un braucām uz krastu atpakaļ. + vēl izglābu cilvēkam dzīvību :D
Kāds no mola bija iešļūcis iekšā?
9.maijs 2021, 12:51 | links
 
Šodien labi ķērās reņģes rietuma molā. Bet laivā palika ļoti sūdīgi un braucām uz krastu atpakaļ. + vēl izglābu cilvēkam dzīvību :D
9.maijs 2021, 12:50 | links
 
edzuss2 [09.05.21]: user1962 [Vakar]: nelietotaajs [Vakar]: user1962 [6:16]: Tiešām jāpagaidaJā! Maziņi vēl. Jāpagaida lai paaugās. :)
Labs! Liepājas ziemelīts?Ķērās arī lielāki. Šis bija pirmais tripletsUz ko ķēri? Ar doma drīzumā braukt.
Vārītā garnele
9.maijs 2021, 10:59 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager