Makšķerēšana jūrā

Šodien Lūžņā no 14-19 uz diviem padsmit dažāda izmēra butes. Tīģerene. Vakariņu tiesa sanāca.
20.decembris 2020, 22:41 | links
 
Rādītājs aptuveni divarpus reizes zemāks par man zināmo vidējo statistisko šobrīd Lieljūras piekrastē. Bet Kolkā aptuveni tā arī jābūt šajā laikā.
20.decembris 2020, 20:33 | links
 
Pēc 3 nedēļu pārtraukuma biju ragā.8 gab noķēru.6 no tām ēdamas.
20.decembris 2020, 20:22 | links
 
balozi777 [20.12.20]: Labdien. Makšķerēšana jūrā sadaļā diskusija kādu laiku norimusi. Rodas pārdomas, vai sezona beigusies, vai bute iznārstojusi un plāna, (gastranomiski nepievilcīga). Varbūt kāds bijis mēģināt, varbūt tagad ir, un var pačukstēt par stāvokli pie jūras, un rezultātiem.
Veiksmi copē
Laikam jau neviens neatsaitīsies, ka žors nav, bet pa kādai jau dabūn.
Jūras krastā tautas pietiekoši, bet neviens neatrakstās.
20.decembris 2020, 10:35 | links
 
Būtībā neviens neko nav atcēlis vai beidzis, tikai vairāk jāmeklē.
Tagad plānās varētu būt slimās.
20.decembris 2020, 10:34 | links
 
Labdien. Makšķerēšana jūrā sadaļā diskusija kādu laiku norimusi. Rodas pārdomas, vai sezona beigusies, vai bute iznārstojusi un plāna, (gastranomiski nepievilcīga). Varbūt kāds bijis mēģināt, varbūt tagad ir, un var pačukstēt par stāvokli pie jūras, un rezultātiem.
Veiksmi copē
20.decembris 2020, 09:09 | links
 
Bijām 5dien vecajā, labajā Pāvilostā,no mola. Man 31gab.nu taaadas ņemamas, miljons lapiņu, nu galīgi smalkas. Kolēģim mazliet sliktāk. Arī tās kuras paņēmu, plānas. Iznarstojusas jau visas gandrīz. Vai pēc nārsta atkal uzbarosies un kļūs biezākas, nez,eksperti var dalīties ar saviem novērojumiem. Kopumā izskatās, ka sezona, vismaz man ir beigusies.... Diemžēl
14.decembris 2020, 18:54 | links
 
Artx [13:28]: Vakar divas paziņu kompānijas posmā starp Užavu un Liepāju, Copes laiks dažāds, ēsmas daudz un dažādas, mājās pārveda no 3.7kg - 5.0kg katrs. Gaismā stipri sliktāk. Eksemplāri labi.

Pravietis, 13.decembris 2020, 10:34


Tu vēl būtu uzrakstījis visu krasta joslu. 117 km distance ir no Užavas līdz Liepājai. Jēga kāda? Lai nedomā ka Daugavpilī ķertas?

Artx, 14.decembris 2020, 12:40
Ļoti, daudzi nenorāda savas "izsāpētās" vietas un publiski par to pasaka, lai tur neradītu kolhozu. Un tas ir normāli. Un kuru gan var interesēt konkrētā vieta, ja spanis trijās stundās nav pielasīts. :). Mani interesē vidējais statistiskais un tendences. Konkrētā gadījumā es ar paziņām kopā nebiju, tādēļ pat , ja Tevi tas interesētu pateikt nevaru. Nepainteresējos. Zini teicienu,... "ko zin divi, to zin visa Berlīne" :). Nekā personīga.

Pravietis, 14.decembris 2020, 13:14


Tas skaidrs, vienkārši šī atskaite vairāk velk uz to,- ja nav ko pateikt, nesaki.

Man iesēdētās vietas galīgi neinteresē, bet arī nesaprotu jēgu rakstīt atskaitē lokācijas vietu tādu, kas aptver teju vai visu rietumkurzemes juras zonu.Nāc biežāk, varēšu ar tevi tad atļauju saskaņot..... :), :). Rakstu par to. ko zinu un esmu pārliecināts, ka nav blefs. Nepatīk, laid gar ausīm un necel traci. Tādu " pareizo" te pietiek.

Pravietis, 14.decembris 2020, 16:18



Nu kā teiksi, atsūti nākamreiz privāti vēstuli, izlabošu drukas kļūdas taviem rakstiem un saskaņosim :)
14.decembris 2020, 16:46 | links
 
Artx [14.12.20]: Vakar divas paziņu kompānijas posmā starp Užavu un Liepāju, Copes laiks dažāds, ēsmas daudz un dažādas, mājās pārveda no 3.7kg - 5.0kg katrs. Gaismā stipri sliktāk. Eksemplāri labi.

Pravietis, 13.decembris 2020, 10:34


Tu vēl būtu uzrakstījis visu krasta joslu. 117 km distance ir no Užavas līdz Liepājai. Jēga kāda? Lai nedomā ka Daugavpilī ķertas?

Artx, 14.decembris 2020, 12:40
Ļoti, daudzi nenorāda savas "izsāpētās" vietas un publiski par to pasaka, lai tur neradītu kolhozu. Un tas ir normāli. Un kuru gan var interesēt konkrētā vieta, ja spanis trijās stundās nav pielasīts. :). Mani interesē vidējais statistiskais un tendences. Konkrētā gadījumā es ar paziņām kopā nebiju, tādēļ pat , ja Tevi tas interesētu pateikt nevaru. Nepainteresējos. Zini teicienu,... "ko zin divi, to zin visa Berlīne" :). Nekā personīga.

Pravietis, 14.decembris 2020, 13:14


Tas skaidrs, vienkārši šī atskaite vairāk velk uz to,- ja nav ko pateikt, nesaki.

Man iesēdētās vietas galīgi neinteresē, bet arī nesaprotu jēgu rakstīt atskaitē lokācijas vietu tādu, kas aptver teju vai visu rietumkurzemes juras zonu.
Nāc biežāk, varēšu ar tevi tad atļauju saskaņot..... :), :). Rakstu par to. ko zinu un esmu pārliecināts, ka nav blefs. Nepatīk, laid gar ausīm un necel traci. Tādu " pareizo" te pietiek.
14.decembris 2020, 16:18 | links
 
Biju agri no rīta zem Užavas sestdien. Vairāki kg zivis, 24 gab. Laikam labāk reņģe garšoja.
14.decembris 2020, 15:42 | links
 
Artx [13:28]: Vakar divas paziņu kompānijas posmā starp Užavu un Liepāju, Copes laiks dažāds, ēsmas daudz un dažādas, mājās pārveda no 3.7kg - 5.0kg katrs. Gaismā stipri sliktāk. Eksemplāri labi.

Pravietis, 13.decembris 2020, 10:34


Tu vēl būtu uzrakstījis visu krasta joslu. 117 km distance ir no Užavas līdz Liepājai. Jēga kāda? Lai nedomā ka Daugavpilī ķertas?

Artx, 14.decembris 2020, 12:40
Ļoti, daudzi nenorāda savas "izsāpētās" vietas un publiski par to pasaka, lai tur neradītu kolhozu. Un tas ir normāli. Un kuru gan var interesēt konkrētā vieta, ja spanis trijās stundās nav pielasīts. :). Mani interesē vidējais statistiskais un tendences. Konkrētā gadījumā es ar paziņām kopā nebiju, tādēļ pat , ja Tevi tas interesētu pateikt nevaru. Nepainteresējos. Zini teicienu,... "ko zin divi, to zin visa Berlīne" :). Nekā personīga.

Pravietis, 14.decembris 2020, 13:14


Tas skaidrs, vienkārši šī atskaite vairāk velk uz to,- ja nav ko pateikt, nesaki.

Man iesēdētās vietas galīgi neinteresē, bet arī nesaprotu jēgu rakstīt atskaitē lokācijas vietu tādu, kas aptver teju vai visu rietumkurzemes juras zonu.Viens no tiem biju es, Ziemupe, 5h 5kg. Man gan tas neliekas nekas slikts, ja cilvēks no vairākiem avotiem ieliek īsu, globālu konspektu par to kāda situācija ir pie jūras.

Roberts89, 14.decembris 2020, 14:45



Viss ok Robert. Šeit piekasījos tieši lokācijai Užava- Liepāja. Par lomu nemācēšu spriest, labs vai slikts. Sausā vismaz nepaliki.
14.decembris 2020, 14:48 | links
 
Artx [14.12.20]: Vakar divas paziņu kompānijas posmā starp Užavu un Liepāju, Copes laiks dažāds, ēsmas daudz un dažādas, mājās pārveda no 3.7kg - 5.0kg katrs. Gaismā stipri sliktāk. Eksemplāri labi.

Pravietis, 13.decembris 2020, 10:34


Tu vēl būtu uzrakstījis visu krasta joslu. 117 km distance ir no Užavas līdz Liepājai. Jēga kāda? Lai nedomā ka Daugavpilī ķertas?

Artx, 14.decembris 2020, 12:40
Ļoti, daudzi nenorāda savas "izsāpētās" vietas un publiski par to pasaka, lai tur neradītu kolhozu. Un tas ir normāli. Un kuru gan var interesēt konkrētā vieta, ja spanis trijās stundās nav pielasīts. :). Mani interesē vidējais statistiskais un tendences. Konkrētā gadījumā es ar paziņām kopā nebiju, tādēļ pat , ja Tevi tas interesētu pateikt nevaru. Nepainteresējos. Zini teicienu,... "ko zin divi, to zin visa Berlīne" :). Nekā personīga.

Pravietis, 14.decembris 2020, 13:14


Tas skaidrs, vienkārši šī atskaite vairāk velk uz to,- ja nav ko pateikt, nesaki.

Man iesēdētās vietas galīgi neinteresē, bet arī nesaprotu jēgu rakstīt atskaitē lokācijas vietu tādu, kas aptver teju vai visu rietumkurzemes juras zonu.
Viens no tiem biju es, Ziemupe, 5h 5kg. Man gan tas neliekas nekas slikts, ja cilvēks no vairākiem avotiem ieliek īsu, globālu konspektu par to kāda situācija ir pie jūras.
14.decembris 2020, 14:45 | links
 
Vakar divas paziņu kompānijas posmā starp Užavu un Liepāju, Copes laiks dažāds, ēsmas daudz un dažādas, mājās pārveda no 3.7kg - 5.0kg katrs. Gaismā stipri sliktāk. Eksemplāri labi.

Pravietis, 13.decembris 2020, 10:34


Tu vēl būtu uzrakstījis visu krasta joslu. 117 km distance ir no Užavas līdz Liepājai. Jēga kāda? Lai nedomā ka Daugavpilī ķertas?

Artx, 14.decembris 2020, 12:40
Ļoti, daudzi nenorāda savas "izsāpētās" vietas un publiski par to pasaka, lai tur neradītu kolhozu. Un tas ir normāli. Un kuru gan var interesēt konkrētā vieta, ja spanis trijās stundās nav pielasīts. :). Mani interesē vidējais statistiskais un tendences. Konkrētā gadījumā es ar paziņām kopā nebiju, tādēļ pat , ja Tevi tas interesētu pateikt nevaru. Nepainteresējos. Zini teicienu,... "ko zin divi, to zin visa Berlīne" :). Nekā personīga.

Pravietis, 14.decembris 2020, 13:14



Tas skaidrs, vienkārši šī atskaite vairāk velk uz to,- ja nav ko pateikt, nesaki.

Man iesēdētās vietas galīgi neinteresē, bet arī nesaprotu jēgu rakstīt atskaitē lokācijas vietu tādu, kas aptver teju vai visu rietumkurzemes juras zonu.
14.decembris 2020, 13:28 | links
 
Vakar divas paziņu kompānijas posmā starp Užavu un Liepāju, Copes laiks dažāds, ēsmas daudz un dažādas, mājās pārveda no 3.7kg - 5.0kg katrs. Gaismā stipri sliktāk. Eksemplāri labi.

Pravietis, 13.decembris 2020, 10:34


Tu vēl būtu uzrakstījis visu krasta joslu. 117 km distance ir no Užavas līdz Liepājai. Jēga kāda? Lai nedomā ka Daugavpilī ķertas?

Artx, 14.decembris 2020, 12:40

Ļoti, daudzi nenorāda savas "izsāpētās" vietas un publiski par to pasaka, lai tur neradītu kolhozu. Un tas ir normāli. Un kuru gan var interesēt konkrētā vieta, ja spanis trijās stundās nav pielasīts. :). Mani interesē vidējais statistiskais un tendences. Konkrētā gadījumā es ar paziņām kopā nebiju, tādēļ pat , ja Tevi tas interesētu pateikt nevaru. Nepainteresējos. Zini teicienu,... "ko zin divi, to zin visa Berlīne" :). Nekā personīga.
14.decembris 2020, 13:14 | links
 
Vakar divas paziņu kompānijas posmā starp Užavu un Liepāju, Copes laiks dažāds, ēsmas daudz un dažādas, mājās pārveda no 3.7kg - 5.0kg katrs. Gaismā stipri sliktāk. Eksemplāri labi.

Pravietis, 13.decembris 2020, 10:34



Tu vēl būtu uzrakstījis visu krasta joslu. 117 km distance ir no Užavas līdz Liepājai. Jēga kāda? Lai nedomā ka Daugavpilī ķertas?
14.decembris 2020, 12:40 | links
 
JanisSaldus [13.12.20]: No 10:00-17:00 pāris km no Jūrkalnes,Ventspils virzienā 9 kāti, 43 vai 44 butes, izmēri vidēji. Ņēma uz bretliņu un vārītu garneli. Pirms pirmā sēkļa.
Paldies, ticami. Savādāk tas Minhauzens/pravietis te savas pasakas stāsta.
13.decembris 2020, 21:36 | links
 

Šodien no 8.30 - 16.00 1/2 spainis ar lielu eksperimentēšanu. Izmērs vidējs. Cope viļņveidīga. Garnele. Vpils.
13.decembris 2020, 20:48 | links
 
No 10:00-17:00 pāris km no Jūrkalnes,Ventspils virzienā 9 kāti, 43 vai 44 butes, izmēri vidēji. Ņēma uz bretliņu un vārītu garneli. Pirms pirmā sēkļa.
13.decembris 2020, 17:26 | links
 

Vakar švaki ķērās
13.decembris 2020, 13:00 | links
 
Vakar, diviem paziņām viena kompānija, Baltijas jūrā rezultāti labi. Copēja ar makšķerēm!
13.decembris 2020, 12:06 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager