Makšķerēšana jūrā

Ko tas bullis ēd?
25.aprīlis 2012, 06:39 | links
 
bichoku ka biezs,speej tik vilkt:)tas Liepaajaa
24.aprīlis 2012, 23:46 | links
 
Sodien...Liepājā....3h norma ar pamatiigu plusiņu:)
99% breetlina....uz garneli tik dazas butes!!!
24.aprīlis 2012, 22:34 | links
 
Klanovieti tad pasauc mani uz turieni un apmāci.Būšu 1/2 litra pateicīgs :)
24.aprīlis 2012, 22:15 | links
 
Maija vidus. Tad ies pilnā sparā vaļā :)))
24.aprīlis 2012, 22:05 | links
 
Kad būs vēja zive?? Nekad vēlneesmu noķēris tādu zvēru bet ēdis kūpinātu gan. Gribu šogad viņas notvert .
24.aprīlis 2012, 22:03 | links
 
Haiduk,Sagi! Tad tomēr aizbraucāt! Malači!
24.aprīlis 2012, 19:59 | links
 
Reņģe sākusi ņemt, bute sāk kustēt - pagaidām vēl bieza un bičoki pa akmeņiem maisās :))

Reņģe un bute vairāk uz rīta pusi, bičokiem ap 11-14 labākā cope, vismaz, cik es esmu bijis...
24.aprīlis 2012, 17:07 | links
 
22.aprīlī biju uz molu. Plkst.7:00 biju pie mola ugunsdzēsēji policija un ātrie. Lielākai daļai teica lai nemaz neiet jo būs glābšanas operācija. Meklēja cilvēku kurš bija kārtējo reizi iepēries iekšā jūrā. Dabuju iet tur tālāk un tad no krasta. Noķēru 16 butes. Un ņēma uz to momentu kad bija uz āķa rudulis pēc tam klusums. Tad kad pulkstens bija jau kādi 12:00 tad tiku uz mola. paķēru bulīšus,bute neķērās. Tad kad jau nāca tumsiņa virsū tad itkā sāka grabināt bet nu uz autiņu bija jāpaspēj un tad vairāk nevarēju cope. Diezgan bēdīgs dienas sākums bija...bet nu galvenais ir tas proces nejau tas cik tu zivis savelc.
24.aprīlis 2012, 17:01 | links
 
Šorīt Liepājā 8:30-12:30 8 normāla izmēra butes.Copēju no krasta.
24.aprīlis 2012, 13:14 | links
 
P.s. Pārējiem-tas starp Liepāju un Ventspili, kā tagad modē teikt. :)
24.aprīlis 2012, 10:59 | links
 
Tere, Briket!
Spešel Tev: cope jūrjā ira forša, jo ir arī zivis! :D
24.aprīlis 2012, 10:51 | links
 
No sestdienas uz svētdienu Jūrkalne. Bušu cope tikai pa tumsu, ēsma Rauda. Spainis ar normala izmēra butēm. Tālā un vidējā distance. Bušu cope ir sākusies. Iznārstojušas un vēl ir biezas. Jau nokūpināju. Garšīgas.
Ne asakas!
24.aprīlis 2012, 00:16 | links
 
Runā jau, ka vobla laba sanāk,kūpnātus arī pag.gadu daļu izsviedu.
Es, labāk- tad jau Peipusa raudu vītinu!
23.aprīlis 2012, 23:08 | links
 
Tie melnie mošķbičoki ir garšīgi kaltēti? :)) Jāaizbrauc paķert, tikai jāizdomā vai ir jēga ņemt, jo cepti man viņi pie sirds ne īpaši gāja :)))
23.aprīlis 2012, 22:37 | links
 
D i labs! Slapju muguru var atraut! :D Izrādās, ka ka no ziemelīša neviens nebija iekritis. Kāds pļēgurs tikai pāli samurgojies!:D
http://www.liepajniekiem.lv/lat/zinas/kriminalzinas/2012/04/22/liepaja-mekle-jura-iekritusu-cilveku/
23.aprīlis 2012, 11:11 | links
 
Liepājā ir arī lēkajamais mols - Dienvidu mols :))))
22.aprīlis 2012, 20:16 | links
 
Nu tā
PAgājušnakt Užavā Spains a plekstēm,tālā dictancē.Pa gaismu divas maziņas,tumsā lielās,pabiezas.Jūra mierīga,neviena copmaņa
22.aprīlis 2012, 16:41 | links
 
Nu Liepājā biki savādāk. Ve-pilī pats pāris reižu esmu tur palīdis,ne copes, bet foto dēļ... Nu copēt tur nelienu! Liepājā jau tīri friši, vienīgi jāuzmanās malas dēļ! Kaut gan tur savukārt tikai pastaigāt esmu bijis....
22.aprīlis 2012, 13:46 | links
 
Es uz tiem mola klučiem tikai vienu reizi esmu līdis virsū - Ventspilē.Vairs ar koku manitur neuzdzīs :)) Nu nafig to copi no mola . Vēl ,ja kādu graķīti iešauj - tad toč sprandu var salauzt . Lien pa tiem klučiem kā alpīnists ,lejā ,pa šķirbām vēl kluči ar ragiem , kaut kur kādus metrus 5-7 m ūdens un no tā vēl kluču gali rēgojas.... baisi. Ja kāds no štrumiem iekrīt starp klučiem - skaiti ka pazaudēts ,ja pats iezveļas -lūzumi garantēti. Man kā kontinenta dzīvniekam tas bij baigi ekstrēms pasākums. Kas nav raduši copēt no mola klučiem - neiesaku . Par šmigu uzreiz jāaizmirst - tāpēc jau regulāri kāds aiziet pa burbuli vai salauž sprandu no tiem moliem .
22.aprīlis 2012, 13:28 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager