Makšķerēšana jūrā

Plekste izsaka visu, bez pupiem , bute ar :)
19.aprīlis 2012, 23:17 | links
 
Pavasara butes katru gadu ir savādākas -šogad uz lieldienām katram(company) pa divām(biezas),bet pagājušo gad un aizpagājušo pilni maisi.Formāts iespaidīgs,bet nu plānas bij gan.Jāklausa laikam ir profiem - ja ūdens ir par aukstu butes ir,bet dažas.Ja ūdens t. ir ok,tad butes ir Daudz un plānas.
P.S.Ja sievieti gandrīz bez pupiem sauc par dēli, nez kā varētu nosaukt pēcnārsta buti?:)
19.aprīlis 2012, 23:09 | links
 
Pagājušajā gadā, kaut kad maija vidū Liepājā no D mola no 20 līdz 24, saķēru pus spainīti normāla izmēra butes un nemaz nebija kauli un āda.
19.aprīlis 2012, 22:23 | links
 
es gribētu pamakšķerēt,es nejautāju kādas ir butes,bet vai ķerās
19.aprīlis 2012, 22:08 | links
 
zogs Tu vaktē tos vējzušus Mana doma ,ka ap 15 maiju jau ir jābūt :DD
19.aprīlis 2012, 21:12 | links
 
Dzirdēju, dzirdēju - zināmiem kungiem nepaveicās. Man jau arī viens kungs nevar sagaidīt, kad varēs tās ādiņas pavilkt. Pagājušajā maijā pie Z-mola vīri bija zemūdens medībās gar pašu krastu, kur es makšķerēju vējenes, un sašāva veselu lērumu ar laba izmēra butēm. Tikai, ko ar viņām iesākt?
19.aprīlis 2012, 20:30 | links
 
Labāk dodad ziņu,kad vējenes sāk dancot! Te viena kompānija izgājšgad pārsvarā tik svaigu gaisu un piedzīvojumus saķēra....
19.aprīlis 2012, 20:06 | links
 
skiperi, a ko darīt ja rudenī Liepājā 2 gadus jau butes nav bijušas? paķert ta gribās
19.aprīlis 2012, 19:46 | links
 
Butēs ir vērts braukt rudenī! Pavasara bute - ķemme, želeja, āda.
19.aprīlis 2012, 19:42 | links
 
Kāds var pateikt vai brīvdienās ir vērts braukt butēs?
19.aprīlis 2012, 18:54 | links
 
Paldies.
19.aprīlis 2012, 18:48 | links
 
vēl nav
nu pie paša krasta tur vienā vietiņā nedaudz, bet švaki, maijā, maija vidū būs labais :)
19.aprīlis 2012, 15:22 | links
 
Sakiet lūdzu kas notiek Liepājā ar tiem grunduļiem? Vienreiz gadā gribas viņus paķert.
19.aprīlis 2012, 12:25 | links
 
Vējenēm vajadzētu būt ap maija vidu!:) Bet pa lielo viss atkarīgs no gaisa t*.
19.aprīlis 2012, 10:07 | links
 
to Kredox: Esmu bijis pāris reizes uz butēm aprīļa beigās un maija vidū. Parasti jau tomēr kautcik prātīga copes aktivitāte ir sākusies maijā. Zvejas liegums arī 15.02. - 15.05. Bet tas tik uz zvejniekiem attiecas. Drīkst būt līdz 10% piezvejā.
Nu bet kas galvenais - plānas jo plānas. Nolēmu, ka pavasarī uz viņām vairs nebraukšu. ir taču tik daudz cita ko darīt.
18.aprīlis 2012, 14:59 | links
 
eu, kad būz vējzivs? :-)
18.aprīlis 2012, 14:44 | links
 
Diemžēl daudziem cope asociējas ar aprīšanos un paralēlu kāta pārcilāšanu. Reizēm jāsaķer galva, kad knapi kājās var noturēties, bet lien vēl pie malas un pārmet kātus... Un 95% nelaimes gadījumu uz molīti ir tieši no šādiem gadījumiem......

Bet tur nu piekrītu - tam molam sen jau vajadzēja uztaisīt "žodziņu" visa mola garumā, pie reizes būtu, kur kātus atstutēt :D
18.aprīlis 2012, 13:11 | links
 
pastāstiet nu, lielie eksperti, iesācējam. Vai ir vērts sestdien butēs laist, vai būs beidzot iznārstojušas un atgriezušās no dziļuma ?
18.aprīlis 2012, 12:56 | links
 
Vajag jau likuma ierakstīt ka vienmēr un visur jābūt glābšanas vestei mugurā, jo noslīkt var tik neiedomājmās vietās, kā arī glābšana nākotnē būs par maksu, tā vismaz izteicās izbijusi iekšlietu ministre!
18.aprīlis 2012, 09:16 | links
 
Njā, žēl copmaņa, līdzjūtība tuviniekiem.
Īstenībā jau vieta ekstrīma, it sevišķi ja lielāka zivs ir jāizvelk ar smaliem rīkiem pa tiem betona bluķiem, kaut kur mola vidū, gribi negribi ir jāpakāpjas uz leju pašam, vai kolēgam, a cik tur vajag lai kāja paslīdētu. A copēt ta gribās.
Ventiņos vispār starp tiem bluķiem jāsēž, protams ja pēc noteikumiem ķer tikai jūras pusē.
18.aprīlis 2012, 09:07 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager