Makšķerēšana jūrā

Sulla, ronim ir drusku citādāki zobi, paredzēti gaļas zelēšanai.

http://www.sciencephoto.com/media/78878/enlarge

-d.
2.janvāris 2012, 09:21 | links
 
bija, bija sarkana soma skiper, bet man likās kad gāju prom vairāk nevienu nemanīju.
1.janvāris 2012, 22:20 | links
 
drl-> tas ir roņa žoklis.
1.janvāris 2012, 20:46 | links
 
Vakar Ziemupē (Skiperis ar blakus sēdēja un visu jau aprakstīja)
Bija labi, bija i laiks labs, i butes nāca, bet sistēmu gan nevienu jūrā neatstāju.:)
Albūmā kāda bilde.
Ne asakas visiem copmaņiem un laimīgu un zivīgu Jauno gadu!
1.janvāris 2012, 20:29 | links
 
Kā tūrists pabiju šodien uz Liepājas Ziemeļu mola.Bija ap 10 vīru,šo to vilka,bet ne pārāk lielas.Tas par butēm,citu zivi neredzēju.
1.janvāris 2012, 19:15 | links
 
Kur teikts, ka tā ir zivs vispār?
1.janvāris 2012, 19:14 | links
 
Sveicināti, kungi.
Vai kāds, gadījumā, nezin, kas šitā varētu būt par zivi?
Bračka atrada, pastaigādamies gar jūru.
Līdakai nav tāds zāģis uz aizmuguri, un priekšzobi būtu izbiruši.
Kautkāds baigs krokodīlis, vai arī pirmsmezozoja ēras monstrs :)



-d.
1.janvāris 2012, 18:42 | links
 
sambars. Tas biji Tu ar sarkano somu? Es arī izvilku lielo atkritumu maisu - labi,ka tukšu. Es biju pēdējais, kurš pameta krastmalu no Saraiķu puses.
1.janvāris 2012, 17:34 | links
 
vakar no13-16.30 ziemupē 4 butes un 4kvadrātmetri dzeltena plēve
1.janvāris 2012, 12:22 | links
 
Laimīgu Jauno gadu visiem! Tomēr aizvilka kolēģi arī mani vakar uz jūru. Laiks pat ļoti OK. Arī butes bija, neskatoties uz diezgan ievērojamu zāļu daudzumu un stipri brūno ūdeni. Kolēģiem pa trim butēm, man, nesaprotami, bet 14gb un ļoti laba izmēra. Kolēģim arī kilogramīga menca. Atstāju arī 4 sistēmas Ziemupes akmeņos - nenoslinkoju, pārsēju un viss turpjnājās. Ne asakas Jaunajā gadā!
1.janvāris 2012, 10:26 | links
 
Biju pie jūras no 10-14.Pāris butes jau dabūju. Beigās sāka nākt baigās zāles.
Tas starp Kolku un Irbi.
31.decembris 2011, 17:56 | links
 
Šogad vairāk laikam nebraukšu butēs... Nu tas tā. Tikko no jūras. Bijām pie Irbes. Laiks ciešams , jūrai ar nevainas. Nu ar tām butēm tā švakāk. Abiem kolēģiem pa trīs gb. Man 21gb. Visas maziņas plaukstiņas bet vakarā būs garšīgas. Visiem laimīgu un veselīgu 2012 gadu un pats galvenais NE ASAKU!!!!!
31.decembris 2011, 17:41 | links
 
uz copi ta ari neaizbraucu.... bet Laimigu 2012 visiem paljubomu !!!!
31.decembris 2011, 17:09 | links
 
Piecas stundas nosēdēju Liepenē kā vienīgais makšķernieks. Laiks labs, viļņi palieli, bet bez straumes, zāles diezgan daudz, butes pa visu laiku četras.
Sanāca arī interesants atgadījums. Sēžu krēslā, skatos, pēkšņi viens kāts noliecas un par laimi nevis pārlūzt, bet apgāžas, pieskrienu, a tur tāds smagums galā, ka ne pakustināt, norāvu. Skatos, ar otru tieši tas pats, arī norāvu. Jūrā gar krastu tāda ~40m plata melna josla ar zālēm, skats interesants, ūdens praktiski nav, tikai zāles. Trešo makšķeri paspēju izvilkt fiksi. Pagaidīju, kad tā šausmonība aizpeld un makšķerēju pēdējās 2h ar vienu makšķeri, slinkums bija sistēmas siet. :)
Ne asakas visiem jaunajā 2012. :))
31.decembris 2011, 17:04 | links
 
šodien pie Zaķu kroga no 9.00-12.00 8gab.divas atlaižamās,pārējās puslīdz ēdamas.straume nav,gar pirmo sēkli zāle,tālāk normāli.ilgāk nevarēju-hokejs.īsāk sakot,kaut ko noķert var.ēsma-garnele.
31.decembris 2011, 14:34 | links
 
Karoche, laiks ideAls kompānija arī, vienīgi zivis mūs miķelī namīl. No 7,30 lidz šim uz 9 kātiem viens medaljons. Laimīgu jauno gadu visiem, čpokss, cope jūrA ir forša. A kas citur pie Jūras notiek?
31.decembris 2011, 09:30 | links
 
Jā, šodien pa dienu laiks bija nemierīgs, bet tagad vakarā vispār vēju nevar just. Rīt uz jūru jāgāž.
30.decembris 2011, 17:03 | links
 
Brauciet gan, vajadzētu kaut kam būt. Jūrja pavisam mierīga paliek.:))
30.decembris 2011, 16:28 | links
 
Clemente, domāju ka zivs ir tikai uz ko ņems un kādā distancē, tas jau cits jautājums.
Laiks nomierinās pat vairāk ne kā ceŗēts, jāmauc, ja ir iespēja, un ģimene saprot, galvenais uz klāto galdu būt atpakaļ.
p.s. laikam pat vēl viena vieta brīva, ja kādam interese.
30.decembris 2011, 15:23 | links
 
Clemente
Ņemot vērā to apstākli, ka vēl nakts laikā sevišķi spirgtais vējelis, ko iekšzemes iedzīvotāji droši varētu nodēvēt par vētru, par visām varītēm centās man noraut satelīta šķīvi, tad tiešām ir neiespējami kaut ko prognozēt par to butt' garastāvokl' rītdienas copei. Dotajā brīdī vējelis krīt, aš varētu atsākt badmintona spēli pludmalē. Rītdien šķiet visnotaļ pateicīgs laiciņš: pats noteikti noslēgtu gadu ar kādu treknulīti, pat neskatoties uz to, ka nebūs pieejama slepenā ēsma, bet šovakar ir plānota pirts un tāpēc nākošajā dienā ar sēšanos pie stūres nav ko domāt. Bet ja ir tāda vēlme, tad noteikti izmantotu iespēju rītdien pabūt pie to jūrj, vo.
30.decembris 2011, 14:52 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager