Makšķerēšana jūrā

Čau Gintu ,tepat vien netālu biju tikai šeit parādījios ļoti reti.
28.septembris 2011, 21:00 | links
 
Čau Ķegumieti , prieks Tevi redzēt ! Kur biji pazudis ?
28.septembris 2011, 20:42 | links
 
Ahoj copmaņi rīt no rīta ap 8.00 startēsim laukā no Rīgas ,uz Liepājas pusi līdz rītdienas vēlākai vakara stundai varbūt kādam ir interese pievienoties ,uz copi rakstiet ja ir interese.Nakts cope izpaliks dosimies mājās.Vietu skaits kā sēdēsim,vietas daudz.
28.septembris 2011, 20:29 | links
 
Tulītās kāds ieliks atskaiti,no cikiem līdz cikiem ir megažors un aiz kura gliemeža.Un tā tam būt vienmēr!!!
:)))
28.septembris 2011, 20:15 | links
 
Baisuli , brauc uz diennakti , nekļūdīsies .
28.septembris 2011, 20:04 | links
 
Tas nu pašam jāizdomā,man no 2 reizēm pa nakti ir bijušas dažas butes,no rīta ir labāk. Naktis tagad ar neganti garas ,ja nenododas cepumu grauzšanai.
28.septembris 2011, 19:50 | links
 
Ei nu tagad saproti - braukt uz nakti vai pa dienu??? Veči, nejauciet galvu :))
28.septembris 2011, 19:41 | links
 
Mjā,vakar pa tumsu cope nebija :(
28.septembris 2011, 18:50 | links
 
Tikai no krasta pāris gadu atpakaļ bridu, bet izdarot secinājumus vairs nebrienu. Vasarā varbūt vajag brist kad ūdens siltāks zive tālāk no krasta.
28.septembris 2011, 11:42 | links
 
un iemetienus taisi vairāk no krasta, vai brien iekšā arī?
28.septembris 2011, 11:37 | links
 
Ja ir kļovs tad ņem uz visu pats pārsvarā uz garneli makšķerēju.
28.septembris 2011, 11:35 | links
 
uz ko ta labāk ņem-garnele vai fileja?
28.septembris 2011, 11:34 | links
 
Ne katru dienu citreiz pa nakti ir labāk.
28.septembris 2011, 11:32 | links
 
Pītā aukla drošvien ka ir labāka tāpēc , ka var likt smalkāku. Tālāk lido un mazāk nes pa sānu. Mīnusi ir var sapiņķerēties grūtāk izmudžināt un cena. Uz monofilo resno copi var redzēt labi ja piestiep kātam galu, bet ir vajadzīgs atiecīgs svins attiecīgai makšķerei, jo ja svins pa vieglu galu piestiept nevar.
28.septembris 2011, 11:31 | links
 
Pēc visa spriežot labākā cope ir pa dienu?!
28.septembris 2011, 11:31 | links
 
Vakra no Kolkas līdz Irbei atkal jūra dalīja butes. Veči vilka vairākas normas. Kļovs sākās jau no paša rīta. Es tiku tikai vakarā līdz ar tumsu un tieši tad cope apstājās. Butes pa dienu ņēma diezgan tuvā distancē aptuveni uz 25m.
28.septembris 2011, 11:27 | links
 
man pītā liekas daudz labāka - jūtīgums cits, metiens čut tālāks, par pieciršanu - butei tas it kā nav tik būtiski, ja ir rijiens. Man ir resna pītā 0,28-0,3, bet domāju, ka tiešām ar 0,18 - 0,2 būs ok, tievāku man liekas ka nevajadzētu, jo metienā, ja svins aizķeras, tad visticamāk pītā būs pušu... bet nu cik tas bieži gadās?? par smilšu un jūras ietekmi nezinu, jo butēs braucu max 5 - 7 reizes gadā.
28.septembris 2011, 09:22 | links
 
Sapal, es darbojos kā ar mono, tā pīto, pītā patīk labāk, ir bura arī reizēm, bet tomēr iemest tālāk ar mazāku svaru var.Toties var redzēt tiešām copes, nevis uz baļķa uzlikt 0.4 mono un vienkārši reizi pusstundā pārmest, jo copes jau neredz.
Tikko nopirku jaunu spoli jāiet uztīt 0.16-0.18 pīto (pašlaik Fishbonā to var pa puscenu izdarīt), sestdien jānomēgina, līdz sim uz fidera ar 0.14 pīto bija pat loti ok.
Nu tas mans subjektīvais viedoklis, arī svinus es tik piramīdas 2-4 nr izmantoju, nu nepatīk man tie smagie eži un lielie baļķi.
28.septembris 2011, 09:16 | links
 
Sveiki, čaļi, kāds darbojas jūrā ar pīto auklu. Tīri teorētiski pītajai vajadzētu būt labākai attiecībā uz buras efektu(tievāka aukla, mazāks svins) un copi labāk redzēt (kā fīderim). Bet kā ir praksē, vai nav tā ka pītā +smiltis ir baigais zāģis attiecībā pret inventāru?
28.septembris 2011, 08:57 | links
 
pagaidām oficiālas reklāmas vēl nav, jo notiek pēdējo organizatorisko detaļu precizēšana, pasākums notiks 5.un 6. novembrī, Jūrkalnē, posmā no Rīvas upes un uz Ventspils pusi
piedalās tikai komandas 2 cilvēku sastāvā, 40 metri uz komandu, katram 2 makšķeres pa 4 āķiem, makšķerēšana no 16 sestdien līdz 12 svētdien, dalības maksa plānojas ap 15-20 lati no komandas, precīzāk zināšu tuvākajās dienās, jo jāsaprot cik maksās pārvadājamās tualetes, kvadrociklu ar piekabi noma (lai var izvadāt i dalībniekus, i tēju, i zivis savākt), tiesnešu brigāde u.t.t.

kā būs viss zināms, tā došu zināt visos interenta portālos
28.septembris 2011, 07:07 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager