Makšķerēšana jūrā

Nevajadzīgs kašķis.
29.augusts 2011, 07:19 | links
 
"Nevienā vietā LATVIJĀ nav atļauts kurināt ugunskurus pludmalē un kāpu zonā !!!!!!!! Ir atsevišķi gadījumi , svētki un citādas dienas, kad pašvaldība atļauj to darīt saskaņojot ar visām instancēm, tai skaitā UGD , kā arī organizētājiem ir jārūpējas par pasākuma drošumu un vides sakopšanu. Nav nekādas polemikas vai diskusijas, bet ir likums un sods uz valsts zemes par tādiem jokiem ir līdz 500ls ."

Roli, iemet lūdzu linku uz tiem likumiem
Paldies.
29.augusts 2011, 01:42 | links
 
APK skaidri nosaka sankciju (pizdjuleji), kas būs par to ugunskura kurināšanu vai braukāšanos, bet dispozīcija (par ko būs pizduleji), tomēr atsaucās uz citām normām, bet ne konkrēti apraksta uzvedības normu. Atsauksme ir uz "Aizsargjoslu likumu" un Baltijas jūras un Rīgas jūras līča piekrastes aizsargjosla vēl dalās joslās un ja kāds palasītu uzmanīgāk šo normu, tad arī saprastu, pie kādiem nosacījumiem var ar mašīnu braukāties un ugunskuru kurt kur gribi.
29.augusts 2011, 00:16 | links
 
No raksta ...
Nīcas ( tas pie Liepājas) pašvaldība priekš policista nomā džipu, lai kontrolētu kāpu zonu.

Saskaņā ar Latvijas administratīvo pārkāpumu kodeksa 81.pantu, par automašīnas iebraukšanu dabas parkā, suņa vešanu bez pavadas un uzpurņa vai ugunskuru kurināšanu ārpus norādītām vietām personu var sodīt ar naudas sodu no 20 līdz 700 latiem. 57. pants par automašīnas iebraukšanu aizsargjoslā, ugunskura kurināšanu vai telts uzsliešanu ārpus norādītām vietām paredz sodu no 20 līdz 1000 latiem.
28.augusts 2011, 23:12 | links
 
Es visu Latvijas pašvaldību lēmumus nezinu. Protams ir liela atšķirība vai Tu nodedzini visus kokus ko vietējie saliek lai pieaudzētu un pasargātu kāpu vai nelielā grillā uzkurini ogles....
28.augusts 2011, 22:36 | links
 
roli, kā Tu domā , vai drīkst uguni kurināt uz pludmali atnestā dzelzs kastē vai grilā??????
28.augusts 2011, 22:30 | links
 
Nevienā vietā LATVIJĀ nav atļauts kurināt ugunskurus pludmalē un kāpu zonā !!!!!!!! Ir atsevišķi gadījumi , svētki un citādas dienas, kad pašvaldība atļauj to darīt saskaņojot ar visām instancēm, tai skaitā UGD , kā arī organizētājiem ir jārūpējas par pasākuma drošumu un vides sakopšanu. Nav nekādas polemikas vai diskusijas, bet ir likums un sods uz valsts zemes par tādiem jokiem ir līdz 500ls .
28.augusts 2011, 22:24 | links
 
Nesapratu humoru .... varbūt tagad uzskati ka visi likumi ir atcelti un dirsīsim kā un kur gribēsim ?
28.augusts 2011, 22:11 | links
 
Nekas.Vari atcerēties polimiku par aigara ugunskuru pludmalē.
28.augusts 2011, 22:03 | links
 
H-O-H ?????? un kas man tagad būtu jādara ??????
28.augusts 2011, 21:58 | links
 
 
Pats diemžēl netiku, bet kolēģi kautko sagrabināja. Tas ir Miķeļtorņa, bet vēl esot kādu 1-2 nedēļas pa ātru, tad jau aizies. Viss atkarīgs no laika apstākļiem, bet jūra jau kaut ko sāk dot!!!!
28.augusts 2011, 17:27 | links
 
Vakar vakarā no krasta, četrās stundās, seši kāti četras butes, viena smuka, zuši nebija, bet bija leiši! :)
28.augusts 2011, 13:01 | links
 
Pirmo reizi pamēģināju uz buti! Tas gan cita izklaides pasākuma ietvaros, bet tomēr izmantoju iespēju pamēģināt,ja jau pie jūras...
Tātad: piektdien vakarā uz vietas tiku jau tumsā,tas Užavas apkaimē. Ēsma garnele, metu uz izjūtu,neko apkārtnē nezinot un jūru arī ne. I tovo, no 23.30 līdz pieciem, kādas butes 15 vai... nesaskaitīju aiz slinkuma, un fočenē varēšu saskaitīt. Izmērs no pāris smukām un labas līdz divplaukstām pārsvarā.(kāda nu kuram tā plauksta) :)
Trijos pieteicās zutis,līdzīgi 1kg.
Tas viss grilēts no rīta brokastīs aizgāja uz urrā un uzslavas no kolēģiem netrūka! :)
Mēģināju arī vakar vēl gaismiņā, bet nekā... Manas sistēmas pēc pāris minūtēm bija paralēli krastam un piedzīts viss ar zāli , ka noņēmos pusstundu kamēr iztīrīju. Metu mieru. Laikam smagums par mazu, bet pieredze krājas!
Sakarā ar laika apstākļiem, atpūta perfekta!
28.augusts 2011, 09:48 | links
 
biju ~ jūrkalne 2 vakarus pa 3-4 h. nu tā, pa kādai butei jau bij, bet švaki. Toties cik patīkama sēdēšan, silti, pa dienu peldoties izčamdīju gultni, attālumus. Butes no vistālākās distances, ko varēju aizsniegt.
27.augusts 2011, 23:08 | links
 
Nu, es ceru, ka līdz " mirušam"man vēl tālu!!!:DD
27.augusts 2011, 13:21 | links
 
Vīrietis ,kurš skatās uz sievietēm ,vēl "nav miris"!!!
Nākamreiz to dari neuzkrītošāk!!!
:DDD
27.augusts 2011, 13:19 | links
 
Nu, nebija gluži manā gaumē, pēc nelielas sarunas, kurā tika man pārmests, ka es uz viņu kompāniju skatoties(patiesībā gan lūrēju uz savām makšķerēm) man beidzot daleca, par ko ir runa-mans pieres lukturītis spīdod viņiem acīs!! :D No tā visa secināju, ka mans jauniegādātais lādējamais lukturītis ir ļoti ok, spīd, kā vilciena prožektors!!! Patiesībā biju ļti pārsteigts, jo kaut ko tādu dzirdēju pirmo reizi mūžā!
27.augusts 2011, 13:14 | links
 
izklausaaks, ka bija iistais laiks apmierinaat to sievieti :P
27.augusts 2011, 13:10 | links
 
Vakar Lielirbe, no saulrieta līdz 2 naktī, zāles nav, vēja nav, viļņu arī nav, un butes arī tikpat kā nav, tās dažas, kas gadījās, bija ļoti gribošas, pāris reizes bija divus āķus līdz aknām ierijušas. Jā, un vēl neapmierināta sieviete! :D
27.augusts 2011, 13:03 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager