Makšķerēšana jūrā

Šovakar cope laba.daudz neēdamu.20 paņēmu.
6.novembris 2020, 22:46 | links
 

Aiz žaunas.
6.novembris 2020, 22:42 | links
 

Tas pirms Irbes.
6.novembris 2020, 22:41 | links
 
Pazuda narkologs... Zvanīju uz Mazirbi, jūra norm. Copes vaina. Ne asakas.
6.novembris 2020, 21:09 | links
 
Pravietis [Vakar]: Lūžņa, vakar pa dienu līdz 17.00 uz trijiem 5 butes. Viena uz 500 gr. Stipra straume, zāles nebija.Sveiks!
Tiešām tik slikti rezultāti? Man paziņas bija pie Mazirbes. Jāteic gan, ka viņi ir tīri labi izkoduši šo copi, tā pēc rezultāti bij salīdzinoši labi. Arī pašam nedēļu atpakaļ pa dienas un vakara copi, nepilni 9 kg labas zivs.
Es, kad braucu butēs, sākumā no kāpas vēroju jūru, tādā veidā saprotot potenciāli labu copes vietu. Cenšos iet tālu prom no citiem copmaņiem lai nebūtu burzīšanās. Nu un protams, man vienmēr līdzi ir vismaz divdesmit dažādas sistēmas butēm, vismaz 5 dažādas ēsmas, ko viņām piedāvāt un vairāki atraktanti, jo tikai eksperimentējot var tik pie labiem rezultātiem.
Ir redzēts, ka vīri atbraukuši pie jūras, bet cope ir sekundāra. Tad arī attiecīgi rezultāti.

Mailo, 6.novembris 2020, 18:51


Labvakar,
Jā, tā ir mana attieksme pret copi. Tā ir mana taktika, tikai es piedevām esmu vēl nakts makšķernieks. Info par copi, kā daudzi, lieku arī no tuvu paziņu mutes, t.sk par trešajām personām. Noskaidroju, ka pēdējā atskaite bija no soc. grupas, kuriem cope ir bijusi, kā Tu izsakies - sekundāra, un rezultāti iegūti, kā iepriekš norādīju, gaišajā diennakts laikā. Cik makšķernieku, tik attieksmu pret lietu, tādēļ, jau atskaites (info) ir tik raibas. Un tādēļ mēs katrs privāti, vadoties no savām zināšanām un pieredzes ceru, ka to spējam, piešķiram katram dalībniekam savu ticamību. Kā es bieži rakstu, viss pārējais ir statistika un tendences. Neaizmirsīsim, ka copes vietas arī ir atšķirīgas un meteo apstākļi dažādi.
6.novembris 2020, 20:37 | links
 
Ovīšos šobrīd copins tā pa vidam , ir uznacieni , tad atkal klusums. Daži izmēri tadi ka var nest uz konkursu, bet daudz arī lapiņu. Vilnis pamatīgs. Uz vakaru atkl tauta sabraukusi pilns, līdz 17 domāju ka būšu viens pats . Tikai garnele un netocopē pirktās sistēmas pa 2 evr. Straume ir bet 140 gr var turēt
6.novembris 2020, 19:55 | links
 
seedoo [43m]: seedoo [Vakar]: Šodienas inerce būs rīt jūtama. Labi ka sēžās vējš. Personīgi apskatītos, ko šaurums saka, tur jūra ātrāk rimstas. A tā viss labi. Ja vajag ko sīkāk raksti PM. Doma- no rīta vietējam var uzzvanīt. Iedošu tf...Kas tad nu, Aivar, pārmaiņas pēc skaidrā izdomāji ko ierakstīt? Gramatika parasti klibo. Uz līkajiem pirkstiem nevajag norakstīt...

KingFisher, 6.novembris 2020, 17:58

Zaļais pūķis nav mana stiprā puse-Redze jau gadus 5 klibo. Rakstu arī no notikuma lauka ar smiltīm un reņģu /bušu ļargu aplipušiem pirkstiem uz slapja ekrāna, kur nav jādomā par pareizrakstību, bet par saturu! Kam vajag tas arī starp rindām ar līkajiem pirkstiem rakstīto sapratīs. Tagad labi būs, saprotami?

P.S.Drosmi saņēmies paspīdēt! Ļoti produktīvs un plaši pielietojams saturs:))))Nu, nu, redze tev toč nav traucējusi ar zaļo pūķi draudzēties, bet lai nu būtu, kā tu saki. Sevi jau neapmānīsi.

KingFisher, 6.novembris 2020, 19:17

Aizpildi savu profilu lai zinu ar ko runāju.....
6.novembris 2020, 19:27 | links
 
seedoo [06.11.20]: seedoo [Vakar]: Šodienas inerce būs rīt jūtama. Labi ka sēžās vējš. Personīgi apskatītos, ko šaurums saka, tur jūra ātrāk rimstas. A tā viss labi. Ja vajag ko sīkāk raksti PM. Doma- no rīta vietējam var uzzvanīt. Iedošu tf...Kas tad nu, Aivar, pārmaiņas pēc skaidrā izdomāji ko ierakstīt? Gramatika parasti klibo. Uz līkajiem pirkstiem nevajag norakstīt...

KingFisher, 6.novembris 2020, 17:58

Zaļais pūķis nav mana stiprā puse-Redze jau gadus 5 klibo. Rakstu arī no notikuma lauka ar smiltīm un reņģu /bušu ļargu aplipušiem pirkstiem uz slapja ekrāna, kur nav jādomā par pareizrakstību, bet par saturu! Kam vajag tas arī starp rindām ar līkajiem pirkstiem rakstīto sapratīs. Tagad labi būs, saprotami?

P.S.Drosmi saņēmies paspīdēt! Ļoti produktīvs un plaši pielietojams saturs:))))
Nu, nu, redze tev toč nav traucējusi ar zaļo pūķi draudzēties, bet lai nu būtu, kā tu saki. Sevi jau neapmānīsi.
6.novembris 2020, 19:17 | links
 
Pravietis [05.11.20]: Lūžņa, vakar pa dienu līdz 17.00 uz trijiem 5 butes. Viena uz 500 gr. Stipra straume, zāles nebija.
Sveiks!
Tiešām tik slikti rezultāti? Man paziņas bija pie Mazirbes. Jāteic gan, ka viņi ir tīri labi izkoduši šo copi, tā pēc rezultāti bij salīdzinoši labi. Arī pašam nedēļu atpakaļ pa dienas un vakara copi, nepilni 9 kg labas zivs.
Es, kad braucu butēs, sākumā no kāpas vēroju jūru, tādā veidā saprotot potenciāli labu copes vietu. Cenšos iet tālu prom no citiem copmaņiem lai nebūtu burzīšanās. Nu un protams, man vienmēr līdzi ir vismaz divdesmit dažādas sistēmas butēm, vismaz 5 dažādas ēsmas, ko viņām piedāvāt un vairāki atraktanti, jo tikai eksperimentējot var tik pie labiem rezultātiem.
Ir redzēts, ka vīri atbraukuši pie jūras, bet cope ir sekundāra. Tad arī attiecīgi rezultāti.
6.novembris 2020, 18:51 | links
 
seedoo [Vakar]: Šodienas inerce būs rīt jūtama. Labi ka sēžās vējš. Personīgi apskatītos, ko šaurums saka, tur jūra ātrāk rimstas. A tā viss labi. Ja vajag ko sīkāk raksti PM. Doma- no rīta vietējam var uzzvanīt. Iedošu tf...Kas tad nu, Aivar, pārmaiņas pēc skaidrā izdomāji ko ierakstīt? Gramatika parasti klibo. Uz līkajiem pirkstiem nevajag norakstīt...

KingFisher, 6.novembris 2020, 17:58


Zaļais pūķis nav mana stiprā puse-Redze jau gadus 5 klibo. Rakstu arī no notikuma lauka ar smiltīm un reņģu /bušu ļargu aplipušiem pirkstiem uz slapja ekrāna, kur nav jādomā par pareizrakstību, bet par saturu! Kam vajag tas arī starp rindām ar līkajiem pirkstiem rakstīto sapratīs. Tagad labi būs, saprotami?

P.S.Drosmi saņēmies paspīdēt! Ļoti produktīvs un plaši pielietojams saturs:))))
6.novembris 2020, 18:43 | links
 
seedoo [05.11.20]: Šodienas inerce būs rīt jūtama. Labi ka sēžās vējš. Personīgi apskatītos, ko šaurums saka, tur jūra ātrāk rimstas. A tā viss labi. Ja vajag ko sīkāk raksti PM. Doma- no rīta vietējam var uzzvanīt. Iedošu tf...
Kas tad nu, Aivar, pārmaiņas pēc skaidrā izdomāji ko ierakstīt? Gramatika parasti klibo. Uz līkajiem pirkstiem nevajag norakstīt...
6.novembris 2020, 17:58 | links
 
kā kuram

Al1nar, 6.novembris 2020, 15:10

tad gaidam atskaiti.
6.novembris 2020, 17:44 | links
 
kā kuram
6.novembris 2020, 15:10 | links
 
Nakti labāk mājās pavadīt.
6.novembris 2020, 15:09 | links
 
džeki domāju laist uz venstpils pusi vai tomēr uz pavilostas molu,domāju kur labāk būtu uz nakti
6.novembris 2020, 15:00 | links
 
Kac skac Pāvilosta nau baigie vilni vai zale
6.novembris 2020, 14:52 | links
 
Skatoties no Zemgales viduča uz V-pils pusi, gribas domāt, ka ap kādiem diviem Ovīšu pusē varētu būt parādījusies spoža saule. Kā tur klājās tiem, kuri šodien taisījās braukt?
6.novembris 2020, 14:41 | links
 
Ceru, ka attālināto mācību kurss apgūts, bet jautājums paliek, kur palikuši zēni ar nēšiem.....:),:).

Pravietis, 6.novembris 2020, 12:12

Viņi nezina vai neinteresējas par šo portālu. Viņi tikai nes.
6.novembris 2020, 13:27 | links
 
Ceru, ka attālināto mācību kurss apgūts, bet jautājums paliek, kur palikuši zēni ar nēšiem.....:),:).
6.novembris 2020, 12:12 | links
 
seedoo [05.11.20]: Nu tak inf ir piejama, parokaties paši kam tā straume uztrauc! Tā nu gan viena pati nav nekāda problēma! Komplektā ar zāli tad gan, bet tur jau cits stāsts un plašāks. Veiksmi.
Paldies
5.novembris 2020, 19:39 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager