Makšķerēšana jūrā

Ivar,uz kuru pusi paši plānojat?Par Liepājas pusi nepateikšu,bet par Ventspils pusi varu,raksti individuāli,varēšu dažas vietas ieteikt.
16.novembris 2010, 22:31 | links
 
es ,jau kilka esmu mierīgs ,kā jūras govs.Bet ja jau s''akās tāds ļembasts gribās jau kādu vērdu pakomentēt ,bet par to valodu tā diemžēl ir ļoti daudz līdzības pat nav saskaitāmas un roku un kāju pirkstiem.
16.novembris 2010, 22:30 | links
 
Kilka, uzmanīgi ar vārdu "apriet"!
:)))
16.novembris 2010, 22:24 | links
 
Gribetu jautat, varbut kads varetu ieteikt kadu vietinu, kur pamakskeret butes, pats esmu ridzinieks, bet dazi makskernieki brauc no Daugavpils man lidzas, gribetos tos aizvest uz kadu vietinu, lai cilvecini neviltos, jo cels ir loti tals no latgales. Nevis konkretu vietu bet apmeram. Paldies.
16.novembris 2010, 22:24 | links
 
kegumieti - atslābsti, ieelpo. Es interesējos par tavu apgalvojumu, nevis kādu apriet. Ieinteresēja versija. Ceru, ka nav runa par vārdiem ķisens, zafte un tamlīdzīgiem, ko lietojam ikdienā. Vienkārši mani sen atpakaļ skolā mācīja, ka rietumģermāņu valodas nav gluži pašas radniecīgākās baltu valodām.
16.novembris 2010, 22:23 | links
 
Jā kilka ir gan ,bet tas lai paliek jums tāpat patīk visus apriet,da pofig par ko,ka tikai tēma.Šodien argiezā mājās kaimiņš no copes ,bija saraiķos vējš,viļņi,ūdens pie kāpas +tam visam klāt zāle un cope nekāda.Trijatā dabūjuši 4.gab butītes.
16.novembris 2010, 22:19 | links
 
Sveiciens visiem ! tikko piereģistrējos, kaut gan sekoju forumam līdz jau ilgi :)
Tātad pa tēmu: Šodien no 14:00-17:00 Ventspilī uz mola, viļņi diezgan lieli, cope vidēja apmēram 12 butes, bet neviena ievērības cienīga eksemplāra :( Tikko pazuda saule aiz horizonta cope beidzās vispār.
16.novembris 2010, 22:06 | links
 
Čaf asaku monstri:))
16.novembris 2010, 22:04 | links
 
kegumietis - vācu valoda ir līdzīga latviešu valodai? O-ōōō...
16.novembris 2010, 22:01 | links
 
Rupuci, es teiktu, ka nav vērts.
:)
16.novembris 2010, 22:01 | links
 
sveicināti lietpratēji , gribēju jums jautāt par copi
līci, tieši par Roju ?
jau iepriekš paldies par atbildi!!
16.novembris 2010, 21:55 | links
 
normiff;tuk, tuk, tuk!!!izlasi grāmatu par pavļiku morozovu!!!
16.novembris 2010, 21:54 | links
 
sveiks automeistar,nu mēs arī runājam žargonā tāpat ,kā arī Vācieši ,bet ir viens bet. Vācietim ir līdzīga valoda ar Latvieāu valodu ,bet pareizi ir teikt stein flunder.Nu piedodet ,bet tā runā viņi jo man švāgrs ir copmanis ,un mednieks .Dzimis un audzis Vācijā tīraseņu vācietis.
16.novembris 2010, 21:42 | links
 
Ziemupē šodien bija tieši tā kā vakar prognozēju.
16.novembris 2010, 20:49 | links
 
mini me Tā arī reāli izskatās,ka dažādas sugas.
16.novembris 2010, 19:27 | links
 
roluks7 pareizi pateica.Visu cieņu!
16.novembris 2010, 19:24 | links
 
passat77
Jap, tās ir 2 dažādas sugas. Ķipa "gaišās" (ar izteiktiem sārtiem un rozā punktiņiem) ir jūras zeltplekstes Pleuronectes platessa (L.), bet "tumšās" ir plekstes Platichthys flesus (L.).
16.novembris 2010, 19:21 | links
 
Nav man tik daudz laika, lai uz katru apgalvojumu vajadzētu pēc tam 3 lapas piebliezt, kā ir un kas ir, es tā pat zinu....:)
16.novembris 2010, 19:17 | links
 
Roli, kas ta nu? saki, es pasūdzēšos tajā ziņojumu lapelē :))
16.novembris 2010, 19:14 | links
 
un vai tagad ir neintresanti sarunāties? Man ir patīkami lasīt intresantus notikumus par copi ,ceru ,kad beidzot tas ir panākts ?beidzies ir viss nepatīkamais ........ tas labi !!!
16.novembris 2010, 19:08 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager