Makšķerēšana jūrā

Man nav nekādu vēlēšanos šeit kaut ko rakstīt...
16.novembris 2010, 19:06 | links
 
aizpagaišgad bija reize, kad no Liepenes gan pa labi līdz tam ragam (laikam Oviši), gan pa kreisi līdz Staldzenei naktī viss smuki spīdēja. sēdi, paslēgā lampu, un kilometra attālumā visi spīdina pretī :))
16.novembris 2010, 19:03 | links
 
Roli, večiem atkal Tavu palīdzību vajag :)
16.novembris 2010, 19:00 | links
 
Tas priecē, ka mazāk tautas:) Es pārsvarā netālu no Jūrkalnes braucu. Esmu bijusi arī Ovīšos, mēs tīri laicīgi toreiz aizbraucām, nebij tālu pa krastu jāiet, bet copmaņu vienuviet tik daudz pie jūras nebiju redzējusi.
16.novembris 2010, 19:00 | links
 
Man ķeras divu veidu-tumšās,tām kiškas daudz;un gaišās-tām salīdzinoši maz to iekšu.Tumšajām āda raupjāka.Kas zin,tās ir dažādu sugu plekstes?
16.novembris 2010, 18:42 | links
 
Liiguci, Liepenē nav tik traki, ja Lūžņos un Ovišos ir pilns, tad Liepenē nekad nav tā, ka kilometrs līdz brīvai vietai jāiet, bet nu par lomiem nesūdzos, 95% tikai tur braucu!
16.novembris 2010, 18:32 | links
 
kegumietis,tai vācu mēlei ar nav kārtības !Plekste - flunder
Akmeņplekste -steinbutt
Kā arī turpat rakstīts,Hinzu kommen noch diverse Kreuzungen, die man dann allgemein als „Butt“ bezeichnet, weil man diese Fische nicht richtig einer reinrassigen Art zuordnen kann. Turklāt pastāv vairāki krustojumi, kas var tikt saukti "Butt", jo jūs varat piešķirt šīs zivis nav īsti tīršķirnes sugu.
16.novembris 2010, 18:28 | links
 
Paldies, aigaigar!:) Jāmēģina kādā brīvdienā aizšaut pacopēt, ja apstākļi būs ok. Laikam jau tautas jūras krastā būs pa pilnam, bet neko darīt, darba dienās netieku:(
16.novembris 2010, 18:27 | links
 
Shodien bijaam juurja no krasta pie Liepaajas...rezultaataa uz 3 cilveekiem 5 butes, shvaki!!!
16.novembris 2010, 18:24 | links
 
nu okej,metamies visi tagat uz līci,tad jau redzēsim kāds būs rezultāts....bet kaut kā jau nojaušu kāds:)
16.novembris 2010, 18:24 | links
 
Sveiki!Rīt uz jūru,vējš ne visai patīkams,ja nebūs zāles,varēs pieciest.Kāds cepums topā starp Miķeli un Mazirbi???Atskaite svētku vakarā.
16.novembris 2010, 18:20 | links
 
Usi , a ko darīt jā cepums atrodas zābakā , rakstīt cepumu nodaļā , vai tomēr zābaku nodaļā ?
16.novembris 2010, 18:07 | links
 
līdz jūrai ~200m, pabrauc aiz pēdējā kempinga 50m uz priekšu un pa labi ir veca zvejnieku māja, pie tās atstāj mašīnu un viss būs ok! ;)
16.novembris 2010, 18:01 | links
 
Kāds lūdzu varētu pateikt kā Liepenē ar tikšanu pie jūras? Vai ir legāla P, lai izpaliktu nepatīkami pārsteigumi, cik tālu līdz jūrai jāiet?
16.novembris 2010, 17:58 | links
 
Tīkolos jau tur var dabūt butes bet ar makšķeri pagrūti līcis paliek līcis.
16.novembris 2010, 17:55 | links
 
Par tā Rojas butēm varētu būt, ka nav pārāk jābrīnās. 80-to gadu sākumā, kad tur bija slēgtā zona, tur par ''pilnvaroto'' strādāja copmanis no mūsu puses un bija sarunājis atļauju no ''robiņiem'' pabradāt pa jūru. Vīri pavilka tīklu starp sēkļiem un saveda pilnu māju ar butēm.
16.novembris 2010, 17:42 | links
 
nu, ko, lai saka, plaukstiņa ir un paliek plaukstiņa :))
16.novembris 2010, 17:24 | links
 
sienaazis;met zanderiem mieru-brauc spēkus pārbaudīt!

un galvenais to cilpu neaizmirsti iegādāties
16.novembris 2010, 17:22 | links
 
gint, ievēro noteikumus, par zābakiem cita sadaļa, cepumiem cita:)
16.novembris 2010, 17:21 | links
 
Usi , Tu šodien kādu nekvalītatīvu cepumu apēdi ?

Zābaki super , paldies !
16.novembris 2010, 17:05 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager