Makšķerēšana jūrā

Paldies par komentāriem un viedokļiem. Jābrauc. Atskaite rīt. Visiem ne asakas :-)
5.novembris 2020, 19:26 | links
 

Nu tak inf ir piejama, parokaties paši kam tā straume uztrauc! Tā nu gan viena pati nav nekāda problēma! Komplektā ar zāli tad gan, bet tur jau cits stāsts un plašāks. Veiksmi.
5.novembris 2020, 18:17 | links
 
Sveiki vīri ka rīt ar straumi, varbūt kādi ieteikumi?
5.novembris 2020, 18:07 | links
 
Labs vakars. Vai kāds laika vērotājs un zinātājs varētu izteikt savu viedokli par rītdienas laika apstākļiem? Ir vērts brauk? Doma par Ovīšiem no pl 9.00 - 16.00. Lūdzu, gudros komentārus par skaties pats, aizbrauc - redzēsi, es neteikšu utt paturiet pie sevis ;-))

Neoshop, 5.novembris 2020, 17:17

no rīta vēl varētu būt ne visai liela straume pēc meteoprognozēm, bet tas kā kurā vietā. Arī Ovīšos vai pirms raga, vai aiz.
Dienas gaitā viss mierinās. Bet iespējams, ka saulīte spīdēs spoži. Tā windy stāsta.
Sagaidi tumsu, ja pa dienu nav, bet ja būs skaidrs, tad hvz kā būs.
5.novembris 2020, 17:46 | links
 

Šodienas inerce būs rīt jūtama. Labi ka sēžās vējš. Personīgi apskatītos, ko šaurums saka, tur jūra ātrāk rimstas. A tā viss labi. Ja vajag ko sīkāk raksti PM. Doma- no rīta vietējam var uzzvanīt. Iedošu tf...
5.novembris 2020, 17:38 | links
 
Neoshop [05.11.20]: Labs vakars. Vai kāds laika vērotājs un zinātājs varētu izteikt savu viedokli par rītdienas laika apstākļiem? Ir vērts brauk? Doma par Ovīšiem no pl 9.00 - 16.00. Lūdzu, gudros komentārus par skaties pats, aizbrauc - redzēsi, es neteikšu utt paturiet pie sevis ;-))
Tīri mans viedoklis: būs straume vēl no šodienas. Bet rit vējš labs..zivij vajadzētu būt..rullis arī pateicīgs būs.
5.novembris 2020, 17:23 | links
 
Labs vakars. Vai kāds laika vērotājs un zinātājs varētu izteikt savu viedokli par rītdienas laika apstākļiem? Ir vērts brauk? Doma par Ovīšiem no pl 9.00 - 16.00. Lūdzu, gudros komentārus par skaties pats, aizbrauc - redzēsi, es neteikšu utt paturiet pie sevis ;-))
5.novembris 2020, 17:17 | links
 
Al1nar [05.11.20]: šodien neviens nebrauc?,varētu pievienoties,ja kāds caur bēni mauc,degvielai pieemestu
Šodien jūrā metot svins būs Rīgā
5.novembris 2020, 16:02 | links
 
Juu šodien īstais laiks, lai būtu pie jūras!! :))
5.novembris 2020, 16:00 | links
 
šodien neviens nebrauc?,varētu pievienoties,ja kāds caur bēni mauc,degvielai pieemestu
5.novembris 2020, 15:48 | links
 
Lūžņa, vakar pa dienu līdz 17.00 uz trijiem 5 butes. Viena uz 500 gr. Stipra straume, zāles nebija.
5.novembris 2020, 14:13 | links
 
seedoo [05.11.20]: keners [10:37]: seedoo [0:44]: Jums gan smagi, bet es vietējos ar pamācījo kā ķert zivi;))) Turpiniet vien čakarēties ar raudām un visādām mērcēm butei tak garšo rokdarbi:)))) Sen nebiju tā smējies.....Izklausās, ka esi pilnībā atkodis to štelli... Es tikkai pusceļā esmu!jaJa man kāds pateiks ko jaunu un man nezināmu, Henis no manīm. Par paiku marinēšanu man nestāstiet- neinteresē! Visiem jauku dienu. Uz brīvdienām un jaunēdēļ, lieliski apstākļi. Ne asakas.
Kener veiksmi arī Tev svešzemēs....
.
Paldies! Tev arī ne asakas!
5.novembris 2020, 12:52 | links
 
keners [05.11.20]: seedoo [0:44]: Jums gan smagi, bet es vietējos ar pamācījo kā ķert zivi;))) Turpiniet vien čakarēties ar raudām un visādām mērcēm butei tak garšo rokdarbi:)))) Sen nebiju tā smējies.....Izklausās, ka esi pilnībā atkodis to štelli... Es tikkai pusceļā esmu!ja
Ja man kāds pateiks ko jaunu un man nezināmu, Henis no manīm. Par paiku marinēšanu man nestāstiet- neinteresē! Visiem jauku dienu. Uz brīvdienām un jaunēdēļ, lieliski apstākļi. Ne asakas.
Kener veiksmi arī Tev svešzemēs....
.
5.novembris 2020, 10:59 | links
 
seedoo [05.11.20]: Jums gan smagi, bet es vietējos ar pamācījo kā ķert zivi;))) Turpiniet vien čakarēties ar raudām un visādām mērcēm butei tak garšo rokdarbi:)))) Sen nebiju tā smējies.....
Izklausās, ka esi pilnībā atkodis to štelli... Es tikkai pusceļā esmu!
5.novembris 2020, 10:37 | links
 
seedoo [05.11.20]: Ak jaaa. Gribat ko vairāk par cope jūrā, tad mēģiniet uz watsap grupu tikt. Varbut kada vieta atbrīvijas....
Feisbukā arī ir ļoti lsba grupa.
5.novembris 2020, 08:28 | links
 
Pie jūras nav ko darīt. Tāds pūtiens labakajā gadijumā svinu metienā noķers.
5.novembris 2020, 08:22 | links
 
Ak jaaa. Gribat ko vairāk par cope jūrā, tad mēģiniet uz watsap grupu tikt. Varbut kada vieta atbrīvijas....
5.novembris 2020, 00:47 | links
 
Jums gan smagi, bet es vietējos ar pamācījo kā ķert zivi;))) Turpiniet vien čakarēties ar raudām un visādām mērcēm butei tak garšo rokdarbi:)))) Sen nebiju tā smējies.....
5.novembris 2020, 00:44 | links
 
Piem. Kolkā zvejnieks mani mācīja, lai es ar paviljona raudu nepūlos, sradājot tikai vietējā rauda, kas augusi vietējā dambītī. Brēča piektastē taču arī visur nav ēsmu topā....

Pravietis, 4.novembris 2020, 21:29

Strādā ari paviljona rauda Kolkā. Reizēm labāk par brēču. Leonīds varbūt, ka atceras, pirms kāda laika jau.
4.novembris 2020, 21:35 | links
 
Uz stintēm kāds ir mēģinājis buti ķert? Pēdējā reizē CT nopirku, smarža jau forša.. likās ka labāk par reņģi būs, bet nu grūti spriest, jo cope švaka bija un labāk uz vārīto garneli ņēma.

Chaky, 4.novembris 2020, 20:14


Ir specifiskas ēsmas, kas strādā konkrētās vietās jūras piekrastē. Piem. Kolkā zvejnieks mani mācīja, lai es ar paviljona raudu nepūlos, sradājot tikai vietējā rauda, kas augusi vietējā dambītī. Brēča piektastē taču arī visur nav ēsmu topā....
4.novembris 2020, 21:29 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager