Makšķerēšana jūrā

Te ir divas terijas, viena kas saka ka urzreiz jāpiecērt, cita ka jānogaiga, līdzīgi kā uz līdakam ....
9.novembris 2010, 23:13 | links
 
Paldies par infu, bet vai mencu uzreiz jāpiecērt vai tā arī ierij kā bute. Citreiz negribās saldēt knaģus un vaktēt to copi:))
9.novembris 2010, 23:00 | links
 
Butes ņem kamēr , es uz aizsalušām peļķēm nekāpju :)) Protams arī tad ņem ....
9.novembris 2010, 22:49 | links
 
Liepājniekiem ir laba izvele 1.8 km no jūras krasta(arī kanālos), bet arī ir vietas no krasta kad viņas ķer..jareiķinās ka copju daudz, labi ja katra trešā veiksmīga ...
9.novembris 2010, 22:47 | links
 
oi nevajag, bušu cope VĒL TIKAI BŪS! pa 18 nov ar salūtu utt... :)
9.novembris 2010, 22:45 | links
 
Roli cik ilgi mencas ķeras, vai ilgāk kā butes? Bušu cope jau sāk apsīkt. Man liekas, ka menca arī ņem dziļāk, jo butes citreiz vieglāk saķert 50 metros nekā dziļumā. Protams tas viss atkarīgs no vīļņa un sēkļiem.
9.novembris 2010, 22:42 | links
 
Kādreiz man tēvs iemeta copeni un teca, kad rausta piecērt :)) toreiz viens septiņnieci izvilka ..., bet ja pa nopietnam, tad es jau minēju, puikas naktis salst un sēž uz menčuku..un ne vienmēr no krasta ! Pāris gadus atpakaļ comaņi smaidīja, kapēc es uz reņgu sistēmas leiku tvisteri, smaids nebija ilgs :))
9.novembris 2010, 22:02 | links
 
O Daddy, tev ziema iestājusies, profila bildi nomainīji!!
9.novembris 2010, 22:01 | links
 
roluk - es, kamēr bušus nepazinu, rudeņos braucu uz vēdzelēm...nu tusoffka uz goda, bet kārais zobs paliek tukšā...šitā menca bija pilnīgākā haļava...bet, ja saki, ka uz viņām ir vērts piesēst...hmm, nav peļama ideja... :)
9.novembris 2010, 21:56 | links
 
Daddy, ja mencas var saķert vairāk par bušiem , tad sēžam uz menčukiem :))Jāsaprot ka buši daudziem šeit ir čuš, :)) sīgas pusmaliķi skalda, gaidīšu menčukus :))
9.novembris 2010, 21:51 | links
 
zini, ja tā ir likumsakarība, tad arī bušu mums nekādu nav un no 15 datuma arī lašu un taimiņu nav nemaz nav,,, :))
9.novembris 2010, 21:43 | links
 
A saki, mums mecas necilas un vispār to zivju nav :)) Pats esmu naktis nosēdējis lai menčuku nosedētu...drīz būs īstais laiks un tad nosēdēsim :))
9.novembris 2010, 21:41 | links
 
roluk - bija laba - izvārījām viņu zupā. lielais grāpis sanāca un paēda 5 vīri, 1 sieva un 3 bērni ar visām dubultporcijām un vēl katla dibenā kaķim ar palika.

taisnības labad gan jāpiebilst, ka puspaku garneļu arī tai zupā iemizoju... :))
9.novembris 2010, 21:33 | links
 
viepli, TEV jau nu gan es neteikšu!
9.novembris 2010, 21:33 | links
 
Kilka, a kas viņš ir?
:)))
9.novembris 2010, 21:31 | links
 
Jā, jā, bet tagad es zinu, kas Tu esi. ;)
9.novembris 2010, 21:30 | links
 
Cik ta bija tā labā menca ?
9.novembris 2010, 21:30 | links
 
kilka - paldies :)) ar zivju līķīšiem tikai galīgie lūzeri fočējās...mana zivs nemaz kadrā nelien...nu - tā, kas būs.. :))
9.novembris 2010, 21:28 | links
 
daddy_j - normāla bilde beidzot, termoss, glāzīte, nekādas stulbas zivis ;))
Vispābā pēc šīs bildes Tevi atpazinu (bija jau gan iepriekš aizdomas ;) )!
9.novembris 2010, 21:24 | links
 
viepli - domā "zivju diena" nostrādās? :))
9.novembris 2010, 21:13 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager