Makšķerēšana jūrā

urmi
Da it kā nē, es tik nevar pabeikt tīrīt butes, jo visādi laji maucās pa starpu. :DDD
8.novembris 2010, 22:14 | links
 
Mini_Me
ir apsīkušas "pareizāš piedevas""!
:)))
8.novembris 2010, 22:12 | links
 
Ņikuja bušēlijs nav panīcis. Tik tie ķērāji pārnākuši no pludiņmakšķerēšanas bezkļova, nā.
Tādad principā strādā atarktori ar ķiploka smaržu (tik nerīvējiet dabisko daiviņu caur rīvi, blē), arī Sensas daži plēšoņu aromāti varētu būt pievilcīki, vo! A visvairāk gribētos ismēģināt "Karpa iraid trauks, nevis ēdmaņa" pielietototos smirdīgos dipus "Octopysy -almoust DEAD"!
8.novembris 2010, 22:07 | links
 
Viepli,jē.gada jaunvārds.
8.novembris 2010, 21:25 | links
 
Mini, man ļoti žēl, bet tavi retie un smieklīgi mazie pasūtījumi ne tuvu nestāv Vaira30 apjomiem. Gluži kā Mirtina.
:P
8.novembris 2010, 21:25 | links
 
Bušēlijs panīcis?
:DD
8.novembris 2010, 21:24 | links
 
Viss ir ļoti vienkārši,ir gadi kad sēņu daudz un ir kad sēņotne ir izžuvusi,līdz ar to sēņu nav.Šogad bija karsta vasara,nu vot rezultāts- bušotne sažuvusi.Nākamgad būs.
8.novembris 2010, 21:23 | links
 
vimplīkais
Un ko es saņemu pretī:? Ka Vairis30 ir kļuvis par Tavu HVC - tiešām nožēlojami, blē!
8.novembris 2010, 21:20 | links
 
Boroda
Jā, laimīkie tie, kas māk lasīt jūrju, vo! :DDD
Tu sūtīsi savus atklājumus uz manu akoutu, vai man tomēr sākt pirmajam, blē?
8.novembris 2010, 21:19 | links
 
Boroda, nav nepieciešamības jūru lasīt, ja tev ir bld Mini_me.
:DD
8.novembris 2010, 21:17 | links
 
Mini, es pēdējā copē lietoju tevis ieteikto atraktoru spray izpildījumā. Teikšu, ka bija pat ļoti OK.
:)
8.novembris 2010, 21:15 | links
 
mini_Mē - es ar esmu atklājis dažus atraktorus, ja tādā nievīgā vārdā šos ambrozija brāļus var dēvēt...un dažreiz copes ir oi, oi ku labas. Bet jūŗa ir jālasa, kas to nemāk, tam nekā:)))))
8.novembris 2010, 21:15 | links
 
BLD
Mani pašu dažreiz pārsteidz mans viedums jūrjā, nu, ķipa, krīvs_kas_krīvs! :DDD
8.novembris 2010, 21:11 | links
 
Un vēl: lai cik tas nebūtu tizli, bet kaprīzā jūrjas copē, kad būtiski mainās vēja viirsniec un štengrums, tomēr būtu jāpūš atraktors pat uz slepeno ēsmu, vo. Variantu ir tiešām dauc. Man strādā 2 dažādi, blē. Vai jūs padalīsieties arī ar saviem atklājumiem? :DDD
8.novembris 2010, 21:09 | links
 
Trešdien vēja vispār nebūs (wingurijs tā sola), aber ceturtdien aiziet vaļā ilgais pūtiens:)
8.novembris 2010, 21:07 | links
 
Mini, mani reāli iespārda tavs teiciens "piekrastes sēkļu mainība". Izklausās, ka tu dzīvo starp 1. un 2. sēkli.
:)))
8.novembris 2010, 21:06 | links
 
Labi, pieņemu, ka visiem neinteresē vieplīgā nepamatotā skopulība.
Un, tātad, Jūs esat nokļuvuši "slepenajā" vietā. Forši! Nolaižamies no kāpas un mērcam makšķeres? Tiešām???
Gribētos norādīt uz būtiskiem faktoriem, izvēloties copes vietu. Ja neesat biežs viesis un nepārzinat piekrastes sēkļu mainību, tad vajadzētu pavērot, kur plīst vilnis no 2.sēkļa un cik tālu tas rada savu iespaidu. Ja ir krastenieks, tad pacentieties uzkāpt augstākajā punktā: ja ne rudmieses, tad copes rajona perspektīva noteikti pavērsies jūsu skatam, blē. Un tā nebūs vistuvākā nokāpšanas vietai.
8.novembris 2010, 21:03 | links
 
Svekiņi,nu jā 4.dien lasu būs piebraukta pilna jūra ar bušu-mencu-un vēl kādu zivju gribētājiem.Tad jau ,laikam man tur darīt nebūs ko:)))))
8.novembris 2010, 20:59 | links
 
Tieši tā, nebūs.
:)))
8.novembris 2010, 20:37 | links
 
Cien. BLD: praktisks, stilīks un pat saistīts ar copi - vai tas tik nebūs Džī Lūmis kāc? :DDD
8.novembris 2010, 20:34 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager