Makšķerēšana jūrā

Mini, tu pat iedomāties nevari, kāds prezents tev ir sagatavots! Praktisks, stilīgs, saistīts ar copi.
:)))
8.novembris 2010, 20:26 | links
 
BLD, nē, tikai 3dien, 4diena islēgta, blē. A kā tu domā, vai man par visiem no sirc sniektajiem jūrjas copes padomiem nepienāktos advancā vismaz sudraba līmeņa karte, ko a? :DDD
8.novembris 2010, 20:22 | links
 
viepli nau verts nebrauc nosalsi ,saslimsi
8.novembris 2010, 20:04 | links
 
Mini, vot kā tu domā - ceturtdien ir vērc braukt, ko?
8.novembris 2010, 19:50 | links
 
Labi, pieņemsim, ka 6dien "slepenajā" Lūžņā nebija baigā_pri_baigā cope: tiešām, tādā rullī bez pieredzes konkrētā vietā varētu būt grūti pareizi nolasīt jūrju. Un vēl grūšāk pirms tam dabūt pareizo ēsmu, blē.
A šodien tam baram arī nekā??? Nu nezin, uz pareizo ēsmu, piešpricējot gardo atraktoru, bija tīri tā neko, vo. Distance mainījās no vēja virziena un stipruma, pie tam ievērojami. Ismērs gan bišku zem parastā.
P.S. Tam lopāmuram, kurš ar saviem slikiem spolēja ārā un konkrēti notašķīja blakusstāvošo autiņu novēlu mūžīgi tādu pat copi, kā tas debloīds pieredzēja 6dien, nā!
8.novembris 2010, 19:43 | links
 
tā rūdījās tērauds ... :D
8.novembris 2010, 19:43 | links
 
Straiker, rīt baigo štākeri sola. Ceturtdien jābrauc.
:))
8.novembris 2010, 19:27 | links
 
tas viss ir pupu mizas vakar,aizvakar....vot rīt būs cope jo es laižu ... :) iekš to jūru !
8.novembris 2010, 19:26 | links
 
Brāzmas (m/s) 17 17 10 14 16 13 11 11 12 11 10 12 11 11 9 8 8 10 11 13 12 11 tas šosestdien , svētdien būs Kolkā...
8.novembris 2010, 18:53 | links
 
arī es biju copēt, sestd, svētd Mazirbē, noķēru maz, svētd vispār tikai 1..... Radās doma šitā necopējot - ja nu jau visas butes jūrā ir jau izvilktas..... ?
8.novembris 2010, 17:30 | links
 
Briket
Es jutu ka nebūs vakar kļovs, tamdēļ nebraucu līdz jums cepumus uzēst!=)
8.novembris 2010, 17:08 | links
 
sveiki! mēs arī vakar bijām Jūrkalne.Bet nebija ne zāles ne straumes.Ķērās ļoti pašvaki.Sākumā kad bijām Miķeļbākā,tur straume bija nezēlīga un zāles arī bija.Tākā kopsavilkumā nekas spīdošs
8.novembris 2010, 14:38 | links
 
Labrīt kungi!
Es te uzzvanīju, kur vajag un visu noskaidroju.
Bušu cope notiksies nākam sestdien.

P.S. Maximas lētā garnele violetajā pakā, vēl nekad nav uzmetusi.

:)))
8.novembris 2010, 09:46 | links
 
Svētdiena. Saraiķi 8-18 uz 3iem ap 30 butēm, pārsvarā visas uz garneli. Izmērs labs. Viegls vējelis pūta sejā, viļni palieli, zāles un straumes nemaz. Pa nakti sēdējušie veči bija tikuši pie mencām, kam 5as, kam pa 3ām, bušu maz.
8.novembris 2010, 09:41 | links
 
nu tātad tie, kas gribēja būt gudrāki par visiem un copēt svētdien - aplauzās! :)

6dien priekšpusdienā jūrkalnē bija baigi ok, bet tad švakāk, švakāk un ar krēslu arī beidzās...

a mencas zupa uz ugunskura vārīta - MMM :))
8.novembris 2010, 09:26 | links
 
Nu tā, vakar Miķeļbāka no 7.00-18.00 trīs vīri 8 butes, vienu vārdu sakot bija atnākusi mums tie divi čaļi Oblomskis un Otsosovočs. No rīta līdz pusdienai ļoti stiprs sānu vējš, traucēja kārtīgi iemest, vēlāk pierima, bet straume ļoti spēcīga visu dienu, kā pārmet sēklim pāri tā visu nes prom, tikai svins ar drātīm turējās, pārējie piramīdas i dzelkšņainie 120-140 gr kā sūdi tika stumti prom. Īstenībā nesaprotu, kas ar to but šogad notiek. Tik sūdīgi vispār ne bija bijis jūrā, ka ne vienas copes, tās retās ko izvikām ar bez copēm. Negribēja ne reņģi ne garneli, arī ar super piedevām un bez, pat nakteniekus ignorēja.
Bet cope jūrā forša
8.novembris 2010, 09:08 | links
 
Vakar Jūrkalnē,starp Jūrkalni un Pāvilostu,Pāvilostā tāds ABLOMS!!!! Jūrkalnē straume,zāles,Pāvilostā straumes,zāle nebija,vilnis liels,zivju vispār 0!!!!Neviens neko nevilka.Tikai ozons ieelpots tika un viss.:((( 550km par velti nobraukti.
8.novembris 2010, 09:05 | links
 
usis,bijaam vakar arii tenii slepenajaa ovsu vietaa un vismaz no riita vilnis liels un nevilka neviens!!!!
8.novembris 2010, 07:19 | links
 
Vakar pa vakaru Jūrkalnes pusē patusējām ar Straumi,Zāli un Oblomovu :(
8.novembris 2010, 07:10 | links
 
Es a biju, nekā nedabūj izņemot 2 grunduļus
7.novembris 2010, 21:04 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager