Makšķerēšana jūrā

vairi, neiet runa par ruupniecisko zveju, taa kaadreiz bij mana nauda, vilku butes ar vadu, renges ar staavvadu zvejoju, runa iet par probleemu sajaa saitaa, copmanji ar infoo nedalaas, runaa pa maukaam, ne pa to uz kaa, kur keraas, pirksti vedeklii nav man, jo man nav zeel pastaastiit, ar kaadiem veejiem kolkasmalaa bute naak, un nevajag pat uz liepaaju braukt.
2.novembris 2010, 21:55 | links
 
Atvainojiet,piedodiet,vilņi bija maziņi,maziņi, nevis viduvēji!!!:):)
2.novembris 2010, 21:52 | links
 
Pie jūras šodien forshi,Mazirbē ap diviem pat saulīte spīdēja,vēja nebija nemaz,vilnītis viduvējs,butes tik daudz cik vakariņām,daudz mazo lapiņu,ņēma pārsvarā uz reņģi tuvā distancē.
2.novembris 2010, 21:50 | links
 
guntarskl, man nevajag apredelitsa kur es biju, ne visi zin kur ir vaide, tapeec piemineju kolku, un pieraadaas, ka sajaa saitaa copmanji piep....saas pi vaardiem un paaris kilometriem,zb lasiit to huinju, ko te raksata, slepenaas vietas, utt, it kaa visiem vietas nepietiktu.
2.novembris 2010, 21:49 | links
 
kolciniek-parasti pieklājīgi cilvji atnāk,sasveicinās,pastāsta kaut ko par savu copi,bet nevis pirkstus vēdeklī un es,es-ja jau tik kruts esi rūpnieciskajā zvejā ko meklē makšķernieku portālā-zivju uzpircējus vai metāllūžņu uzpircējus?P.S.Nekā personīga,protams:)
2.novembris 2010, 21:49 | links
 
Kolciniek, Tu dod priekšroku diskusijā pāriet uz personīgiem apvainojumiem?????:)
Man po, uz priekšu.......es tikai pajautāju:)))
2.novembris 2010, 21:44 | links
 
nu parunājamies.
2.novembris 2010, 21:43 | links
 
Ķegumieti, man gan patīk:)))
Nevajag būt lepnam, vajag ar cilvēkiem parunāt:)))))
2.novembris 2010, 21:41 | links
 
guntarskl - tik nekustini vairs, Dieva dēļ ;))
2.novembris 2010, 21:41 | links
 
tev tas padsmits varen iis sanaak, nestaasti vieteejajam cik vinja pagasts garss.......tirlins
2.novembris 2010, 21:39 | links
 
gungstarkl,nebūt necenšot būt dusmīgs ,tikai zinies tā paliek drūmi ,par to ko lasu.Esu mierīgs ,kā jūras govs.
2.novembris 2010, 21:39 | links
 
Ķegumieti, nav stress.....kapēc Tu visu laiku centies būt dusmīgs?

Kolciniek, neko no Tevis negribu:))))))
2.novembris 2010, 21:36 | links
 
sosestdien vareetu buut ok cope, bet ne kolkas mazirbes pusee, apm ap irbi vareetu buut cope.
2.novembris 2010, 21:34 | links
 
kegumieti nekas nav jauns, juurinja turpat,jaabrauc tik un jaaker. noteemee vietu, sagaidi saanisko no kreisaas apm 7 m.s un met uz kalniniem.
2.novembris 2010, 21:32 | links
 
no vaides liidz kolkai ir preciizi 7 km, liizd vaides graaavim no kolkasraga ir 5 km, tad ko tu gribi , tas nav pie kolkas?
2.novembris 2010, 21:28 | links
 
Kolciniek, pie Kolkas, un tuvu Vaides grāvim????
Apreģeļis, kur Tu biji, jo Kolka No Vaides ir pedsmit km.............
2.novembris 2010, 21:25 | links
 
Nu varbūt variet ,te beigt dzīt zosis ,bļē,piedodiet zajeb......ji,tākā tādi mazi puikas ,tik lielās kam garāks krāniņš .Nu var kāds normāls cilvēks šī portāla lietotājs pastāstīt ,kas jauns pie jūras.
2.novembris 2010, 21:25 | links
 
nekad neesmu bijis pieragistreejies seit, vnk daudz ko varu pastaastiit par copi, un ruupniecisko zveju juuraa. un vispaar nav man jaatskaitaas visaadaam kilkaam.
2.novembris 2010, 21:24 | links
 
Nu tad izpaudies, nu riktīgi!
2.novembris 2010, 21:23 | links
 
ko tu kilka lurini, lasu juusu hernju, veemiens naak, portaaals domaats izpausmei, nevis tirgum, kam lielaaks suuds ......
2.novembris 2010, 21:22 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager