Makšķerēšana jūrā

uuu briivdienaas solaas buut diezgan smuks veejinns ,nu nezinu vai tad maz buus veerts raadiities juuras tuvumaa!
26.oktobris 2010, 16:40 | links
 
nu tā kungi.....uz nedēļas nogali kāds no Rīgas nedomā butēs laisties, kam kāda brīva vieta automobīlī??? Apsolos turpceļā un apakaļceļā bairīšus nelietot (lai nav daudz pieturvietas)!! Un vispār būšu kluss un paklausīgs :))))
26.oktobris 2010, 16:35 | links
 
Zāle nebija
26.oktobris 2010, 15:04 | links
 
cingijs2 kā ar zāli?
26.oktobris 2010, 15:02 | links
 
Ai nekas neķērās, man 0 čomam tiaki 1 plaukta bet loti bieza
26.oktobris 2010, 14:58 | links
 
Brālītis.
sen neko tik garu neesmu rakstijis.un vispār,kas tev par daļu!
:DDD
26.oktobris 2010, 14:52 | links
 
Brālīti.Urmas bij pie stūres.
26.oktobris 2010, 10:19 | links
 
Urmaas tu tik garu tekstu uzrakstīji - vai pirkstu galiņi nesāp?Actiņas nemiglojas no pārpūles ?Vai galva nesāp sasprindzinoties tik daudz domāt ko rakstīt? Pirmo reizi redzu tādu(tik garu) copes aprakstu no tevis !!! :))))
26.oktobris 2010, 10:17 | links
 
Nu ne, es tik taad braukšu. un nejau no z-mola bet kautkur no krasta
:D
26.oktobris 2010, 10:11 | links
 
Mārci-Tev man liekās citur bija tagad jābūt vai jau esi atpakaļ ?
26.oktobris 2010, 10:02 | links
 
Brusi, ok, nākamreiz uz citu jūru! Es piedalos!:)))
26.oktobris 2010, 09:43 | links
 
Mja kolēģi tik skaisti uzrakstījuši,ka nav pat ko piebilst.Mana versija-nākamreiz jābrauc uz citu jūru,šinī vairs zivju nav.
26.oktobris 2010, 09:28 | links
 
Tere, kompanī!
Ūūūūu- ja Jūs zinātu, kā man vakar gāja!!! No rīta biju pārliecināts, ka dodos butes pavilkties, bet tad vienā momentā kļuva skaidrs, ka esmu nokļuvis motorizētā pārgājienā "Pretī zelta rudenim gar Baltijas jūras krastu"!
Vienu varu teikt droši- ja nu kādam kādreiz tiek dota iespēja piedalīties šādā pasākumā, notekti neatsakaties- tas ir to vērts!!! Tikai viens "BET"- ja jums jābrauc aiz Urmaasa vadīta auto, tad ir nepieciešama vismaz sporta meistarkandidāta kvalifikācija autosportā (nu labi- vismaz 1.sporta klase vai kāda lidaparāta vadītāja pravas...) :DDD
Ak jā- lai būtu par tēmu, piebildīšu- šodien DROŠI BRAUCIET UZ JŪRJU ĶERT BUTES!!!, jo aizvakar esot ķēries, vakar neķērās , tātad ŠODIEN NOTEIKTI ĶERSIES!!! :DDDDDDDD
P.s.cope jūrjā ir forša! Laba kompanī vēl foršāka! Ja saliek abas štelles kopā- vispār FANTASTIKA!!!
26.oktobris 2010, 07:15 | links
 
Vakar pa vakar bij Jūrkalnes puses tīkamajā vietā no 18:00-22:30. Pa diviem padsmit paņemtas,no kurām tikai 2 cienījama izmēra. Ēsma-garnele,distance-tāla,laika apstākļi-mainīgi,cope-neregulāra.
Bet pie jūrjas toč ir forši! ;)
26.oktobris 2010, 07:09 | links
 
cope jūrjā ir forša!
nelielā kompanī,5 cilvēk sastāvā,apmeklējām kurlandiju.iesākām ~11-tiem.līdz ~13:30 cope nekāda.copes regulāras bet laikam par ātru tinām.jo dikti jau sīkas butītes tika izvilktas.tās laikam nodilumneizturīgās!:).pa starpai bij ari dažas pat ļoti OK butes.~13:30 panesās zāles.tā kā manējais un domubiedri par dārzniekiem jūrjā nenolīgām,tad nolēmām mainīt vietu.piebraucām daudziem zināmajā slepenajā vietiņā,jau virs Ventspils.sākām jau kravāt štrumus no autiņa,kad redzam vienu copmani nākam mūsu virzienā.parunājāmies,apjautājām kā ar cop utt.uz ko šamais tik nobubināja,ka baigi nesot zāl.nu ko,kraujam štrumus atpakaļ autiņā un minam uz cerīgāku vietu.kur itkā zālei nevajadzētu būt.cerīgajā vietiņā zāli gan nemanijām,bet copi ar ne tik.tur tik vien buut izstīvēju.pasēdējām līdz krēslai un metām mier.lai tās butt paaugās un norūdās pret nodilumu!!!
rezumē.copp jūrjā vienmēr ir forša.it sevišķi labā kompanī.a kompanī mums vienmēr ir forša!!!
:)))
26.oktobris 2010, 00:49 | links
 
nu tāaa.... biju savā slepenajā vietā, viļņi 2metrīgi un 3metrīgi, bet straume praktiski nekāda, ar 100g gredzenveidīgo varēja šancēt, pareizāk varētu, ja ņemtu :))) pie jūras bijām ap 9iem, tināmies prom ap 19iem, tā arī copi nesagaidot, visu laiku ņēma regulāri - stundā 3 butes :))
likās, ka nedaudz labāk uz raudu nekā garneli
jūra gan tik tālu augšā, ka līdz sēklim pat nevar domāt aizmest :))
tātad man 30 (14 ņemamas), čomam kopā ~20
apkārtējiem ar neņēma, pa tumsu ar cope nesākās un notināmies, jūtu līdzi tiem, kas cerēja uz vakara copi, likās jau būs nomācies, bet kā palika tumšs, tā mākiņi pazuda un ieslēdzās lukturis :)))
25.oktobris 2010, 23:39 | links
 
Rit aizlaidisu uz juru buti lukoties,tad jau zinosu ka gajis
25.oktobris 2010, 22:33 | links
 
Spriežot pēc propelera jūrmalā (Liepājā) rīt vajadzētu būt labai copei.
25.oktobris 2010, 18:53 | links
 
Vakar Miķelī,kā kuram. Vienam 5gab.citam 5kg.
25.oktobris 2010, 16:16 | links
 
Izskatās, ka šovakar būs jauks laiciņš makšķerēšanai jūrā -Tas Ventspils pusē!!!
25.oktobris 2010, 16:13 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager