Makšķerēšana jūrā

seedoo [27.10.20]: Man, sodien saskaitiju 64. Varetu plasak aprakstīt, bet slinkums stum rīklēs. Tas tiem neticigajiem. Vakar atpakalcelja nebridam caur mezu interese pec nogajam gar krast. Prakstiski viena bilde. Trīs kati 10m diapazona un gaida....uz atbildi ka keras ...slikti zāle. Pirmkart ir jasaprot ko pie konkrētiem apstakliem darit. Un vel , par laika prognozem, nejau rītdienai jaskatas, bet dienas pāris kas bijis atpakaļ. Personīgi no pieredzes, pabijis jura ap 400 reizem pateikšu vietas izveli daudzmaz precizi. Šobrīd braucu uz vernjaku. Pie konkretiem laika apstakliem sava vieta. Kur....nedošu, tas nebūtu godīgi pašam pret sevi. Jūras cope nearko neatšķiras no zemledus vai spiningošanas,,,aktīvi meklejot vietu vienmer var atrast. Tie kas brauc atputa tapat to nesapratis. Skaidrs ir tiem kas sirdī no bērnības ir copmaņi. Visiem jauku dienu un ne asakas.
Labs!
27.oktobris 2020, 13:19 | links
 
Seedoo,vareni!man vietējam tādu lomu!
27.oktobris 2020, 13:17 | links
 

Man, sodien saskaitiju 64. Varetu plasak aprakstīt, bet slinkums stum rīklēs. Tas tiem neticigajiem. Vakar atpakalcelja nebridam caur mezu interese pec nogajam gar krast. Prakstiski viena bilde. Trīs kati 10m diapazona un gaida....uz atbildi ka keras ...slikti zāle. Pirmkart ir jasaprot ko pie konkrētiem apstakliem darit. Un vel , par laika prognozem, nejau rītdienai jaskatas, bet dienas pāris kas bijis atpakaļ. Personīgi no pieredzes, pabijis jura ap 400 reizem pateikšu vietas izveli daudzmaz precizi. Šobrīd braucu uz vernjaku. Pie konkretiem laika apstakliem sava vieta. Kur....nedošu, tas nebūtu godīgi pašam pret sevi. Jūras cope nearko neatšķiras no zemledus vai spiningošanas,,,aktīvi meklejot vietu vienmer var atrast. Tie kas brauc atputa tapat to nesapratis. Skaidrs ir tiem kas sirdī no bērnības ir copmaņi. Visiem jauku dienu un ne asakas.
27.oktobris 2020, 13:08 | links
 

Diemžēl labāka foto nav, bet te var redzēt izmēru, man nebija nevienas mazas butes, tas arī bija sestdien...
27.oktobris 2020, 12:58 | links
 
Tārpus pat nemēģināju :).. Līdzi bija visas iespējamās ēsmas (izņemot raudu, asari) un trīs atraktori. Strādāja divas un leišu.
27.oktobris 2020, 12:35 | links
 
Ha, interesanti dialogi. Vakar biju Ovišos no 17.00 līdz 23.30. Bija doma copēt līdz rītam. Savilku no 70 - 80 gab. Cope nonstopā. Braucu projām nāca vēl dupleti. Kopējais tilpums puse no spaiņa. Protams, ka piegiezās strādāt tādā kvalitātē. No kopējā skaita labi, ja divas gabalas varētu aizsūtīt uz kūpiņu. :(. Zāļu praktiski nebija. Apstākļi copei idiāli. Foto nelikšu, neērti tādas rādīt. Stāvlaukumā pēc manis palika trīs mašīnas. Ir aizdomas, ka kāds bija arī zem zīmes mežā.
P.S. Viens agrāk jautāja par garkājainajiem Owner sarkanajiem āķiem. Notestēju. Man neder, jo pie vilkšanas ārā nolauzu trīs gab. Tievi, asi āķi. Super, pieķer zivi pat no ārpuses aiz lūpas, bet izmantošu tos tomēr citām vajadzībām.
27.oktobris 2020, 12:16 | links
 
leonids [27.10.20]: Kolkā bērnudārzs.kādi te spaiņi?
Nezinu kāds bērnudārzs, 6dien pa nakti ar kolēģi labi pavilkām, man visas lielas butes, nevienu mazu ne noķēru, jāpiezīmē, la ķēru tikkai uz upes zivs gabaliņiem, kolēģis uz garneli, vinam bija arī mazās...
27.oktobris 2020, 11:14 | links
 
Spaiņiem velk, bet bildē tikai viena butīte.
Kur tad pārējās???

Asakukaudze, 27.oktobris 2020, 07:35


Kas māk tam nāk, kas nemāk tiem bildes jāskatās!
27.oktobris 2020, 09:51 | links
 
Asakukaudze [27.10.20]: Spaiņiem velk, bet bildē tikai viena butīte.
Kur tad pārējās???
Bilfē izmērs, ja nesaprati! Vajag bildes???
27.oktobris 2020, 08:36 | links
 
Asakukaudze [27.10.20]: Spaiņiem velk, bet bildē tikai viena butīte.
Kur tad pārējās???
Tūlīt sāksim kūpināt.
27.oktobris 2020, 08:35 | links
 
Kolkā bērnudārzs.kādi te spaiņi?
27.oktobris 2020, 08:15 | links
 
Spaiņiem velk, bet bildē tikai viena butīte.
Kur tad pārējās???
27.oktobris 2020, 07:35 | links
 
Iespējams, ka ūdens vēl bija silts. Kaut gan kāds jau mencu pie krasta dabūjis. Un dažs labs velk ticami.Tagad ūdenim kaut kur 12 grādi, tas blenžot datorā meteolapā, tā kā vajadzētu būt žoram. Iespējams, ka daudzviet sekls.
26.oktobris 2020, 19:36 | links
 
jautājums pēc novērojumiem: cik esmu novērojis, katru gadu tak butei ieslēdzas "žors" uz dienām 4-5.
šogad tak vēl īsti nav bijis? tad varētu cerēt ka būs?
gads jau nedaudz savādāks, kā parasti, mazums brīnumi notiek un kāda atvaļinājuma diena ir jāpietaupa.
parasti gan tas notika Oktobra pirmā otrā nedēļa...
26.oktobris 2020, 15:29 | links
 
Kādu dienu atpakaļ - Ovišos, nu vakariņām sanāca, bet ne vairāk. Zāle bij pamatīga.
šoreiz atskaite novēlota, bet nu ieskatam ka ne pats esmu pilnīgs lohs, ne pārējie lohi - vienkārši butei nebija apetīte.
p.s. visas zivis bij tikai uz garneli parasto.
26.oktobris 2020, 15:25 | links
 
seedoo [26.10.20]: Cope ekselenta. 4h un spainis pilns. Virs Ventspils.
Meistars! Apsveicu :)
26.oktobris 2020, 12:46 | links
 

Cope ekselenta. 4h un spainis pilns. Virs Ventspils.
26.oktobris 2020, 11:38 | links
 
Zāle nejēgā. Vakar pamēģināju,bet pêc dažām min. viss zālë un krastā. Šodien vëjš tāds pats. Jūrmalciems.
26.oktobris 2020, 11:27 | links
 
Kas ar zali Liepajas puse, veljoprojam pamatiga? Mosk kads sez un var pateikt.
26.oktobris 2020, 10:52 | links
 
Meiginasim no Pavilostas ,ja nebus liels vilnis. Sen nav bijis. Klienti biezi prasa par mencam, vajag aiziet. Un pasam gribas.
26.oktobris 2020, 08:56 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager