Makšķerēšana jūrā

Varētu teikt mencu sezona atklata
25.oktobris 2020, 00:55 | links
 
Vējš nedaudz Pierimās un parādās bonusiņi
25.oktobris 2020, 00:54 | links
 
sirmaiss [24.10.20]: Un kā ar zivtiņām...ķeras ...
Baigā straume sākas, pūš visu krastā
24.oktobris 2020, 20:36 | links
 
Un kā ar zivtiņām...ķeras ...
24.oktobris 2020, 20:00 | links
 
sirmaiss [24.10.20]: Kā ķeras miķeļbākas rajonā...kā ar zālēm...
Zālē praktiski nav
24.oktobris 2020, 19:01 | links
 
Neēsmu bijis pie jūras trīs dienas dad rakstiju ka ir pilns krasts ar biktām butēm .Tikai viens uzrakstīja ka tas ir normāli .Es arī tam piekrītu bet tagat visi te cepjas ka viņiem pie āķiem kaulainās kapēc nerunāja ka atkal tas brīdis pienācis ka pa krastu butes var lasīt ar maisiem? Jautājums jums profiņi cik redzu te kādi pieci ir .(itkā sevi uzskata.)

Dagniss, 24.oktobris 2020, 16:22

Katru gadu plekstei nobarošanās kondīcija ir bijusi savādāka. Pagājušo gadu es saķēru rekordražu pēc svara, bet zivtiņa bija mazāka pēc lieluma un biezuma nekā parasti, toties skaitliski tās bija daudz. Man patika aizpagājušā sezona, kad plekste bija labi uzbarojusies, bet skaitliski tās bija mazāk. Pat mazās lapiņas un plaukstiņas bija super biezas un tādēļ gastronomiski vērtīgas. Katru gadu vairāk, vai mazāk ir badmiras. Neesam ihtiologi, kas var noteikt, vai tā slima vai vesela, tādēļ aizdomīgās atstājam krastā, lai paliek lapsām, zeltainajam šakāļim varbūt vilkam.
24.oktobris 2020, 18:15 | links
 
Kā ķeras miķeļbākas rajonā...kā ar zālēm...
24.oktobris 2020, 18:04 | links
 
ttoms112 [24.10.20]: Jūrkalnē zālē nedaudz no 14:00 pirmās divas redzēs kā būs vēlāk
Beigās 3 tikai izdabūju un arī normāli izliju līdz apenēm, sapratu kad jābeidz. MAKŠĶERNIEKU netrūka bija kādi 10 kas vēl palika cīnīties ar lietu un daudz vairāk zālēm...
24.oktobris 2020, 18:03 | links
 
Abavnieks [24.10.20]: Dagniss [16:22]: Neēsmu bijis pie jūras trīs dienas dad rakstiju ka ir pilns krasts ar biktām butēm .Tikai viens uzrakstīja ka tas ir normāli .Es arī tam piekrītu bet tagat visi te cepjas ka viņiem pie āķiem kaulainās kapēc nerunāja ka atkal tas brīdis pienācis ka pa krastu butes var lasīt ar maisiem? Jautājums jums profiņi cik redzu te kādi pieci ir .(itkā sevi uzskata.)Nezinu, kurš cepjas. Nevienu beigtu būtu redzējis neesmu. Tās, kas uz auklas asakas, noteikti izskatījās no kādām lielajām zivīm, un pēc gaļas satura uz asakas, diezgan rūpnieciski filētas
Kkadi līķīši peld pie mikeļbākas
24.oktobris 2020, 18:01 | links
 
Dagniss [24.10.20]: Neēsmu bijis pie jūras trīs dienas dad rakstiju ka ir pilns krasts ar biktām butēm .Tikai viens uzrakstīja ka tas ir normāli .Es arī tam piekrītu bet tagat visi te cepjas ka viņiem pie āķiem kaulainās kapēc nerunāja ka atkal tas brīdis pienācis ka pa krastu butes var lasīt ar maisiem? Jautājums jums profiņi cik redzu te kādi pieci ir .(itkā sevi uzskata.)
Nezinu, kurš cepjas. Nevienu beigtu būtu redzējis neesmu. Tās, kas uz auklas asakas, noteikti izskatījās no kādām lielajām zivīm, un pēc gaļas satura uz asakas, diezgan rūpnieciski filētas
24.oktobris 2020, 17:52 | links
 
Neēsmu bijis pie jūras trīs dienas dad rakstiju ka ir pilns krasts ar biktām butēm .Tikai viens uzrakstīja ka tas ir normāli .Es arī tam piekrītu bet tagat visi te cepjas ka viņiem pie āķiem kaulainās kapēc nerunāja ka atkal tas brīdis pienācis ka pa krastu butes var lasīt ar maisiem? Jautājums jums profiņi cik redzu te kādi pieci ir .(itkā sevi uzskata.)
24.oktobris 2020, 16:22 | links
 

Jūrkalnē zālē nedaudz no 14:00 pirmās divas redzēs kā būs vēlāk
24.oktobris 2020, 14:46 | links
 
Spicais987 [24.10.20]: Abavnieks [38m]: Lielie prieki. 2. reize jūrā, butīte ķerās, pēdējos parmetienos tīri labas. Un nu arī ne tikai āte, bet vimba jūrā noķerta. Zāle gan nāk kārtīgi, bet īpaši neiespringstam, iekožam un pa kādai butei ir katru pārmetienu.

Skumji, ka ļoti daudz maisiņu tiek izvilkts, un naktī pat plastmasas kastīte... Tāpat daudz zivju skeletu kopā ar zāli.Grasos tūlīt braukt uz mikeļbāku, ka diez tur ar zālēm?
Mēs zem Irbes ietekas. Zāle ir, diezgan. Bet kamēr kaut kas ķerās, var ciest :D
24.oktobris 2020, 14:10 | links
 
Kas notiek Pāvilostā,kāds sēž
24.oktobris 2020, 13:58 | links
 
Abavnieks [24.10.20]: Lielie prieki. 2. reize jūrā, butīte ķerās, pēdējos parmetienos tīri labas. Un nu arī ne tikai āte, bet vimba jūrā noķerta. Zāle gan nāk kārtīgi, bet īpaši neiespringstam, iekožam un pa kādai butei ir katru pārmetienu.

Skumji, ka ļoti daudz maisiņu tiek izvilkts, un naktī pat plastmasas kastīte... Tāpat daudz zivju skeletu kopā ar zāli.
Grasos tūlīt braukt uz mikeļbāku, ka diez tur ar zālēm?
24.oktobris 2020, 13:41 | links
 

Lielie prieki. 2. reize jūrā, butīte ķerās, pēdējos parmetienos tīri labas. Un nu arī ne tikai āte, bet vimba jūrā noķerta. Zāle gan nāk kārtīgi, bet īpaši neiespringstam, iekožam un pa kādai butei ir katru pārmetienu.

Skumji, ka ļoti daudz maisiņu tiek izvilkts, un naktī pat plastmasas kastīte... Tāpat daudz zivju skeletu kopā ar zāli.
24.oktobris 2020, 13:32 | links
 
Brex [23.10.20]: keners [13:13]: mar4ello25 [59m]: keners [12:11]: mar4ello25 [29m]: keners [35m]: mar4ello25 [32m]: leonids [10:34]: Marčello,prieks par tavu lomu.Cerēju ka Tevi ar satikšu liedagā. Bet gan citreizTīri labi pavilkalāt! Tik nesaki, ka līcī!?Jap.Diemžēl teikšu gan:))))Looti labs rezultāts priekš līci!Es tur copēju, ne pirmo reizi, un vēl neesmu vīlies.Nu es ar ne pārāk reti, bet pilnu spaini līcī vēl neesmu pieskaldijisMans minējums ir kā R vējš un sekojošās straumes varētu darīt savu. Bet tas tikai manuprāt.

mar4ello25, 23.oktobris 2020, 13:17

Mar4ello, es biju Kolkā pagājušo sestdien, pa nullēm, 3x mainīju vietu, pārsvarā līča pusē un nekā. Vēl nedēļu atpakal bija 11. un Leonīdam bija 8. gab. toreiz. Tā ka nevar zināt, kā paveicas. Vēju arī todien meteo rādīja 20 km/h, bet bija praktiski bezvējš. Līča pusē vēl bija kaut kāds vējš, tāpēc tur arī vairāk copēju. Pārējiem tajā galā todien bija stipri līdzīgi.
Es teiktu ka mums ar čomu paveicās. Bet nu ja kāds domā ka es "dzenu zosis", sakot ka līča pusē ,bet patiesībā kkur citur, vai vecā bilde u.t.l. Liekot roku uz sirds varu teikt,ka runāju patiesību. Nav manā dabā stāstīt par vaļu medībām piemājas dīķī. Tas laikam pa cik cepumā košanas laiks, manuprāt, nav īsti apvienojams ar copi. Sen atpakāļ, ir bijusi sūdīga pieredze ar to, tāpēc cope un tikai, bez cepumiem.
24.oktobris 2020, 13:01 | links
 

No rīta galīgi mazs vilnis un zāle nebija. Tagad sākas zāle un bute ar mazāk nāk. Bet uz diviem ar divām makšķerēm katram pagaidām tukšo pārmetienu nav.
24.oktobris 2020, 11:57 | links
 
Labsrīts. Oviši, tikko sākām, vējiņš normals, laiciņš silts, vilnīts labs bet straume un zāle. Gaidam pirmo..

dizuks, 24.oktobris 2020, 02:38


Labrīt!

Kā gāja Ovišos? Man bija doma braukt uz pagajušo nakti, bet tomēr nesanāca ar laikiem. Interese vai ko palaidu garām, jo nedēļu atpakaļ Ovīšos mums galīgi neķērās.
24.oktobris 2020, 11:26 | links
 
Liepene ir cita lieta!
24.oktobris 2020, 09:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager