Makšķerēšana jūrā

Veči, nevajag gausties tik traki. Pagājušo sezonu 6 vai 7 copes reizēs paņēmu, cik atceros, 56,7 kg. butes, plus divas mencas pa 900 gr.katra. Jā, taisnība, plekste pannas lielumā mums reti, vismaz pēdējos, 5 gadus gadās. Jāstrādā arī 1,5 reizi vairāk, bet zivs spaiņos pati nekad iekšā nav lēkusi. :). Bet, ja plāno, lasa Meteo un nepieviļ dabas kalendārs, tad dabūt var. Ne asakas, šosezon.......

Pravietis, 20.oktobris 2020, 16:55


droši vien, jo biežāk brauc, jo stabilāka cope :) tāpat kā Babītē vai Ķīsī... šogad vienīgo reizi, kad biju - 3 butes :)
20.oktobris 2020, 16:59 | links
 
Veči, nevajag gausties tik traki. Pagājušo sezonu 6 vai 7 copes reizēs paņēmu, cik atceros, 56,7 kg. butes, plus divas mencas pa 900 gr.katra. Jā, taisnība, plekste pannas lielumā mums reti, vismaz pēdējos, 5 gadus gadās. Jāstrādā arī 1,5 reizi vairāk, bet zivs spaiņos pati nekad iekšā nav lēkusi. :). Bet, ja plāno, lasa Meteo un nepieviļ dabas kalendārs, tad dabūt var. Ne asakas, šosezon.......
20.oktobris 2020, 16:55 | links
 
A Lieljūrā butes var noķert tikai Latvijas ziemeļu spicajā galā, nosacīti? No Liepājas uz leju, līdz Papei, arī taču ir lieljūra, par turieni ne rindiņas, jeb neatradu? Tur leiši vien ķeras? Pajautāju intereses pēc, man līdz Kolkai 3x tuvāk...

brivkalns, 20.oktobris 2020, 15:20

tur ir sekls cik dzirdēts un grunduļi lielu konkurenci sastāda pie barības bāzes. Līdz ar ko labākās butes sanāk kaut kur +/- no Jūrkalnes uz augšu.
Bet tas nenozīmē, ka Liepājā tikai plānās ķertos.
Bet nevienu leiti uz makšķeres pagaidām noķēris neesmu:)
20.oktobris 2020, 16:37 | links
 
A Lieljūrā butes var noķert tikai Latvijas ziemeļu spicajā galā, nosacīti? No Liepājas uz leju, līdz Papei, arī taču ir lieljūra, par turieni ne rindiņas, jeb neatradu? Tur leiši vien ķeras? Pajautāju intereses pēc, man līdz Kolkai 3x tuvāk...
20.oktobris 2020, 15:20 | links
 
Bet sakiet godātie biedri, vai tiešām jālaiž uz to atvērto jūru (Jūrkalni,Užavu, utt. ) Kāpēc līcī neķeras zivis ? Piemēram kkādā Mērsragā vai kkur tur, Kāpēc tik pat labi Dubultos nevar makšķerēt. Vai tiešām tur nekas neķeras.

Labi es saprotu pēc atskaitēm ka tur (Jūrkalne) Ienāk daudz kilogramu, bet varbūt man pietiek ar 5 butēm :D. Varbūt no Mangaļsalas Mola kkas Ķeras -pēc bildēm spriežot cilvēki tak tur sēž. Varbūt var aizbraukt uz Salacgrīvas pusi ;) tas man sanāk tuvāk.

Padalās ar informāciju lūdzu

Flexis88, 20.oktobris 2020, 14:06

Jūrkalnē (lieljūrā) arī ienāk vidēji pa 5 butēm :) nav tas, kas bija pirms 10 vai pat 5 gadiem... dažiem jau kaut kas izšauj, bet lielākoties visi velk zāles, kož cepumā un ķer kaifu.

1 buti bez garantijas pa vakaru tu noķersi arī no Daugavas moliem, vai Lielupē pie Baltās kāpas. :)

daddy_j, 20.oktobris 2020, 15:01


Pāris gadu pēc CCCP sabrukšanas(kad vairs nebija režīma zona) pie jūras konkurence nebija nekāda, molos makšķerēja pa kādam retam vietējam, ja nebija zāles, tad bez pilna lielā spaiņa mājās nebraucu, principā varēja vilkt cik gribi, arī dupleti un tripleti ar tādām 0.5-1 kg. Piesārņojums, zveja un makšķernieki...
20.oktobris 2020, 15:15 | links
 
Bet sakiet godātie biedri, vai tiešām jālaiž uz to atvērto jūru (Jūrkalni,Užavu, utt. ) Kāpēc līcī neķeras zivis ? Piemēram kkādā Mērsragā vai kkur tur, Kāpēc tik pat labi Dubultos nevar makšķerēt. Vai tiešām tur nekas neķeras.

Labi es saprotu pēc atskaitēm ka tur (Jūrkalne) Ienāk daudz kilogramu, bet varbūt man pietiek ar 5 butēm :D. Varbūt no Mangaļsalas Mola kkas Ķeras -pēc bildēm spriežot cilvēki tak tur sēž. Varbūt var aizbraukt uz Salacgrīvas pusi ;) tas man sanāk tuvāk.

Padalās ar informāciju lūdzu

Flexis88, 20.oktobris 2020, 14:06


Jūrkalnē (lieljūrā) arī ienāk vidēji pa 5 butēm :) nav tas, kas bija pirms 10 vai pat 5 gadiem... dažiem jau kaut kas izšauj, bet lielākoties visi velk zāles, kož cepumā un ķer kaifu.

1 buti bez garantijas pa vakaru tu noķersi arī no Daugavas moliem, vai Lielupē pie Baltās kāpas. :)
20.oktobris 2020, 15:01 | links
 
Bet sakiet godātie biedri, vai tiešām jālaiž uz to atvērto jūru (Jūrkalni,Užavu, utt. ) Kāpēc līcī neķeras zivis ? Piemēram kkādā Mērsragā vai kkur tur, Kāpēc tik pat labi Dubultos nevar makšķerēt. Vai tiešām tur nekas neķeras.

Labi es saprotu pēc atskaitēm ka tur (Jūrkalne) Ienāk daudz kilogramu, bet varbūt man pietiek ar 5 butēm :D. Varbūt no Mangaļsalas Mola kkas Ķeras -pēc bildēm spriežot cilvēki tak tur sēž. Varbūt var aizbraukt uz Salacgrīvas pusi ;) tas man sanāk tuvāk.

Padalās ar informāciju lūdzu

Flexis88, 20.oktobris 2020, 14:06

Aizej un klusumā pasērfo uz Rīgas jūras līci.:). Šī nav Tava nodaļa, ja nesaproti vai izliecies......
https://www.copeslietas.lv/site/sarunas/topic/946/
20.oktobris 2020, 14:24 | links
 
Flexis88 [20.10.20]: Bet sakiet godātie biedri, vai tiešām jālaiž uz to atvērto jūru (Jūrkalni,Užavu, utt. ) Kāpēc līcī neķeras zivis ? Piemēram kkādā Mērsragā vai kkur tur, Kāpēc tik pat labi Dubultos nevar makšķerēt. Vai tiešām tur nekas neķeras.

Labi es saprotu pēc atskaitēm ka tur (Jūrkalne) Ienāk daudz kilogramu, bet varbūt man pietiek ar 5 butēm :D. Varbūt no Mangaļsalas Mola kkas Ķeras -pēc bildēm spriežot cilvēki tak tur sēž. Varbūt var aizbraukt uz Salacgrīvas pusi ;) tas man sanāk tuvāk.

Padalās ar informāciju lūdzu
Flexi nu nav tas tik vienkārši :)) ne pa velti džeki no Gulbenes..Valmieras utt. dzenās uz atklāto jūru vai šaurumu. Līci no krasta buti nepaņemsi, neaizsniegsi. Pasēdēt jūras krastā ar copenēm protams ka vari :)
Vienozīmīgi lētāk butes būs dabūt tirgū.
Bet tas process jau ir tā bauda...sajust..vilkt..
20.oktobris 2020, 14:17 | links
 
Bet sakiet godātie biedri, vai tiešām jālaiž uz to atvērto jūru (Jūrkalni,Užavu, utt. ) Kāpēc līcī neķeras zivis ? Piemēram kkādā Mērsragā vai kkur tur, Kāpēc tik pat labi Dubultos nevar makšķerēt. Vai tiešām tur nekas neķeras.

Labi es saprotu pēc atskaitēm ka tur (Jūrkalne) Ienāk daudz kilogramu, bet varbūt man pietiek ar 5 butēm :D. Varbūt no Mangaļsalas Mola kkas Ķeras -pēc bildēm spriežot cilvēki tak tur sēž. Varbūt var aizbraukt uz Salacgrīvas pusi ;) tas man sanāk tuvāk.

Padalās ar informāciju lūdzu
20.oktobris 2020, 14:06 | links
 
Lielirbe klusums vējš pierimstās taču straume stipra+jūras zāle...
20.oktobris 2020, 13:24 | links
 
kik [19.10.20]: Sveiks,esmu jūrkalnē,vējšs sāk rimties,straume paliela,šovakar liekas ka nesēdēšu,iešu uz rīta copi.palikšu līdz trešdienai.dišu ziņu kas un kā

trekteris, 19.oktobris 2020, 18:30

Malacis ta tik turpinat uz cik sutkam tad esi atbraucis? Gan jau ka labu gabalu esi braucis?
No saulkrastiem
20.oktobris 2020, 11:30 | links
 
copeetaaja [20.10.20]: Man arī sāk interesēt jūra!:))
Vajadzēja atbraukt uz Jūrkalnes svētkiem - bija interesanti, kā katru gadu!
20.oktobris 2020, 10:17 | links
 
Man arī sāk interesēt jūra!:))
20.oktobris 2020, 10:00 | links
 
Sveiks,esmu jūrkalnē,vējšs sāk rimties,straume paliela,šovakar liekas ka nesēdēšu,iešu uz rīta copi.palikšu līdz trešdienai.dišu ziņu kas un kā

trekteris, 19.oktobris 2020, 18:30


Malacis ta tik turpinat uz cik sutkam tad esi atbraucis? Gan jau ka labu gabalu esi braucis?
19.oktobris 2020, 19:28 | links
 
Baloo [19.10.20]: Biju Užavā sestdien no 17.00-21.00 14gb salasīju, bet cope sākās ar tumsu, pa gaismu šķiet 2gab.
Sestdien nosēdēju Užavā no 15.00-23.00 45gab 7.2kg izmērs dažāds. Cope sākās ap 18.00 vēl kādas 15 atlaidu-kuras nebija līdz otram galam ierijušas. Cope pieklusa ap 21.30 kad debesis noskaidrojās...
19.oktobris 2020, 19:01 | links
 
Sveiks,esmu jūrkalnē,vējšs sāk rimties,straume paliela,šovakar liekas ka nesēdēšu,iešu uz rīta copi.palikšu līdz trešdienai.dišu ziņu kas un kā
19.oktobris 2020, 18:30 | links
 
Biju Užavā sestdien no 17.00-21.00 14gb salasīju, bet cope sākās ar tumsu, pa gaismu šķiet 2gab.
19.oktobris 2020, 09:41 | links
 
Tie, kas sēdēja uz raga, ar sešiem kātiem, arī līdz 22:00 izvilka tikai vienu. Engures džekam tāpat, tālāk bija tēvs ar dēlu no Rojas, tiem 17. gab., tēvs bija sācis vilkt no pieciem rītā. Sapratu, ka nav un laidu prom.
18.oktobris 2020, 20:27 | links
 
Brex,Tu ugunskura kūrējs uz saliņas?Uz citām saliņām ar tumsu viss notikās.Vispirms noēda vārītās,pēc tam brēču.Līdz 23-iem ēsma apēsta.apm.6kg.Vismaz 10 badmiru. Sīko praktiski nebija.

leonids, 18.oktobris 2020, 00:56

Sveiks! Uz saliņas ugunskura kūrējs bija copmanis no Engures ar cepumiem. Es tuvāk ragam un arī līcī biju, redzēju, Tu uz Vaides pusi aizlaidi. Man rezultāts nulle! Ap 22:00 laidu prom.
18.oktobris 2020, 20:20 | links
 
Rezumē, vakar no 13-23, pa gaismu plaiksta stundā, ar tumsu lieta aizgāja, bet pasūdīgi arī izmērs nju švaks reizēm lapiņas plaukstiņas, bija aŗi normālas, distance mirkliem tālā, mirkiem pie pasa krasta , kopa ap 6 kg, citam vairāķ, citam mazāk... no sakuma brēča labāk, vēlāk tīģerene rullēja..
18.oktobris 2020, 19:47 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager