Makšķerēšana jūrā

Sestdien Liepaja, Z MOls. 3 cilveki 6 kati. 40 butes kopa. Laiks no 21 00 - 3 00 , kaut cik aktivaka cope bija noverojama pec 24 00.

Nu isti vel negrib kosties, un ja kadreiz pratiski 80% ir jau ierijushas. tad vakar no visam 40 butem tikai 5 bija ierijushas.

diivaini :)
5.septembris 2010, 14:25 | links
 
arc1ks - 11.2. punkts
5.septembris 2010, 14:02 | links
 
paaldies! uz kurieni brauksim, vel nezinam. Ovīši vai Miķelis. rit atskaite.
5.septembris 2010, 13:33 | links
 
Klejotāj: vislabāk ņem garneli(kreveti) bet vajag pamēģināt arī uz reņģi!
Kilka: nespēju neko atrast ar cik āķiem un kātiem kur ko drīkst darīt!
5.septembris 2010, 13:30 | links
 
uz ko labāk ņem??? 14:00 izbraucam...
5.septembris 2010, 13:27 | links
 
 
vakar saunagā lidz jūrai aizgāju 20 min pamakšķerēju noķeru 5 butes gāju mājās jo vakariņām pietika.
Bet butes smukas lielas un biezas.prieks pamakšķerēt :) nakošnedēļ jabrauc atkal bet tad kārtīgi japaņem pie dziesmas pa nedēļu jausien sistēmas.
Un man ir viens jautājums: es dzirdēju kad tagad jūrā drīkst 1 cilvēks ar 4 makšķerēm un uz katru makšēri pa 2iem āķiem vai tā ir taisnība?
5.septembris 2010, 13:13 | links
 
cope jūrjā ir forša.tik prom bij jābrauc nepiemērotākajā laikā-sāka nākt dupļetami!neklausiet tos kuri te kko parcepumiem vervelē.kas mēs kādi dzēroņi vai.:)))
5.septembris 2010, 12:50 | links
 
V.S.O.P. - es jau Tevi brīdināju ;DD
Kur tev prāts, vēl bērnu ņemt uz MRK klubu :D
Kirdik Tev ir tagad. Uz jūru 3x nedēļā būs jābrauc :DD
Kā tur bija tas teiciens par tiem nepiemērotajiem apģērbiem? ;)
Bet vispār malači sīznsoupenings ir noticies!
P.S. Man REĀLI skauž! ;)
5.septembris 2010, 11:42 | links
 
Razdača nebija, bet ēšanai mums pietika jau pusvienpadsmitos, kad lietus dēlēnu izmērcēja līdz ādai :( līdz ar ko copi turpinājām rūcošā mašīnā gaidot, kad Guntars ar Urmasu arī gribēs braukt mājup. Mēs neizturējām ap 2.00, kad šie ļāvās pierunāties. Vai arī Cepumtraukam bija kirdikt.... :)))

Resumē - zives bija, dupleti bija, izmērs arī bija garšīgais. Krimināli mazās nebija daudz. ...pareizāk sakot, jāiet tīrīt...
5.septembris 2010, 11:35 | links
 
Mmjāā,vietas izvēle tomēr ir ļoti būtiska...
Mēs šoreiz paļāvāmies uz Guntarskl spriedumu par vēja virzienu,spiega ziņām no Miķeļtorņa, un devāmies uz Lūžņu.
Nevar teikt,ka galīgs "abloms",bet nu no 19.00-01.00. nevienam spainis pilns nebija. Jāsaka tā,ka bija kolosāls saulriets,super company,ozona pillas plaušas un vispār cope jūrā ira forša!
PS kāda bilde alboomā.
PPS gaidam ziņas no Guntarskl un Urmasa,jo šamējie palika vēl pēc 01.00. !
5.septembris 2010, 11:27 | links
 
Jūrā ūdens temperatūra tikai kādi 10 grādi. Butes ņem...nezinu kā no krasta, bet tie, kas šodien Ventiņos bija uz mola savilka uz nebēdu, liekas ka rīt varētu arī diezgan laba coepe!
4.septembris 2010, 23:19 | links
 
Sorre, man.
:DDD
4.septembris 2010, 22:33 | links
 
Kilka, Man par Foster's arī vislabākās atmiņas.
:)))
4.septembris 2010, 22:32 | links
 
Cope jūrjā ira forša ;)
Beeeidzot, pēc 4iem mēnešiem satikāmies ar Breku un devāmies uz jūrju pacopēt. Cītīgi tika izpētītas tabulas, lai šoreiz trāpītu "high tide" un nebūtu kā citas reizes, kad jūrja aizbēgusi :) Copes bodē iegādāti ragwormi, ko likt uz āķa sistēmām. Nonākam krastmalā - bāac, lielā vanna riktīgi sašūpota. Liels vējš nav, bet mega viļņi, kas sitās pāri zemākajiem moliem un piekrastes mūrim, kas rada spiegšanas prieka pilnus mirkļus atpūtniekiem, cenšoties sausiem noskriet pa mūri gar krastu. Piekrastes ūdens sakults kafijā. Mjā, un vietējo copmaņu arī nafff... :(
Neko, iekārtojamies uz augstā mola, sariktējam copenes, no augšas labi var redzēt sakultā/tīrā ūdens robežu. Breks ar jūras sistēmu, es mēģinu dažādus bleķus valkāt, jo vietējie nereti skumbrijas noķer tieši uz kastmasteriem, visādiem long-johniem utml.
Nu, nekā... tik vien kā viens neatlaidīgs krabis tiek izvilkts, kas cieši ieķēries ragworma astē ;)
Man ne piesitiena, pēc pāris stundām sāk līņāt un krabji īpaši aktīvi sāk nolasīt tārpus no āķiem.
Neko, gan jau citreiz ;)
Ja kas, nebiju pamanījis, ka austrāļu Foster's alus sauklis ir "Amber nectar", gandrīz mūsējais :) un pie jūrjas garšo arī labi ;))
P.S. tas viss Dawlish, Devon!
Ne asakas!
4.septembris 2010, 22:31 | links
 
Ūdens temp. pēc meteo.lv
4.septembris 2010, 22:00 | links
 
Ja runa iet par gaisa tempratūru tad man rāda 8,7C
4.septembris 2010, 21:58 | links
 
Kurš tad mēra tempratūru Skultē? Varbūt jānomaina termometram batarija :-)
4.septembris 2010, 21:57 | links
 
Nu jau Skultē 5.6C. Izskatās, ka jūr drīz aizsals:)))
4.septembris 2010, 21:49 | links
 
Mūsējie samērījuši 15.3C, bet Skultē 6.5C.
4.septembris 2010, 21:45 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager