Makšķerēšana jūrā

Vakar Kolka. Cope pašā ragā, lieljūrā pirms drupām. No 17:30 līdz 19:00 cope laba, izmērs labs. Par brīnumu, tā bija vieta brīva no zālēm. Patika vārītā garnele. Astoņas tika savilktas šājā laikā, ar tumsu cope apsīka. Nelīdzēja arī dreifēšana pa piekrasti. Pa tumsu kādas 5 vēl piemānīju.
13.oktobris 2020, 16:49 | links
 
Variants ir mainīt vietu par 50....100...utt.metriem.
13.oktobris 2020, 16:35 | links
 
Sveiki. Es sestdien biju uz jūru Liepājas pusē, aplauzos nu teiksim tā,pamatīgi :)
Liku 5.+4. piramīdu kopā uz vienas sistēmas, vienalga viss diezgan ātri tika izskalots krastā + vēl sapīts ar zālēm,bet 200-300m no manis bija citi makšķernieki, kuriem tādu problēmu nebija. Varbūt kāds var pastāstīt kā tādos apstākļos var noturēt ēsmu uz vietas? Pirmo reizi metu šādu svaru,šaubos vai vēl lielāku kāts izturētu.
13.oktobris 2020, 16:24 | links
 
krishja2302 [13.10.20]: Saraikos Pie juras atrasta automasinas atslega! Ja uzrodas ipasnieks drosi pm
Sveiks. Kā ar zāli, straumi, viļņiem Saraiķos. Copē ir?
13.oktobris 2020, 15:35 | links
 
Saraikos Pie juras atrasta automasinas atslega! Ja uzrodas ipasnieks drosi pm
13.oktobris 2020, 14:50 | links
 

Saraikos Pie juras atrasta automasinas atslega! Ja uzrodas ipasnieks drosi pm
13.oktobris 2020, 14:50 | links
 
Sveiciens visiem! Man jautājums, vai lūgums! Lūdzu, iesakiet kādu labu vietu copei jūras krastā no Jūrkalnes uz augšu. Ar to es domāju vietu, kur normāli,nenolaužot sprandu un nepārkāpjot piekrastes noteikumus, var smuki piebraukt pie jūras,nolikt auto un nav kilometriem tālu jābrien meklēt vietu. Var būt arī nakšņošanas iespējas. Parasti braucu/braucam uz Ziemupi, tur arī ir jauka vieta, kempings un tā, bet gribas iemēģināt jūru arī citā vietā!:) Paldies!

copeetaaja, 13.oktobris 2020, 08:39


Užavā, pie Užavas upes ietekas var ļoti tuvu piebraukt. No Užavas upes ietekas Ventspils virzienā pa kāpām iet ceļš, kur var peistāt pie laipām, kas ļauj ērti pāriet pāri kāpām, bet protams te nebūs kempings.
13.oktobris 2020, 13:16 | links
 
Neizlasiju par nakšņošanu...
Kempinga gan tur nav.
13.oktobris 2020, 12:10 | links
 
copeetaaja [13.10.20]: Sveiciens visiem! Man jautājums, vai lūgums! Lūdzu, iesakiet kādu labu vietu copei jūras krastā no Jūrkalnes uz augšu. Ar to es domāju vietu, kur normāli,nenolaužot sprandu un nepārkāpjot piekrastes noteikumus, var smuki piebraukt pie jūras,nolikt auto un nav kilometriem tālu jābrien meklēt vietu. Var būt arī nakšņošanas iespējas. Parasti braucu/braucam uz Ziemupi, tur arī ir jauka vieta, kempings un tā, bet gribas iemēģināt jūru arī citā vietā!:) Paldies!
No Jūrkalnes nedaudz uz Užavas pusi ir tā saucamā "Bura". Piebrakt var gana ērti. Jāpariet tik kāpai pāri.
13.oktobris 2020, 12:09 | links
 
Jaunciems unSīkrags ir ar perfektiem laukumiem,kas tagad ir pārbāzti.Šoruden pirmo reizi aizbraucām uz Miķeļtorni,kur nepārkāpjot parkošanās ētiku,nebija tik traki.Es novērtēju iešanas attālumus un kvalitāti,jo pašam ar iešanu ir pašvakāk.Vakar noķēru padsmit butes,paņēmu 5.Sīkas un badmiras.Blakus puiši brida,es no krasta,tas līča pusē starp kokiem.Lieljūrā zāles.
13.oktobris 2020, 09:01 | links
 
Sveiciens visiem! Man jautājums, vai lūgums! Lūdzu, iesakiet kādu labu vietu copei jūras krastā no Jūrkalnes uz augšu. Ar to es domāju vietu, kur normāli,nenolaužot sprandu un nepārkāpjot piekrastes noteikumus, var smuki piebraukt pie jūras,nolikt auto un nav kilometriem tālu jābrien meklēt vietu. Var būt arī nakšņošanas iespējas. Parasti braucu/braucam uz Ziemupi, tur arī ir jauka vieta, kempings un tā, bet gribas iemēģināt jūru arī citā vietā!:) Paldies!
13.oktobris 2020, 08:39 | links
 
Pretī bākai.

Neoshop, 13.oktobris 2020, 07:23

Aha, tur varētu būt dziļāks.
13.oktobris 2020, 08:25 | links
 
Pretī bākai.
13.oktobris 2020, 07:23 | links
 
Stundu atpakaļ no Ovīšiem. Makšķerējām no 10.30. -18.00. Man 20 butes, kolēģim 26 pluss vimba. Bez brišanas, niršanas un citām aktivitātēm. Ēsma garnele. Tuva distance. Izmērs man vidējs, otram ļoti labs. Zāles, straume nebija. Cope - visas dienas garumā. Ne asakas:-))

Neoshop, 12.oktobris 2020, 22:32

Ragā bijāt?
12.oktobris 2020, 23:18 | links
 
Stundu atpakaļ no Ovīšiem. Makšķerējām no 10.30. -18.00. Man 20 butes, kolēģim 26 pluss vimba. Bez brišanas, niršanas un citām aktivitātēm. Ēsma garnele. Tuva distance. Izmērs man vidējs, otram ļoti labs. Zāles, straume nebija. Cope - visas dienas garumā. Ne asakas:-))
12.oktobris 2020, 22:32 | links
 
Ja Tu par mani, tad es 50km no Kolkas, gluži vietējais neesmu, bet pēc pieredzes, tad Kolkā labāk paliek, kad paliek aukstāks...

keners, 12.oktobris 2020, 21:02

Nu tak mums te Kolkas pamatiedzīvotājs regulāri atskaitās.
Nu var jau būt, bet man pirms gadiem augustā arī vienā reizē neslikti ķērās. Nu ragā gan. Zivs ir tur, kur viņai ir ko ēst.
12.oktobris 2020, 21:23 | links
 
Domaataajs [12.10.20]: Domaataajs [Vakar]: Nu citreiz līcī var krietni vairāk ieskaldīt :)
Bet priekš konkrētās dienas, spriežot pēc citu atskaitēm labi.
A vietējais pašā ragā darbojās?Citreiz... Vai tā citreiz nav gadījumā tad, kad paliek aukstāks!?

keners, 12.oktobris 2020, 01:34
A reku vietējais visu pastāstīs ;)
Ja Tu par mani, tad es 50km no Kolkas, gluži vietējais neesmu, bet pēc pieredzes, tad Kolkā labāk paliek, kad paliek aukstāks...
12.oktobris 2020, 21:02 | links
 
Domaataajs [Vakar]: Nu citreiz līcī var krietni vairāk ieskaldīt :)
Bet priekš konkrētās dienas, spriežot pēc citu atskaitēm labi.
A vietējais pašā ragā darbojās?Citreiz... Vai tā citreiz nav gadījumā tad, kad paliek aukstāks!?

keners, 12.oktobris 2020, 01:34

A reku vietējais visu pastāstīs ;)
12.oktobris 2020, 20:26 | links
 
Kā ar copi no laivas Pāvilostā...
12.oktobris 2020, 18:58 | links
 
Bijām sestd. Miķeļtorņa rajonā. Sākām ap 16:30 līdz 5:00. Copes bija ar uznācieniem. Bez brišanas no krasta salasiju 36gab. (5,2kg). Pirmai reizei normāli. Zāles praktiski tajā vietā nebija un straumes arī. 3 nr.piramīda turēja. Naktī, kad uznāca lietutiņš, copes apstājās. Pēc lietus copēja ļoti intensīvi, bet virsū nesēdās. Tā ka atpūta un cope bij izdevusies.
Un vēl, tiem, kas pārak daudz ēd cepumus: ja vairs nevarat pamakšķerēt un ejat gulēt, izvelkiet makšķeres krastā! Naktī nācas kaimiņa trīs sistēmas glābt, jo ar zāli bija atskalotas līdz mūsu kātiem.
Ne asakas...
12.oktobris 2020, 15:16 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager