Makšķerēšana jūrā

neko nevelku, tagad pa pilsētu ņemos, skola tak :))
1.septembris 2010, 19:13 | links
 
eMKa , izlasi manis rakstīto ceturto vārdu , tur skaidri rakstīts ,, JŪRĀ ,, .
Āķi , tārpu lasītājs bija līdzi , šis piecas skaistas butes dabūja , neskaistās es neskaitīju .
1.septembris 2010, 18:54 | links
 
gintsgg- līcis vai jūra ???
1.septembris 2010, 17:53 | links
 
Roli - ja nau noslēpums pastāsti, kā ķer sīgas uz makšker no mola, par inventāru un ēsmām.
1.septembris 2010, 17:48 | links
 
Vietas notikti nezini--vajadzēja savu tārpu lasītāju ņemt līdzi.Re,tas noteikti velk...nav skaņas!
1.septembris 2010, 17:20 | links
 
eMKa , piektdien pa jūru novelcēju kadus 20 km braukādams šurp , turp , atpakaļ , izmēģināju visādi , gan tuvu krastam , gan tālu , gan gar krastu , gan no krasta dziļumā , gan no dziļuma krastā , mainīju voblerus viss visādus un pat neviena pieskāriena , laikam vēl par agru .
1.septembris 2010, 17:15 | links
 
Savā laikā laidu no krasta,viens pats ar gimeni,vēlāk sieva teica ka nebrauks, tad pats sapratu ka nav ko nervus bojāt :)))
1.septembris 2010, 16:49 | links
 
Morzu ir vieglāk saprast, nekā jūsu konspiratīvās sarunas. :)))
1.septembris 2010, 16:39 | links
 
Nē, nu tā man tik vienreiz ir bijis 15 butes=7,5 kg, 5 breksīši=7kg un bonosā viena sīga ap kilo , otra norāvās, kad apjuku un nezināju ko ķert breksi kas apakšā vai sīgu kas augšā uz āķa :))
Bet vispār cik copēts no krasta daudz mazās .... toties atkal zināmās vietās no krasta akmeņnieces trāpās , arī L un T :) vietu jau daudz :))
1.septembris 2010, 16:11 | links
 
Un vispār no krasta daudz mazās butes :DDD tas nav kā no molīša 15 butes= 7,5 kg :)))
1.septembris 2010, 15:49 | links
 
aakkis
malējos nemaz nemet iekšā.tā sacīt teritorijas norobežošana.šeptē jau ar vienu!
:)
1.septembris 2010, 15:47 | links
 
Emka, nu noteikti ka ne visur ir vienādi, tie te sāk oktobrī nākt iekšā, pats esmu bāls skatījies ūdenī kas man pa auklām sit visu laiku :))) Jūrā tas pats, septemra beigas , oktobris, novembris- tad var kāds trāpīties un arī vietas ir zināmas ...ātrāk par septembra beigām neesmu nevienu jūrā dabūjis, bet nu jūsu pusē butes arī daudz ātrāk ņem , vismaz kādam , te pat zušus esmu oktobra vidū vilcis !
1.septembris 2010, 15:45 | links
 
ar trīs kātiem var gulēt,kā karpinieki!Ja šancēt tad vienu knapi paspēj apkalpot!
1.septembris 2010, 15:40 | links
 
Roli, ļoti pareizi saprati :), ja par ļurbu laikā lauztiem mietiem- tie ir aizkavējušies indivīdi, kas ,pieļauju, vēl ir izmantojuši iespēju iepaikot ezerā, bet atkal- tīrā teorija :)
1.septembris 2010, 15:39 | links
 
sorre-uldeens!!!
:)))
1.septembris 2010, 15:37 | links
 
aldēns-ar četriem.gan jau ar Valmieriešiem vietu sadalīsim.pajemsim kādu cepumiņu līdzi un lieta darīta.nebūs jau tik traki!
:)
1.septembris 2010, 15:37 | links
 
Urmaas šogad jau vajadzēs fraktēt kādu tās puses biedru, lai ar krāsaino lentu ierobežo čomiem copes rajonu,savādāk aizbrauks un atkal kādam pa tuvu pietusēs:))vēl tak ar trīs kātiem var šancēt- vispār 5km būs loriņi jāstiepj.
1.septembris 2010, 15:35 | links
 
Nu nezinu , nezinu, kad šie nāk iekšā pie mums, tad sēžot uz vēdzelēm viens otrs nepaspēj pat mietu saķert , ka tas aiziet nebūtībā, pat ir lūzuši no copes vien :))
Es sapratu ka runa iet par L un T zivi , nu sīga tādus bleķus īpaši neņems ....Varbūt nepareizi sapratu ?
1.septembris 2010, 15:34 | links
 
Roli, tie kas vēl oktobrī tusē pa jūru nav mērķa fiša, jo tie tur tusēs arī visu ziemu un pavasari, piebiedrojoties krītošajiem :)
1.septembris 2010, 15:29 | links
 
Urmas - nezinu, pases līdzi nebija :DDDD Bet atgadījums baigais bija :)
1.septembris 2010, 15:27 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager